Meniu
Krepšelis

Akių ir veido apsauga

Geriausi Akių ir veido apsauga pasiūlymai

Akių ir veido apsauga

Galvos, veido ir akių apsauga tai - priemonės, kuriomis apsaugoma galva, veidas, bei akys nuo kenksmingo poveikio; priemonės, įtaisai, dengiantys galvos, veido sritis ar akis nuo kenksmingų veiksnių. 

Gamintojas: PortWest Likutis: Turime
Dujinio suvirinimo akiniai Portwest PW60Gamintojas: PortwestAprašymas: - Tinkami naudoti pjaunant arba virinant su oksiacetileno dujomis - 5 lygio užtamsinimas - Švelnūs ir patogūs rėmai su vartomais lęšiais leidžia akinius naudoti šlifavimo darbams - 99% UV apsaugaPri..
6.00€
Be PVM:4.96€
Gamintojas: PortWest Likutis: Turime
Apsauginis veido skydelis Portwest CV12Gamintojas: PortwestAprašymas: - Optiškai skaidri APET medžiaga su priešrūkine danga maksimaliam matomumui - Tvirtas ir praktiškas dizainas, rėmeliai laiko skydelį atitrauktą nuo veido - Skydelį lengva nuimti ir pakeisti - T..
2.20€
Be PVM:1.82€
Gamintojas: Zekler Likutis: Turime
Apsauginiai akiniai ZEKLER 235Gamintojas: ZeklerAprašymas: - Šie apsauginiai akiniai yra puikiai pritaikyti siauresnėms galvos formoms - Labai lengvas ir berėmis akinių modelis - Lęšiai pagaminti iš aukštos kokybės polikarbonato - Ultravioleto (UV) apsauga - HC/AF – ..
4.59€
Be PVM:3.79€
Gamintojas: Tamrex Likutis: Turime
TMR Visitor apsauginiai akiniai plačia kojelePlatus matymo laukas, skylutės ant kojelių, telpa ant receptinių akinių. Lęšiai be dangos, jeigu reikia, juos galima sterilizuoti.EN166, UV360, F, 1 optinė klasė, 43g. Kat 2...
3.99€
Be PVM:3.30€
Gamintojas: Pesso Likutis: Turime
Apsauginiai akiniai Pesso A609, skaidrūsGamintojas: PessoAprašymas: - Lengvi ir patogūs apsauginiai akiniai - Apsauginiai akiniai su antakių apsauga ir ventiliuojamais šonais, puikiai priglunda prie veido ir apsaugo - Geras šoninis matomumas - Tinka nešioti ant o..
3.01€
Be PVM:2.49€
Gamintojas: PortWest Likutis: Turime
Apsauginiai akiniai Portwest PS12Gamintojas: PortwestAprašymas: - Inovatyvūs, lengvi, dielektriniai saugos akiniai be metalo - Minkštos kojelės su skylutėm ventiliacijai ir komfortui - 100% be metalo - Itin lengviMedžiagos: polikarbonatas ir nailonasSpalv..
3.12€
Be PVM:2.58€
Gamintojas: Zekler Likutis: Turime
Apsauginiai akiniai ZEKLER 45Gamintojas: ZeklerSavybės:- Sportinis dizainas - Reguliojamos kojelės iš minkšto ir lankstaus plastiko - Pamikštinta nosies atramėlė maksimaliam komfortuiStiklas:  - Linzės pagamintos iš aukštos kokybės polikarbonato  - Išorinė lin..
7.22€
Be PVM:5.97€
Gamintojas: Zekler Likutis: Turime
Suvirintojų apsauginiai akiniai ZEKLER 55Gamintojas: ZeklerSavybės:- Modernus sportinis dizainas - Reguliuojamas lęšių kampas - Reguliojamos kojelės iš minkšto ir lankstaus plastiko, tinka visiems veidų tipams - Pamikštinta nosies atramėlė maksimaliam komfortui..
13.18€
Be PVM:10.89€
Gamintojas: PortWest Likutis: Turime
Apsauginiai akiniai skaidrūs Portwest PW30Sukurtas su antakių apsauga ir ventiliuojamais šonais, PW30 puikiai apsaugo ir yra patogūs. Iš smūgiams atsparaus polikarbonato, be jokių metalo priemaišų.  Puiki šoninė apsauga Permatoma spalva geresniam matomumui Gali būti adaptuota dėvėti ant..
1.87€
Be PVM:1.54€
Gamintojas: Ox-On Likutis: Turime
Apsauginiai akiniai Ox-On 330.53, skaidrūs.Skaidrūs apsauginiai akiniai pagaminti iš polikarbonato. Turi šoninę apsaugą. Gali būtį naudojami virš kasdieninių akinių. Tinkami naudoti kaip lankytojų akiniai.Standartai:  EN166..
1.88€
Be PVM:1.55€
Gamintojas: Ox-On Likutis: Turime
OX-ON Space Yellow darbo akiniai su geltonais stiklais. 334.23Šie aukštos kokybės patogūs apsauginiai akiniai turi reguliuojamas kojeles. Pagamint iš smūgiams atsparaus polikarbonato stiklo. 100% UV-apsauga.Standartai: ​ EN166, EN172..
5.17€
Be PVM:4.27€
Gamintojas: Ox-On Likutis: Turime
OX-ON Space Dark darbo akiniai su tamsintais stiklais.Šie aukštos kokybės patogūs apsauginiai akiniai turi reguliuojamas kojeles. Pagamint iš smūgiams atsparaus polikarbonato stiklo. 100% UV-apsauga.Standartai: ​ EN166, EN172..
5.17€
Be PVM:4.27€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)