Krepšelis

BLS

Gamintojas: BLS
Kombinuotas filtras BLS 214 ABEK1 Aprašymas:- Filtras apsaugo nuo  organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako- Aktyvinta anglis užtikrina puikų filtravimą- Tinka kaukėms ir puskaukėms BLS 4000S s/m, BLS 4000 m/l, BLS 5600, BLS 5700 - Patogus ir greit..
15.90€
Be PVM:13.14€
Gamintojas: BLS
Kombinuotas filtras BLS 213 ABE1Aprašymas:- Filtras apsaugo nuo organinių ir neorganinių dujų ir garų- Apsauga nuo rūgščių dujų ir garų (chloras, vandenilio sulfidas, sieros dioksidas) - Aktyvinta anglis užtikrina puikų filtravimą- Tinka kaukėms ir puskaukėms BLS 4000S s/m, BLS 4000 m/l, BLS 5600, B..
14.90€
Be PVM:12.31€
Gamintojas: BLS
Filtras BLS 202 P3 RAprašymas:- Filtras apsaugo nuo dujų, garų, dulkių, aerozolių, kancerogeninių, radioaktyvių medžiagų - Apsauga nuo mikroorganizmų (bakterijos, virusai, sporos) - Aktyvinta anglis užtikrina puikų filtravimą - Tinka kaukėms ir puskaukėms BLS 4000 S, BLS 4000 R, BLS 5600, BLS 5700 ..
11.90€
Be PVM:9.83€
Gamintojas: BLS
Termoplastinė veido puskaukė Procera BLS 4000Aprašymas:- Daugkartinė veido puskaukė pagaminta iš termoplastinės medžiagos- Puikiai priglunda prie veido- Lengva ir patogi- Filtrai neužstoja matymo lauko- Filtrai tvirtinmai B-LOCK technologijos sistema- Išardoma per mažiau nei minutę- Reguliuojam..
18.00€
Be PVM:14.87€
Gamintojas: BLS
Silikoninė puskaukė BLS 4000Aprašymas:- Daugkartinė veido puskaukė pagaminta iš silikono - Puikiai priglunda prie veido- Lengva ir patogi- Filtrai neužstoja matymo lauko- Filtrai tvirtinami B-LOCK technologijos sistema- Įdiegta speciali sistema drėgmės pašalinimui iš vidinės puskaukės dalies- D..
26.90€
Be PVM:22.23€
Gamintojas: BLS
Pilno veido kaukė BLS 5600 Aprašymas:- Pilno veido kaukė pagaminta iš minkštos termoplastinės gumos - Puikiai priglunda prie galvos ir veido- Apsauganti nuo dujų, dulkių- Skydelis pagamintas iš grūdinto polikarbonato - Filtrai neužstoja matymo lauko - Filtrai tvirtinami B-LOCK technologijos si..
119.90€
Be PVM:99.09€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

BLS

BLS nuotrauka

Apie BLS

Verslas buvo įkurtas 1970 m. Milane, Bovisos rajone. Kadaise buvusi išskirtinai pramoninė zona, šiandien miesto dalis, kurioje susimaišo tvari statyba, gamybos laboratorijos, universitetų miesteliai ir kultūrinės erdvės. Dabar čia įsikūręs "Politecnico di Milano" universitetas, su kuriuo bendradarbiaujame tyrinėdami ir kurdami produktus.

Čia pradėjome savo gamybą - iš pradžių vienkartines puodelio formos kaukes - ir mes išaugome, visada sutelkdami dėmesį į kokybę. Kai tik buvo pristatytas CE ženklas, 1996 m. mes buvome vieni pirmųjų gamintojų, gavusių mūsų gaminių sertifikatą. Mes išaugome Italijoje ir pasaulinėje rinkoje, siūlydami aukščiausios kokybės produktus, sertifikuotus ir nuolat diegiamas naujoves, skirtus kvėpavimo takų apsaugai pramonės, kariniame ir medicinos sektoriuose.

Išaugome Italijoje ir pasaulinėje rinkoje siūlydami aukščiausios kokybės, sertifikuotus ir nuolat atnaujinamus produktus, skirtus kvėpavimo takų apsaugai pramonės, karo ir medicinos sektoriuose.

Kvėpavimo takų apsauga, kuri anksčiau apėmė tik kelis profesionalius segmentus, dabar yra visų dėmesio centre. Dėl to mūsų darbas tampa dar svarbesnis, o socialinė atsakomybė – dar aktualesnė. Ir tam skiriame visas savo jėgas.