Krepšelis

Panoraminiai akiniai darbui

Platūs apsauginiai akiniai Benchmark BM30Aprašymas:- Puiki apsauga nuo skysčių purslų ir dulkių- Platus panoraminis matymas- Universalus nosies tiltelis- Minkštas, lankstus TPR rėmas- Nuo įbrėžimų ir rasojimo apsauganti lęšių danga- Netiesioginė ventiliacija- 1 klasės polikarbonatinis lęšis- Reguliu..
12.95€
Be PVM:10.70€
Gamintojas: PortWest
Apsauginiai akiniai Portwest PS64Aprašymas:- Lengvi, puikiai priglundantys apsauginiai akiniai - Stilingas ir uniklaus dizainas- Patogus guminis rėmas ilgam naudojimui- Netiesioginė ventiliacija- Elastinė reguliuojama puikiai priglundanti galvos juosta- Be metalo- Nesibraižanti aukštos kokybės ..
16.69€
Be PVM:13.80€
Gamintojas: Procera
Apsauginiai akiniai Procera Lucas, skaidrūsAprašymas:- Lengvi, puikiai priglundantys apsauginiai akiniai - Elastinga galvos juosta- Akiniai pagaminti iš patvaraus polikarbonato- Platus matymo laukas - Skaidrūs lęšiai atsparūs įbrėžimams (Anti-scratch)- Lęšiai nekeičia matomų obje..
9.66€
Be PVM:7.98€
Gamintojas: Riley
Panoraminiai apsauginiai akiniai su dioptrijomis Riley VeliaGamintojas: RileyAprašymas:- Galimi 3 receptinių lęšių tipai. Lęšių aprašymą ir pasirinkimą rasite nuorodoje: https://glove.lt/apsauginiai-akiniai-su-dioptrijomis - Riley VELIA apsauginiai akiniai turi skaidrų polikarbonato a..
75.49€
Be PVM:62.39€
Gamintojas: Riley
Apsauginiai akiniai dėvėjimui ant akinių Riley Tilla, pilki lęšiaiGamintojas: RileyAprašymas:- Šiuos akinius gali dėvėti ir korekcinius akinius dėvintis asmuo- Viengubas polikarbonatinis lęšis- Ventiliuojami akinių lankeliai- Šoninė apsauga- Antakių apsauga- Pilki lęšiai sumažina..
6.55€
Be PVM:5.41€
Gamintojas: Riley
Plataus matymo apsauginiai akiniai Riley VeliaGamintojas: RileyAprašymas:- Riley VELIA apsauginiai akiniai turi skaidrų polikarbonato apgaubiantį lęšį, suteikiantį 180° matymo laukų, kad apsaugotų akis- Platus matymo laukas- Stiprus polikarbonatinis lęšis- Minkštas PVC/TPE rėmas ir patogiai pri..
17.79€
Be PVM:14.71€
Gamintojas: Riley
Apsauginiai akiniai dėvėjimui ant akinių Riley Tilla, skaidrūs lęšiaiGamintojas: RileyAprašymas:- Šiuos akinius gali dėvėti ir korekcinius akinius dėvintis asmuo- Viengubas polikarbonatinis lęšis- Ventiliuojami akinių lankeliai- Šoninė apsauga- Antakių apsauga- Skaidrūs lęšiai užtikri..
6.55€
Be PVM:5.41€
Gamintojas: Riley
Akiniai darbui su pilkais lęšiais Riley QuadroGamintojas: RileyAprašymas:- QUADRO™ siūlo aukšto lygio komfortą ir plataus kampo matymą universaliame rėmelyje- Rėmelio kojeles galima lengvai nuimti ir pakeisti galvos dirželiu, kad būtų geriau prigludę sudėtingomis sąlygomis- Sportinio stiliaus dizain..
14.41€
Be PVM:11.91€
Gamintojas: Riley
Akiniai darbui su skaidriais lęšiais Riley QuadroGamintojas: RileyAprašymas:- QUADRO™ siūlo aukšto lygio komfortą ir plataus kampo matymą universaliame rėmelyje- Rėmelio kojeles galima lengvai nuimti ir pakeisti galvos dirželiu, kad būtų geriau prigludę sudėtingomis sąlygomis- Sportinio stiliaus diz..
14.41€
Be PVM:11.91€
Gamintojas: 3M TM
Apsauginiai uždari panoraminiai akiniai 3M Scotchgard SGAF PC, skaidrūsAprašymas:- Scotchgard™ rasojimui atspari danga sumažina sąlytį su drėgmės lašeliais, kurie sudaro ploną, permatomą ir šviesai laidžią vandens plėvelę- Scotchgard™ rasojimui atspari danga veikia ilgiau nei kitos rasojimui atspari..
27.99€
Be PVM:23.13€
Gamintojas: 3M TM
Apsauginiai akiniai 3M 2890, skaidrūsAprašymas:- Puikiai priglundantys, modernaus dizaino apsauginiai akiniai- Polikarbonatinės linzės- Filtras nuo UV spindulių- Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio, cheminių medžiagų ir UV spindulių- Plati, reguliuojama juostelė puikiai priglunda ir prisitaiko prie..
16.15€
Be PVM:13.35€
Gamintojas: Uvex
Apsauginiai panoraminiai akiniai Uvex Megasonic 9320265, skaidrūsSavybės: - Apsauginiai akiniai su sportiško ir ergonomiško dizaino rėmeliu - Ypač plati ir minkšta galvos gumelė - Maksimalus komfortas dėl gero prigludimo - Sferinės linzės dizainas turi išskirtinį matymo lauką (pi..
15.70€
Be PVM:12.98€
Gamintojas: Pesso
Apsauginiai akiniai Pesso A609, skaidrūsGamintojas: PessoAprašymas: - Lengvi ir patogūs apsauginiai akiniai - Apsauginiai akiniai su antakių apsauga ir ventiliuojamais šonais, puikiai priglunda prie veido ir apsaugo - Geras šoninis matomumas - Tinka nešioti ant o..
2.18€
Be PVM:1.80€
Gamintojas: Ox-On
Apsauginiai akiniai Ox-On 330.53, skaidrūs.Skaidrūs apsauginiai akiniai pagaminti iš polikarbonato. Turi šoninę apsaugą. Gali būtį naudojami virš kasdieninių akinių. Tinkami naudoti kaip lankytojų akiniai.Standartai:  EN166..
2.29€
Be PVM:1.89€
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)
Panoraminiai akiniai darbui

Panoraminiai akiniai darbui

Panoraminiai akiniai darbui yra platesni už įprastus apsauginius akinius. Panoraminiai akiniai gali būti su kojelėmis arba su elastine galvos juosta, kuri tampa vis populiaresnis sprendimas, kuris suteikia daugiau komforto ir patogumo. Panoraminiai akiniai suteikia išskirtinį matymo lauką nejudinant galvos į viršų ar apačią, taip pat neužstoja šoninio matomumo. Dėl savo plačios formos tokie akiniai gali būti dėvimi su nuolatiniais akiniais. 

Panoraminiai akiniai darbui kategorijos D.U.K