Meniu
Krepšelis

3M Peltor

Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu iš spyruokliuojančio plieno per galvą Peltor Optime IIIGamintojas: PeltorAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių dirbant ilgą laiką ir esant dideliems aplinkos tempera..
29.20€
Be PVM:24.13€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu iš spyruokliuojančio plieno per galvą Peltor Optime IIGamintojas: PeltorAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių dirbant ilgą laiką ir esant dideliems aplinkos temperatūtos ..
28.99€
Be PVM:23.96€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginis šalmas Peltor G2000C reguliuojamas ratukuGamintojas: PeltorSavybės:- Unikalios konstrukcijos dėka šalmas ypatingai atsparus smūgiams - Šalmo forma ypač aptaki, nėra jokių aštrių kampų ir atsikišimų, daug vėdinimo angų - Galima dėvėti pasukus 180OC kampu, kas u..
21.34€
Be PVM:17.64€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginis šalmas Peltor G2000CGamintojas: PeltorSavybės:- Unikalios konstrukcijos dėka šalmas ypatingai atsparus smūgiams - Šalmo forma ypač aptaki, nėra jokių aštrių kampų ir atsikišimų, daug vėdinimo angų - Galima dėvėti pasukus 180OC kampu, kas užtikrina maksimalų matomum..
16.49€
Be PVM:13.63€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

3M Peltor

3M Peltor logo

3M ™ PELTOR™ – sukurtas sunkiai dirbančiam profesionalui.

3M PELTOR Historic ST. PAUL, Min. – Buvo 1950-ieji, o Švedijos oro pajėgos susidūrė su problema: kaip apsaugoti darbuotojų klausą labai triukšmingoje aplinkoje, kartu leidžiant jiems efektyviai bendrauti. Iki 1950 m. vienintelis būdas girdėti radijo ryšį esant dideliam triukšmui buvo padidinti radijo garsumą, padidinant triukšmo lygį, dar labiau apsunkinant problemą ir galimai paspartinant triukšmo sukeltą klausos praradimą. Tačiau Tore'as Palmaeris turėjo geresnę idėją: kas būtų, jei pavyktų užblokuoti pavojingą aplinkos triukšmą, tuo pačiu leidžiant bendrauti? Taigi Tore Palmaer pradėjo dirbti ir gimė PELTOR Protective Communications.

Nuo 1950 m. daug kas pasikeitė, tačiau sudėtingoje, kartais pavojingoje aplinkoje dirbantys darbuotojai ir toliau reikalauja aukštos kokybės, patikimų sprendimų, kurie atitiktų jų poreikius. PELTOR ausinės yra sukurtos taip, kad atitiktų šį iššūkį, teikdamos apsauginius komunikacijos sprendimus, kuriais darbuotojai gali pasitikėti.


Šiandien 3M PELTOR yra žinomas ir gerbiamas pasaulinis klausos apsaugos ir komunikacijos sprendimų lyderis. Turėdamas gamyklas keliose šalyse, įskaitant JAV, 3M PELTOR tiekia tiek tradicinius "ant ausų", tiek naujoviškus "į ausis" įmontuotus sprendimus pramonei visame pasaulyje, taip pat elitinėms taktinėms karinėms komandoms ir teisėsaugai. Prekės ženklas PELTOR sukurtas sunkiomis sąlygomis dirbančiam profesionalui.