Krepšelis

3M Peltor

Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X3Aprašymas:- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo aukšto triukšmo lygio- Siauro profilio ausinių kaušeliai - Ausinėse yra naujai sukurtas tarpiklis, pagerinantis triukšmo slopinimą, nenaudojant dvigubo kaušelio- Lengvos, minkšt..
40.15€
Be PVM:33.18€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M Lite-ComAprašymas:- Apsauginės ausinės su integruota dvikrypte ryšio įranga- 8 ryšio kanalai- 38 subkanalai suteikia galimybę bendrauti kelioms naudotojų grupėms tuo pačiu kanalu,negirdint kitų grupių- PMR 446 MHz dažnių diapazonas- Elektroninis balsas imt..
870.84€
Be PVM:719.71€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X5Aprašymas:- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo itin didelio triukšmo lygio- Platūs ir gilūs kaušeliai padeda sumažinti drėgmę ir karštį - Kaušeliai patvarūs ir atsparūs smūgiams - Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės..
52.47€
Be PVM:43.36€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X4Aprašymas:- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo vidutinio ir didelio triukšmo lygio- Siauri ir lengvi ausinių kaušeliai - Naujos specialiai sukurtos garsą slopinančios pagalvėlės ir inovatyvi puta, esanti sandarinimo žieduose..
51.38€
Be PVM:42.46€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X2AAprašymas:- Apsauginės ausinės apsaugo nuo vidutinio ir didelio triukšmo lygio, tokio kaip kelio darbai, statybos ir pan.- Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės suteikia daugiau komforto ir padeda sumažinti ausų spaudimą- Dvigubas galvos lankelis yra ..
36.13€
Be PVM:29.86€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X1AAprašymas:- Apsauginės ausinės apsaugo nuo lengvo pramoninio triukšmo, pjaunant veją, gręžiant ir pan.- Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės suteikia daugiau komforto ir padeda sumažinti ausų spaudimą- Dvigubas galvos lankelis yra elektriškai izoliuo..
28.08€
Be PVM:23.21€
Gamintojas: 3M Peltor
Ausų kamšteliai 3M Earsoft dispenseriui, 500 porųAprašymas:- Vienkartinio naudojimo ausų kamšteliai naudojami dispenserių papildymui - Kamšteliai pagaminti iš išsiplečiančio ir lėtai pradinę formą atgaunačio poliuretano - Kamštelių forma suformuojama rankomis, juos sukant tarp pirštų- Įkiš..
92.28€
Be PVM:76.26€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IIIAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina itin aukšto ir žemo dažnio garsus- Apsaugo nuo ypač didelio triukšmo lygio- Puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems a..
35.92€
Be PVM:29.69€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IIAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausi..
31.35€
Be PVM:25.91€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausinės lengv..
25.50€
Be PVM:21.07€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą Optime IAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie galvos ir ausų- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausinės lengvai suderinamos su kitomis AAP- Iš plieno pagamintas lankeli..
22.55€
Be PVM:18.64€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu iš spyruokliuojančio plieno per galvą Peltor Optime IIIGamintojas: PeltorAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių dirbant ilgą laiką ir esant dideliems aplinkos tempera..
32.50€
Be PVM:26.86€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu iš spyruokliuojančio plieno per galvą Peltor Optime IIGamintojas: PeltorAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių dirbant ilgą laiką ir esant dideliems aplinkos temperatūtos ..
27.50€
Be PVM:22.73€
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)

3M Peltor

3M Peltor logo

3M ™ PELTOR™ – sukurtas sunkiai dirbančiam profesionalui.

3M PELTOR Historic ST. PAUL, Min. – Buvo 1950-ieji, o Švedijos oro pajėgos susidūrė su problema: kaip apsaugoti darbuotojų klausą labai triukšmingoje aplinkoje, kartu leidžiant jiems efektyviai bendrauti. Iki 1950 m. vienintelis būdas girdėti radijo ryšį esant dideliam triukšmui buvo padidinti radijo garsumą, padidinant triukšmo lygį, dar labiau apsunkinant problemą ir galimai paspartinant triukšmo sukeltą klausos praradimą. Tačiau Tore'as Palmaeris turėjo geresnę idėją: kas būtų, jei pavyktų užblokuoti pavojingą aplinkos triukšmą, tuo pačiu leidžiant bendrauti? Taigi Tore Palmaer pradėjo dirbti ir gimė PELTOR Protective Communications.

Nuo 1950 m. daug kas pasikeitė, tačiau sudėtingoje, kartais pavojingoje aplinkoje dirbantys darbuotojai ir toliau reikalauja aukštos kokybės, patikimų sprendimų, kurie atitiktų jų poreikius. PELTOR ausinės yra sukurtos taip, kad atitiktų šį iššūkį, teikdamos apsauginius komunikacijos sprendimus, kuriais darbuotojai gali pasitikėti.


Šiandien 3M PELTOR yra žinomas ir gerbiamas pasaulinis klausos apsaugos ir komunikacijos sprendimų lyderis. Turėdamas gamyklas keliose šalyse, įskaitant JAV, 3M PELTOR tiekia tiek tradicinius "ant ausų", tiek naujoviškus "į ausis" įmontuotus sprendimus pramonei visame pasaulyje, taip pat elitinėms taktinėms karinėms komandoms ir teisėsaugai. Prekės ženklas PELTOR sukurtas sunkiomis sąlygomis dirbančiam profesionalui.

3M™ Peltor™ ausinės užtikrina ryšio ir klausos apsaugą, skirtą naudoti pavojingoje, didelio triukšmo aplinkoje.