Krepšelis

Apsauginiai akiniai su dioptrijomis

Gamintojas: Riley
Sportinio stiliaus apsauginiai akiniai su dioptrijomis Riley Script, skaidrūsGamintojas: RileyAprašymas:- Novatoriški akiniai užtikrina stilingą apsaugos sprendimą- Tvirtai priglunda prie veido- Šoninė apsauga- Dvigubi polikarbonato lęšiai- Minkštas, reguliuojamas neslystantis nosies tiltelis- ..
75.49€
Be PVM:62.39€
Gamintojas: Riley
Stilingi apsauginiai akiniai su dioptrijomis Riley Rokka, žalios kojelėsGamintojas: RileyAprašymas:- Naujo ir išskirtinio dizaino akiniai- Rėmelis su minkštomis bendrai įpuršktomis kojelėmis, užtikrinančiomis maksimalų komfortą- Naujoviškas dizainas, užtikrinantis maksimalią apsaugą ir funkcionalumą..
75.49€
Be PVM:62.39€
Gamintojas: Riley
Stilingi apsauginiai akiniai su dioptrijomis Riley Rokka, raudonos kojelėsGamintojas: RileyAprašymas:- Naujo ir išskirtinio dizaino akiniai- Rėmelis su minkštomis bendrai įpuršktomis kojelėmis, užtikrinančiomis maksimalų komfortą- Naujoviškas dizainas, užtikrinantis maksimalią apsaugą ir funkcionalu..
75.49€
Be PVM:62.39€
Gamintojas: Riley
Stilingi apsauginiai akiniai su dioptrijomis Riley Rokka, pilkos kojelėsGamintojas: RileyAprašymas:- Naujo ir išskirtinio dizaino akiniai- Rėmelis su minkštomis bendrai įpuršktomis kojelėmis, užtikrinančiomis maksimalų komfortą- Naujoviškas dizainas, užtikrinantis maksimalią apsaugą ir funkcionalumą..
75.49€
Be PVM:62.39€
Gamintojas: Riley
Stilingi apsauginiai akiniai su dioptrijomis Riley Rokka, mėlynos kojelėsGamintojas: RileyAprašymas:- Naujo ir išskirtinio dizaino akiniai- Rėmelis su minkštomis bendrai įpuršktomis kojelėmis, užtikrinančiomis maksimalų komfortą- Naujoviškas dizainas, užtikrinantis maksimalią apsaugą ir funkcionalum..
75.49€
Be PVM:62.39€
Gamintojas: Riley
Stilingi apsauginiai akiniai su dioptrijomis Riley Navigator, skaidrūsGamintojas: RileyAprašymas:- Novatoriški akiniai užtikrina stilingą apsaugos sprendimą- Unikalus 4 pagrindų išlenktas dizainas, kuriame klasikinis šiuolaikinis saulės akinių stilius derinamas su visomis funkcijomis, kurių gal..
75.49€
Be PVM:62.39€
Gamintojas: Riley
Panoraminiai apsauginiai akiniai su dioptrijomis Riley VeliaGamintojas: RileyAprašymas:- Galimi 3 receptinių lęšių tipai. Lęšių aprašymą ir pasirinkimą rasite nuorodoje: https://glove.lt/apsauginiai-akiniai-su-dioptrijomis - Riley VELIA apsauginiai akiniai turi skaidrų polikarbonato a..
75.49€
Be PVM:62.39€
Gamintojas: Riley
Sportinio stiliaus nerasojantys apsauginiai akiniai su dioptrijomis Riley Cypher, pilkiGamintojas: RileyAprašymas:- Galimi 3 receptinių lęšių tipai. Lęšių aprašymą ir pasirinkimą rasite nuorodoje: https://glove.lt/apsauginiai-akiniai-su-dioptrijomis  - Šie akiniai su dioptrijomis tink..
75.49€
Be PVM:62.39€
Gamintojas: Riley
Sportinio stiliaus darbiniai akiniai su dioptrijomis Riley Cypher, skaidrūsGamintojas: RileyAprašymas:- Galimi 5 receptinių lęšių tipai. Lęšių aprašymą ir pasirinkimą rasite nuorodoje: https://glove.lt/apsauginiai-akiniai-su-dioptrijomis - Naujo ir išskirtinio dizaino akiniai- Rėmelis su m..
75.49€
Be PVM:62.39€
Gamintojas: Riley
Sportinio stiliaus akiniai skaitymui Riley Ready Reader +1.50, skaidrūsGamintojas: RileyAprašymas:- Apsauginiai akiniai užtikrina patogų ir patikimą prigludimą, o kartu suteikia papildomo ryškumo- Skaitymo dioptrijos - +1.50- Reguliuojamos rėmelių kojelės- Apsaugoti nuo įbrėžimų ir rasojimo iš abiej..
10.46€
Be PVM:8.64€
Gamintojas: Riley
Sportinio stiliaus akiniai skaitymui Riley Ready Reader +1.0, skaidrūsGamintojas: RileyAprašymas:- Apsauginiai akiniai užtikrina patogų ir patikimą prigludimą, o kartu suteikia papildomo ryškumo- Skaitymo dioptrijos - +1.0- Reguliuojamos rėmelių kojelės- Apsaugoti nuo įbrėžimų ir rasojimo iš abiejų ..
10.46€
Be PVM:8.64€
Gamintojas: Riley
Sportinio stiliaus akiniai skaitymui Riley Ready Reader +3.0, skaidrūsGamintojas: RileyAprašymas:- Apsauginiai akiniai užtikrina patogų ir patikimą prigludimą, o kartu suteikia papildomo ryškumo- Skaitymo dioptrijos +3.0- Reguliuojamos rėmelių kojelės- Apsaugoti nuo įbrėžimų ir rasojimo iš abiejų pu..
10.46€
Be PVM:8.64€
Gamintojas: Riley
Sportinio stiliaus akiniai skaitymui Riley Ready Reader +2.50, skaidrūsGamintojas: RileyAprašymas:- Apsauginiai akiniai užtikrina patogų ir patikimą prigludimą, o kartu suteikia papildomo ryškumo- Skaitymo dioptrijos  +2.50- Reguliuojamos rėmelių kojelės- Apsaugoti nuo įbrėžimų ir rasojimo iš a..
10.46€
Be PVM:8.64€
Gamintojas: Riley
Sportinio stiliaus akiniai skaitymui Riley Ready Reader +2.0, skaidrūsGamintojas: RileyAprašymas:- Apsauginiai akiniai užtikrina patogų ir patikimą prigludimą, o kartu suteikia papildomo ryškumo- Skaitymo dioptrijos  +2.0- Reguliuojamos rėmelių kojelės- Apsaugoti nuo įbrėžimų ir rasojimo iš abi..
10.46€
Be PVM:8.64€
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)
Apsauginiai akiniai su dioptrijomis

Darbo akiniai su dioptrijomis

Darbo akiniai su dioptrijomis yra korekciniai apsauginiai akiniai skirti darbui.  

Užsakant tokius apsauginius akinius reikia nurodyti daktaro išrašytame akinių recepte nurodytus duomenis ir pasirinkti Jums patinkantį rėmelį. Pagal šiuos parametrus akinius pagaminsime Jums individualiai. 

Kai kurie modeliai gali būti naudojami kaip Sportiniai akiniai su dioptrijomis arba taktiniai akiniai su dioptrijomis. 

Lęšių tipai:

     Įprastas: tai vientiso tipo (vienfokalinis) vieno židinio lęšis, koreguojantys regėjimą tik vienu atstumu (skaitant ar žiūrint į tolį ar pan.) 

 
     Bifokalinis: lęšis susideda iš dviejų dalių – viršutinėje dalyje koreguoja regėjimą į tolį, o apatinėje dalyje esantis „langelis“ pagerina regėjimą žiūrint nedideliu atstumu arba pavyzdžiui skaitant .  Akiniai su bifokaliniais lęšiais patogūs žmonėms, kuriems reikalingi skirtingi akiniai žiūrėti ir į tolį, ir iš arti, pavyzdžiui vairuotojams, traukinių mašinistam. Kartais dėvinčiam bifokalinius akinius reikia priprasti prie šiuose akiniuose esančio vaizdo perėjimo bei siauresnio nei įprastuose akiniuose matymo lauko žiūrint iš arti. Akiniai su šiais lęšiais negali užtikrinti gero regėjimo tarpiniu atstumu, pvz. į kompiuterio monitorių. Paskutiniu metu bifokalinius akinius dažnai pakeičia populiarėjantys progresiniai akiniai.

    Progresinis:   - tai lęšis, kurio stiprumas keičiasi palaipsniui. Su šio tipo lęšiais užtikrinamas geras matymas visais atstumais. Progresiniai akiniai darbui atstoja keletą skirtingų akinių, kurie būtų skirti žiūrėti į tolį, vidutiniu atstumu ir skaitymo akinių. Nors progresiniai akiniai atrodo kaip įprasti kasdieniai akiniai, bet jų paviršius yra daug sudėtingesnis: dioptrijos keičiasi palaipsniui nuo fokusavimo į tolį iki fokusavimo skaitymui. Viršutinė akinių dalis skirta žiūrėjimui į tolį. Žvilgsnį leidžiant žemyn į vidurinę zoną, kuri pritaikyta žiūrėti į vidutinį nuotolį, pavyzdžiui kompiuterį. Nuleidus akis pereinama į skaitymo zoną. Šios skirtingos zonos sujungtos "progreso" koridoriumi, kuris suteikia švelnų dioptrijų perėjimą nuo viršutinio iki apatinio taško. Toks padalijimas yra artimiausias natūraliam regėjimui.  Įsigyjant progresinius akinius, turite nusiteikti,  kad pradėjus nešioti akinius, bus tam tikrų nepatogumų, nes kaip ir prie visko, turi priprasti ne tik akys, bet ir smegenys. Adaptacija gali užtrukti įvairiai. Vieniems pripratimui reikia kelių dienų, kitiems – gali užtrukti iki mėnesio. Svarbu, kad žmogus žiūrėtų pro vadinamąjį regėjimo kanalą progresiniame lęšyje.


   Kaip užsakyti darbo akinius su dioptrijomis:
Pasirinkite Jums patinkantį rėmelį. Išsirinkite lęšio tipą.
Apsauginius akinius įdėkite į krepšelį. Atlikite užsakymą. 
Užsakymo pabaigoje komentare nurodykite akinių recepto duomenys. 
Įvykdę užsakymą, gausite patvirtinantį automatinį elektroninį laišką. Į jį atsakykite ir prisekite recepto nuotrauką ar skenuotą kopiją. 
Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti tik gavus apmokėjimą. 

Svarbu! Užsakius ir apmokėjus akinių su dioptrijomis užsakymą jį pakeisti ar atšaukti galėsite tik iki to momento, kai Jūsų užsakymas pasieks gamybos stadiją (0 - 2 dienas). Pradėjus vykdyti užsakymą, jo atšaukti nėra galimybės ir tokiu atveju pinigai negrąžinami.