Meniu
Krepšelis

Thermowave

Gamintojas: Thermowave
Vyriškos termo kelnės Merino XtremeAprašymas: - Sulaiko šilumą - Nevaržo judesių - Leidžia odai kvėpuoti - Natūrali antibakterinė apsauga - Svoris 200-220 g/m2Tinkamiausia veikla: žiemos sportas, bėgimas, kopimas į kalnusSudėtis:  - 80% Merino vilna -..
48.32€ 57.98€
Be PVM:39.93€
Gamintojas: Thermowave
Vyriški termo marškinėliai ilgomis rankovėmis Merino XtremeAprašymas: - Sulaiko šilumą - Nevaržo judesių - Leidžia odai kvėpuoti - Natūrali antibakterinė apsauga - Svoris 200-220 g/m2Tinkamiausia veikla: žiemos sportas, bėgimas, kopimas į kalnusSudėtis:  - 80% M..
48.32€ 57.98€
Be PVM:39.93€
Gamintojas: Thermowave
Vyriškos termo kelnės Merino Warm ActiveAprašymas: - Platus ir komfortiškas juosmuo - Plokščios siūlės neerzina odos - Idealus prigludimas - Kvapų kontrolė - Greitai džiūstantis - Eko draugiški sprendimai - Svoris: 160 g/m2.Tinkamiausia veikla: žiemos sportas, stovyklav..
39.99€ 47.99€
Be PVM:33.05€
Gamintojas: Thermowave
Vyriški termo marškinėliai ilgomis rankovėmis Merino Warm ActiveAprašymas: -Ypatingai minkštas ir švelnus medžiagos pojūtis - Plokščios siūlės neerzina odos - Pailginta nugara apsaugo nuo šalčio - Prigludęs kaklas maksimaliam komfortui - Vientisos rankovės maksimaliam mobilumui -..
39.99€ 47.99€
Be PVM:33.05€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Thermowave

Thermowave nuotrauka

Apie THERMOWAVE

Jau daugiau nei 98-erius metus puoselėjame meistriškumo tradicijas, kurdami pirmo sluoksnio aprangą šiuolaikiniams Braver'iams, ir taip padėdami jiems dar geriau prisijaukinti aktyvią outdoor'o veiklą. Mūsų tikslas yra kurti tokius drabužius, kuriais savo srities profesionalai galėtų pasitikėti. Todėl nuo pirmo siūlo iki galutinio produkto, visi gaminiai atkeliauja pas Jus iš Europos - norime užtikrinti geriausius sprendimus tiems, kurie ieško maksimalaus funkcionalumo, patvarumo ir komforto.

Siekiame kurti aktyvaus laisvalaikio drabužius, kurie būtų draugiški gamtai ir tiktų bet kuriam sezonui ir bet kuriai Jūsų mėgstamai aktyviai veiklai. THERMOWAVE tiki, kad kiekvienam iš mūsų yra įgimta aistra tyrinėti. Todėl kuriame tokią outdoor'o aprangą, kuri leistų nerti į savo atradimų kelionę be jokių trikdžių.