Krepšelis

Apsauginės ausinės

Gamintojas: Procera
Apsauginės ausinės Procera New Silence Jandy FM-1AGamintojas: ProceraAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus- Lengvos ir patogios ausinės- Ausinės tinka tiek impulsiniam, tiek nuolatiniam pramoniniam triukšmui slopinti, taip pat įvairių sportinių veiklų metu- Tu..
9.11€
Be PVM:7.53€
Gamintojas: Howard Leight
Apsauginės ausinės Howard Leight Impact 1013530Aprašymas:- Apsauginės ausinės apsaugo klausą nuo pavojingo aplinkos triukšmo- Galimybė palaikyti ryšį su aplinkiniais- Kuomet įjungta elektroninė ausų apsauga, ji naudoja integruotus kryptinius mikrofonus, kurie sustiprina aplinkos garsus iki saug..
97.70€
Be PVM:80.74€
Gamintojas: Uvex
Ausinės su lankeliu per galvą Uvex 2640001Aprašymas:- Aplinkos triukšmo garsumą galima reguliuoti pagal individualius poreikius, nes įmontuotas garso lygio ribotuvas apsaugo jūsų klausą nuo impulsinių garsų- Bluetooth 5.2 ryšiu galima prisijungti prie telefono ar radijo, kad vartotojai galėtų b..
163.53€
Be PVM:135.15€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X3Aprašymas:- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo aukšto triukšmo lygio- Siauro profilio ausinių kaušeliai - Ausinėse yra naujai sukurtas tarpiklis, pagerinantis triukšmo slopinimą, nenaudojant dvigubo kaušelio- Lengvos, minkšt..
40.15€
Be PVM:33.18€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M Lite-ComAprašymas:- Apsauginės ausinės su integruota dvikrypte ryšio įranga- 8 ryšio kanalai- 38 subkanalai suteikia galimybę bendrauti kelioms naudotojų grupėms tuo pačiu kanalu,negirdint kitų grupių- PMR 446 MHz dažnių diapazonas- Elektroninis balsas imt..
870.84€
Be PVM:719.71€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X5Aprašymas:- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo itin didelio triukšmo lygio- Platūs ir gilūs kaušeliai padeda sumažinti drėgmę ir karštį - Kaušeliai patvarūs ir atsparūs smūgiams - Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės..
52.47€
Be PVM:43.36€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X4Aprašymas:- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo vidutinio ir didelio triukšmo lygio- Siauri ir lengvi ausinių kaušeliai - Naujos specialiai sukurtos garsą slopinančios pagalvėlės ir inovatyvi puta, esanti sandarinimo žieduose..
51.38€
Be PVM:42.46€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X2AAprašymas:- Apsauginės ausinės apsaugo nuo vidutinio ir didelio triukšmo lygio, tokio kaip kelio darbai, statybos ir pan.- Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės suteikia daugiau komforto ir padeda sumažinti ausų spaudimą- Dvigubas galvos lankelis yra ..
36.13€
Be PVM:29.86€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X1AAprašymas:- Apsauginės ausinės apsaugo nuo lengvo pramoninio triukšmo, pjaunant veją, gręžiant ir pan.- Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės suteikia daugiau komforto ir padeda sumažinti ausų spaudimą- Dvigubas galvos lankelis yra elektriškai izoliuo..
28.08€
Be PVM:23.21€
Gamintojas: KASK
Ausinių adapteris Kask, 2vntAprašymas:- Ausinių adapterių komplektas - Adapteriai tvirtinasi prie KASK Plasma ir HP šalmųPristatymas: 3-5 d.d...
9.75€
Be PVM:8.06€
Gamintojas: KASK
Apsauginis ausinės su tvirtinimu prie šalmo Kask SC2Aprašymas:- Apsauginės ausinės tvirtinamos prie KASK šalmų - Ausinės slopina nuo vidutinio iki aukšto triukšmo lygio - Šios ausinės geriausias pasirinkimas aukšto dažnio garsų slopinimui - Ausinių aukštis reguliuojamas - Patogus..
60.46€
Be PVM:49.97€
Gamintojas: KASK
Apsauginis ausinės su tvirtinimu prie šalmo Kask SC1Aprašymas:- Apsauginės ausinės tvirtinamos prie KASK šalmų - Ausinės slopina nuo žemo iki vidutinio triukšmo lygio ir nuo vidutinio iki aukšto triukšmo lygio - Ausinių aukštis reguliuojamas - Patogus, lengvas tvirtinimas - Unive..
50.71€
Be PVM:41.91€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IIIAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina itin aukšto ir žemo dažnio garsus- Apsaugo nuo ypač didelio triukšmo lygio- Puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems a..
35.92€
Be PVM:29.69€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IIAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausi..
31.35€
Be PVM:25.91€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausinės lengv..
25.50€
Be PVM:21.07€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą Optime IAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie galvos ir ausų- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausinės lengvai suderinamos su kitomis AAP- Iš plieno pagamintas lankeli..
22.55€
Be PVM:18.64€
Gamintojas: Procera
Apsauginės ausinės Procera New Silence Jandy FM-2Gamintojas: ProceraAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus- Lengvos ir patogios ausinės- Turi patvarią, reguliuojamą galvos juostą, kurios dėka lengvai prisitaiko prie galvos formos- Ausinių..
10.25€
Be PVM:8.47€
Gamintojas: Procera
Apsauginės ausinės Procera New Silence Jandy FM-3Aprašymas:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus- Lengvos ir patogios ausinės- Turi patvarią, reguliuojamą galvos juostą, kurios dėka lengvai prisitaiko prie galvos formos- Ausinių kaušeliai ir minkštos pagal..
11.19€
Be PVM:9.25€
Gamintojas: Uvex
Ausinės su lankeliu per galvą K3 Uvex 2600003, 33DBGamintojas: UvexAprašymas:- Uvex K3 ausinės su lankeliu per galvą yra lengvai reguliuojamo ilgio, kad būtų patogu dėvėti ir būtų užtikrinta optimali apsauga- Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus- Paminkštintas galvos lankelis ir minkštas ..
21.79€
Be PVM:18.01€
Gamintojas: PortWest
Darbo ausinės Portwest PS46Gamintojas: PortwestAprašymas:- Paminkštinta galvos juosta patogumui- Reguliuojamas ausinių lankelis geresniam prigulimui- SNR34dB slopinimo lygis- Lengvos ir tvirtos- CE-CAT III- CE sertifikatasPristatymas: 4-9 d. d...
16.85€
Be PVM:13.93€
Gamintojas: PortWest
Išskirtinės kokybės darbo ausinės Portwest PS44Gamintojas: PortwestAprašymas:- Lengvos sulankstomos ausinės su paminkštinta jungtimi - Puikiai slopiną garsą, idealiai apsaugo nuo pavojingo triukšmo darbo aplinkoje - Sulankstoma į delno dydį patogesniam nešimui - Paminkš..
15.76€
Be PVM:13.03€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės ZEKLER 402Gamintojas: ZeklerAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dalyje - Ausinių kau..
17.87€
Be PVM:14.77€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu iš spyruokliuojančio plieno per galvą Peltor Optime IIIGamintojas: PeltorAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių dirbant ilgą laiką ir esant dideliems aplinkos tempera..
32.50€
Be PVM:26.86€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu iš spyruokliuojančio plieno per galvą Peltor Optime IIGamintojas: PeltorAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių dirbant ilgą laiką ir esant dideliems aplinkos temperatūtos ..
27.50€
Be PVM:22.73€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės ZEKLER 403Gamintojas: ZeklerSavybės:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dalyje - Aus..
20.53€
Be PVM:16.97€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą ZEKLER 401Gamintojas: ZeklerSavybės: - Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dal..
14.25€
Be PVM:11.78€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės su radija Zekler 412RGamintojas: ZeklerSavybės:- RADIO ausinės turi integruotą FM istereo radiją - FM dažniais galite klausyti nuo 88 iki 108 MHz stočių, tuo pačiu metu efektyviai ir patogiai apsaugodami savo klausą - Garso stiprumas iki 82 dB(A)Technin..
90.89€
Be PVM:75.12€
Gamintojas: Pesso
Apsauginės ausinės su metaliniu lankeliu per galvą PessoGamintojas: PessoStandartas: EN 352Apsaugos lygis: 28dB..
7.76€
Be PVM:6.41€
Gamintojas: Pesso
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą PessoGamintojas: PessoStandartas: EN 352Apsaugos lygis: 25d..
4.29€
Be PVM:3.55€
Gamintojas: PortWest
Prisegama gero matomumo klausos apsauga. Tinkama naudoti su apsauginiais PortWest šalmais PS53,PS54, PW54, PS55, PW55, PV60, PV64, PV50, PV54 ir PS51. Dėmesio: garso slopinimo našumas skiriasi priklausomai nuo apsauginio šalmo modelio. CE-CAT III Lengva prisegti Gero matomumo spalv..
14.69€
Be PVM:12.14€
Gamintojas: Howard Leight
Howard Leight Sync Hi-Viz gero matomumo klausos apsaugos darbinės ausinės su AM/FM radijo ir AUX jungtimi.Howard Leight Sync tai naujos kartos skaitmeninė stereo klausos apsauga su integruotu FM/AM radijo grotuvu.  Ausinės programuoja 10 radijo kanalų ir turi papil..
95.97€
Be PVM:79.31€
Gamintojas: Howard Leight
Howard Leight Sync  apsauginės ausinės su stereo grotuvu.Howard Leight Sync ausinės nuo triukšmo su aukštos kokybės HiFi garsu. Suderinamas su MP3 grotuvais, išmaniaisiais telefonais ir kitais muzikos grotuvais, kompiuteriais.  Šios ausinės suteikia Jums galimybę klausytis muzik..
49.77€
Be PVM:41.13€
Gamintojas: Ox-On
Vaikiškos Ox-On KID ausinės Neoninės žalios.  Vaikų klausą apsaugančios ausinės.   Efektyviai sumažina triukšmą ir blokuoja žalingus garsus, bet neužgožia aplinkos girdėjimo.   Klausos apsauga yra elastinga ir turi supaprastintą profilį be jokių atsikišančių detalių.&nb..
8.98€
Be PVM:7.42€
Gamintojas: Ox-On
Vaikiškos Ox-On KID darbo ausinės rožinės.  Vaikų klausą apsaugančios ausinės.   Efektyviai sumažina triukšmą ir blokuoja žalingus garsus, bet neužgožia aplinkos girdėjimo.   Klausos apsauga yra elastinga ir turi supaprastintą profilį be jokių atsikišančių detalių. ..
9.43€
Be PVM:7.79€
Rodoma nuo 1 iki 34 iš 34 (1 puslapių)
Apsauginės ausinės

Ausinės darbui

Apsauginės ausinės darbui - tai priemonė apsaugoti jūsų klausą esant triukšmingoms darbo ar laisvalaikio sąlygoms. Darbo ausinės apsaugo nuo triukšmo tokio kaip variklių veikimas, staklių, kompresorių veikimas ar kitas mechaninis triukšmas. Apsauginės ausinės dažnai naudojamos ir buityje nedideliems darbams - pjaunant veją ar genint krūmus. Taip pat yra ir pasirinkimas vaikams darbo ausinės kūdikiams.  Tai puikus sprendimas vykstant į triukšmingus renginius ar iškylas. Ko gero vienas iš populiariausių produktų yra Peltor ausinės darbui, Uvex darbinės ausinės, 3M ausinės nuo triukšmo ir kitų gerai Lietuvoje žinomų prekės ženklų apsauginės ausinės darbui ir laisvalaikiui. 
  Renkantis apsauga nuo triukšmo svarbu atkreipti dėmesį į apsaugos lygį, žymimą SNR rodikliu, kuris nurodytas ant gaminio ir  jo aprašyme. 
  Darbo ausinės nuo triukšmo turi būti kokybiškos ir patogios dėvinčiam, nes kokybiškos medžiagos užtikrins, kad žmogui nealergizuos oda, o ir pačios apsauginės ausinės tarnaus ilgiau bei užtikrins tinkamą apsaugą nuo triukšmo.