Krepšelis

Pilki apsauginiai akiniai

Gamintojas: 3M TM
Apsauginiai akiniai 3M SecureFit 402 Scotchgard SGAF, pilkiAprašymas:- 3M™ SecureFit™ apsauginiai akiniai, dengti Scotchgard™  rasojimui atsparia danga, kuri veikia ilgiau nei kitos rasojimui atsparios dangos, - Padidintas apsauginių akinių efektyvumas drėgnoje ir karštoje aplinkoje- Berėmiai l..
11.19€
Be PVM:9.25€
Gamintojas: 3M TM
Apsauginiai akiniai 3M SecureFit 202 AS-AF PC, pilkiAprašymas:- Puikiai priglundantys apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu - Fiksuoto ilgio kojelės - Kojelės pagamintos pagal 3M™ slėgio..
8.45€
Be PVM:6.98€
Gamintojas: 3M TM
Apsauginiai akiniai 3M SecureFit SF100, pilkiAprašymas:- Puikiai priglundantys, sportinio tipo pilki apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Automatinis..
8.24€
Be PVM:6.81€
Gamintojas: KASK
Apsauginiai akiniai Kask V2 Plus Smoke GreyAprašymas:- Lengvi, tonuoti apsauginiai akiniai - Tinka KASK Plasma ir HP šalmams - Vidinė akinių pusė apsaugota nuo rūko, nerasoja - Išorinė pusė atspari įbrėžimams - Tinka naudoti lauke, nedirbant ryškiausioje saulės šviesoje - Ti..
65.00€
Be PVM:53.72€
Gamintojas: Uvex
Apsauginiai akiniai Uvex Sportstyle 9193280, pilkiSavybės: - Lengvi, sportinės linijos akiniai, idealiai prisitaiko prie veido - Akiniai neiškraipo panoraminio vaizdo ir užtikrina šoninę apsaugą Lęšiai: - Panoraminiai, specialios formos lęšiai - Lęšiai padengti specialia, an..
13.18€
Be PVM:10.89€
Gamintojas: Uvex
Apsauginiai akiniai Uvex Pheos CX2 9198237, tamsintiSavybės: - Idealiai prisitaiko prie veido - Itin patogūs akiniai dėvėti su ausinėmis, šalmais ar apsauginėmis kepuraitėmis - Akiniai neiškraipo panoraminio vaizdo ir užtikrina šoninę apsaugą - Minkštas komponentas kaktos srityje..
16.06€
Be PVM:13.27€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
Pilki apsauginiai akiniai

Apsauginiai akiniai pilka linze

Pilki apsauginiai akiniai yra skirti saugoti akis nuo perteklinės šviesos darbo vietoje. Jie taip pat dažnai naudojami laisvalaikiu arba kaip vairavimo akiniai esant saulėtoms dienoms. Neretai žmonės darbinius akinius su pilka linze naudoja kaip stiliaus detalę ar madingą aksesuarą. Juo labiau, kad madingi ir kokybiški naujos kartos Riley apsauginiai akiniai atrodo moderniai ir stilingai, todėl ne kiekvienas pasakys, kad jie dar atlieka ir akių apsaugą ne tik nuo smūgiu, bet ir nuo UV spindulių. 

Akiniai darbui pilki kategorijos D.U.K