Krepšelis

Termo kepurės ir movos

Gamintojas: Thermowave
Merino kepurė Thermowave TrainGamintojas: ThermowaveAprašymas:- Unisex kepurė tinka tiek moterims, tiek vyrams - Šilta ir švelni vilnos medžiaga - Gerai sulaiko šilumą ir leidžia odai kvėpuoti - Greitai sugeria ir išgarina drėgmę - Natūrali antibakterinė apsauga nuo nemalona..
19.95€
Be PVM:16.49€
Gamintojas: Thermowave
Merino kaklaskarė Thermowave, rudaGamintojas: ThermowaveAprašymas:- Unisex kaklaskarė tinka tiek moterims, tiek vyrams - Ypač švelni medžiaga 17,5 mikronų premium merino vilna - Gerai sulaiko šilumą ir leidžia odai kvėpuoti - Greitai sugeria ir išgarina drėgmę - Natūrali ant..
24.95€
Be PVM:20.62€
Gamintojas: Rawpol
Žieminė kepurė Czbaw Aprašymas: - Žieminė kepurė apsauganti nuo šalčio Medžiaga: 100% akrilas, 126 g. Spalva: juoda Dydis: universalus    ..
3.99€
Be PVM:3.30€
Gamintojas: Pesso
Šiltas pošalmis su merino vilna Pesso Merino  Gamintojas: Pesso Ypatybės: Pošalmis priklauso Pesso Thermal kolekcijai - tai pirmo sluoksnio drabužiai, padedantys išlaikyti optimalią kūno temperatūrą. Dėl unikalios  medžiagos mezgimo struktūros Pesso Thermal gaminiai..
8.22€
Be PVM:6.79€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Termo kepurės ir movos

Termo kepurės ir movos

Termo kepurės ir kaklo movos yra svarbios drabužių dalys, kurios padeda išlaikyti kūno šilumą šaltuoju metų periodu. Kai temperatūra krinta, galva ir ausys yra vienos iš vietų, kuriose kūnas praranda daugiausia šilumos. Termo kepurės ir movos yra specialiai sukurtos tam, kad suteiktų papildomos izoliacijos šioms jautrioms kūno vietoms.

Termo kepurės ir movos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip merino vilna, poliamidas, poliesteris ar sintetinės medžiagos. Jos gali turėti specialų sluoksnį, kuris apsaugo nuo vėjo ir drėgmės. Be to, termo kepurės gali turėti ir specialius elementus, tokius kaip ausų dangteliai ar kaklo apsauga, kad būtų užtikrintas maksimalus šilumos išlaikymas.

Vis dėlto, renkantis termo kepurę ar movas, svarbu atsižvelgti ne tik į jų šiluminę izoliaciją, bet ir į jų suteikiamą komfortą. Nors dauguma termo aprangos detalių vilkime po kitais rūbais, todėl jų išvaizda nelabai mus domina, bet kepurėms ir movoms tas negalioja, todėl svarbu atsižvelgti ir į jų stilių bei spalvą.


Termo kepurės ir movos kategorijos D.U.K