Krepšelis

TH Clothes

Gamintojas: TH Clothes
Vyriškas džemperis TH AmsterdamAprašymas:- Vyriškas džemperis su gobtuvu ir užtrauktuku - Gobtuvas su dvigubu pamušalu, iš to paties audinio - Gobtuvas su audinio spalvos raišteliais - Priekinės kišenės - Lastikinio pynimo 1×1 rankogaliai ir apačiaMedžiaga: - Medvilnė 50% -..
22.99€
Be PVM:19.00€
Gamintojas: TH Clothes
Universalūs marškinėliai TH LuandaAprašymas:- Marškinėliai unisex trumpomis rankovėmis - Marškinėliai apvalia apykakle - Rankovės ir marškinėlių apačia apsiūta dvigubu dygsniuPaskirtis:- Darbo apranga - Laisvalaikis - Darbas viešo maitinimo įstaigose - Darbas grožio srityje - L..
3.99€
Be PVM:3.30€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
TH Clothes gamintojo D.U.K

TH Clothes

TH-clothes-apranga-reklamai-darbui-laisvalaikiui-kelionems

TH Clothes 

1998 m. Mauro Silva įkūrė įmonę Organizações Biscana – Comércio e Representações Unipessoal, Lda. Jo atkaklumas ir ambicijos lėmė ne tik įmonės pardavimų, bet ir darbuotojų skaičiaus didėjimo tendenciją. Šiuo metu Biscana komandą sudaro apie 40 jaunų ir dinamiškų darbuotojų, kurių amžius svyruoja nuo 18 iki 49 metų.

Biscana misija yra TH Clothes ir kitų atstovaujamų prekių ženklų, kurių kokybė yra pripažinta nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, pardavimas.

TH Clothes prekės ženklas pasirodė rinkoje siekiant patenkinti poreikį tiekti sertifikuotus kokybiškus produktus už tinkamą kainą.

TH Clothes daug dėmesio skiria gaminių kokybei, todėl šie gaminiai pasižymi ilgaamžiškumu. TH Clothes taip pat įsipareigoja laikytis aplinkosaugos atsakomybių, sagoti ir tausoti gamtą, todėl jų misija yra mažinti plastiko kiekius pakuotėse. 

Biscana etinės vertybės teikia pirmenybę mūsų klientų apsaugai. Parduodami produktai pasižymi aukšta kokybe, komfortu ir dinamiškumu.