Meniu
Krepšelis

Darbų Sauga

Darbų sauga

Darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimas - vienas iš pagrindinių kiekvienos įmonės prioritetų. MB Glovė konsultuoja įmonių vadovus bei atsakingus asmenis darbų saugos, priešgaisrinės saugos ir kitais susijusiais klausimais. Įvertiname darbo vietos rizikas, konsultuojame dėl būtinų priemonių darbuotojų saugumui užtikrinti.
Daugiau apie darbų saugos specialisto paslaugą ir jos kainą pritaikytą Jūsų įmonei galime pasakyti, jei apie Jūs žinosime daugiau:
Captcha
Darbuotojų sauga ir sveikata – visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti, kurios naudojamos ar planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose, kad darbuotojai būtų apsaugoti nuo profesinės rizikos arba kad ji būtų kiek įmanoma sumažinta.
Kiekvienam darbuotojui privalo būti sudarytos saugios ir sveikatai nekenksmingos darbo sąlygos, neatsižvelgiant į įmonės veiklos rūšį. Sudaryti darbuotojams saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas visais su darbu susijusiais aspektais yra darbdavio pareiga. Darbuotojų saugos ir sveikatos priemones įmonėje finansuoja darbdavys.