Krepšelis

Akiniai darbui mėlyna linze

Apsauginiai akiniai Benchmark BM12Aprašymas:- Minkštos patogios nosies pagalvėlės- 3 taškų objektyvo pakreipimo reguliavimas- Plonos, lanksčios nailoninės kojelės- 1 optinės klasės polikarbonatinis lęšis-  Tinka darbams statybose, gamyboje, sandėliuose, logistikojeSvoris: 23g..
2.95€
Be PVM:2.44€
Gamintojas: Riley
Itin lengvi apsauginiai akiniai Riley Riletto Ultra-Lite, mėlyniGamintojas: RileyAprašymas:- Itin lengvi akiniai (20 g), idealiai priglundantys prie dėvėtojo veido- Itin patogūs sportiško dizaino akiniai su integruota nosies dalimi- Itin plonos kojelės užtikrina puikų prigludimą- Apsaugoti nuo įbrėž..
8.61€
Be PVM:7.12€
Gamintojas: Riley
Apsauginiai akiniai su mėlynais lęšiais Riley Stream Evo smulkiai veido formaiGamintojas: RileyAprašymas:- Akiniai pritaikyti smulkių veido bruožų pirkėjui- Apsauginiai akiniai suteikia ypatingą komfortą - Lęšiai pritaikyti įvairioms sąlygoms - Viengubas polikarbonatinis lęšis, užtikrinantis šo..
9.14€
Be PVM:7.55€
Gamintojas: Riley
Apsauginiai akiniai su mėlynais lęšiais Riley Stream Evo EcoGamintojas: RileyAprašymas:- Pirmieji rinkoje apsauginiai akiniai be plastiko pakuotės- Apsauginiai akiniai suteikia ypatingą komfortą - Lęšiai pritaikyti įvairioms sąlygoms - Viengubas polikarbonatinis lęšis, užtikrinantis šoninę apsaugą -..
9.14€
Be PVM:7.55€
Gamintojas: Riley
Apsauginiai akiniai su mėlynais lęšiais Riley Stream EvoGamintojas: RileyAprašymas:- Apsauginiai akiniai suteikia ypatingą komfortą - Lęšiai pritaikyti įvairioms sąlygoms - Viengubas polikarbonatinis lęšis, užtikrinantis šoninę apsaugą - Lengvi ir patogūs sportinio dizaino apsauginiai akiniai turi m..
9.14€
Be PVM:7.55€
Gamintojas: Riley
Sportinio stiliaus apsauginiai akiniai Riley Cypher, mėlyniGamintojas: RileyAprašymas:- Naujo ir išskirtinio dizaino akiniai-Rėmelis su minkštomis bendrai įpuršktomis kojelėmis, užtikrinančiomis maksimalų komfortą- Naujoviškas dizainas, užtikrinantis maksimalią apsaugą ir funkcionalumą naudotojui- 8..
11.82€
Be PVM:9.77€
Gamintojas: Riley
Itin lengvi apsauginiai akiniai Riley Ligera, mėlyniGamintojas: RileyAprašymas:- Mėlyni lęšiai pagerina regėjimą esant per dideliam natrio garų kiekiui arba geltonai šviesai- Dažniausiai naudojamas patalpose, bet gali būti naudojamas ir lauke, siekiant pagerinti kontrasto lygį- Itin lengvi akin..
6.55€
Be PVM:5.41€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)
Akiniai darbui mėlyna linze

Akiniai darbui mėlyna linze

Akiniai darbui su mėlyna linze yra populiarus ir vis dažniau naudojamas akių apsaugos  darbe produktas. Tai viena iš svarbiausių asmens apsaugos priemonių darbe. Tokie akiniai dažniausiai naudojami patalpose, bet gali būti naudojamas ir lauke, siekiant pagerinti kontrasto lygį, tuo pačiu ir apsaugo akis nuo sužeidimų ar dirginančių skysčių patekimo. Taip pat tokie darbo akiniai yra gerai apsaugoti nuo rasojimo ir įbrėžimų. Mėlyna akinių lęšių spalva idealiai tinka bendram šviesos ryškumui mažinti, o tai pagerina spalvų suvokimą, išryškina objektų kontūrus ir mažina akinimą. Mėlyna spalva taip pat yra gana madinga ir geriausiai tinka rūko ar sniego oro sąlygomis.


Akiniai darbui mėlyna linze kategorijos D.U.K