Krepšelis

Tamrex

Gamintojų sąraše nėra.

Tamrex

Tamrex logo

Apie TAMREX

TAMREX -tai 1978 m. Suomijoje įsteigta šeimos įmonė, šiandien veikianti ne tik Suomijoje, bet ir Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje. Mūsų tikslas – padidinti saugumą ir pasitenkinimą darbu. Tai darome siūlydami aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas bei teikdami profesionalias konsultacijas.

Po savo stogu subūrėme geriausius gamintojus iš viso pasaulio:  SNICKERS WORKWEAR, SOLID GEAR, COFRA, WOOLPOWER, NOKIAN ir daugybę kitų. Prekiaujame ir savo pačių – TAMREX – pirštinėmis, gesintuvais, dūmų detektoriais, pirmosios pagalbos rinkiniais, saulės ir apsauginiais akiniais.

Siūlome aprangą darbininkams ir darbų vadovams, mėgėjams ir geriausiems specialistams. Turime daug labai gerų gaminių, suteikiančių daugiau patogumo nuotykių mėgėjui, medžiotojui ar žvejui, turistui. Mes turime funkcionalių gaminių, skirtų sportininkams ir sportuojantiems, taip pat kasdieniam dėvėjimui laisvalaikiu.

Mes žinome, jog puikiam darbo našumui, reikia ne tik žinių, įgūdžių ir patirties, bet ir geros aprangos.  Tai reiškia patogumą, funkcionalumą, labai geras apsaugines savybes ir modernų dizainą. Geriausias produktas gali būti pagamintas tik iš geriausių komponentų, kiekviena detalė turi savo paskirtį ir mes ją žinome.  Mes žinome, kaip galima mėgautis ilgu žygiu spengiant šalčiui, dirbti lyjant ar kepinant saulei.

Vertiname aukščiausios klasės gaminių asortimentą ir veiksmingą tiekimo grandinę, sąžiningus ir rūpestingus santykius su žmonėmis, lanksčią ir greitą logistiką bei nuolatinį tobulėjimą savo srityje.