Krepšelis

Ausų kamštukai

Dispenseris ausų kamšteliams Active Ear E795Aprašymas:- Dispenseris skirtas ekonomiškam ir patogiam ausų kamštelių naudojimui- Gali būti kabinamas ant sienos arba pastatomas- Parduodamas kartu su ausų kamšteliais Active EAR E781, kurie pagaminti iš minkštos poliuretano putos, nesukeliančios ale..
108.56€
Be PVM:89.72€
Ausų kamšteliai Active Ear E780Aprašymas:- Vienkartiniai ausų kamšteliai- Kamšteliai pagaminti iš minkštos poliuretano putos, nesukeliančios alergijos- Pasižymi lėtai atsistatančios į pradinę formą funkciją, užtikrinančia geresnį sandarumą, maksimalų triukšmo slopinimą ir optimalią klausos apsa..
0.17€
Be PVM:0.14€
Ausų kamšteliai su virvele Active Ear E785Aprašymas:- Vienkartiniai ausų kamšteliai su virvele- Kamšteliai pagaminti iš minkštos poliuretano putos, nesukeliančios alergijos- Pasižymi lėtai atsistatančios į pradinę formą funkciją, užtikrinančia geresnį sandarumą, maksimalų triukšmo slopinimą ir ..
0.30€
Be PVM:0.25€
Ausų kamšteliai Active Ear E781, 500 porųAprašymas:- Vienkartiniai ausų kamšteliai Active EAR E781 pagaminti iš minkštos poliuretano putos, nesukeliančios alergijos- Pasižymi lėtai atsistatančios į pradinę formą funkciją, užtikrinančia geresnį sandarumą, maksimalų triukšmo slopinimą ir optimali..
71.13€
Be PVM:58.79€
Gamintojas: Procera
Vienkartiniai ausų kamšteliai su virvele Procera Jandy EC-1001A-C, 100 porųAprašymas:- Ergonomiški ausų kamšteliai su virvele- Ausų kamšteliai pagaminti iš poliuretano putų- Vienkartiniai ausų kamštukai, turintys aukštą slopinimą, todėl juos galima naudoti esant aukštam garso lygiui (pramoninis triu..
30.44€
Be PVM:25.16€
Gamintojas: 3M Peltor
Ausų kamšteliai 3M Earsoft dispenseriui, 500 porųAprašymas:- Vienkartinio naudojimo ausų kamšteliai naudojami dispenserių papildymui - Kamšteliai pagaminti iš išsiplečiančio ir lėtai pradinę formą atgaunačio poliuretano - Kamštelių forma suformuojama rankomis, juos sukant tarp pirštų- Įkiš..
93.10€
Be PVM:76.94€
Dispenseris ausų kamštukamsAprašymas:- Ausų kamštukų dispenseris- Ekonomiškas ir patogus naudojimas- Gali būti kabinamas ant sienos arba pastatomas- Dispenseris parduodamas kartu su kolba (tuščia)- Kolba talpina 500 porų ausų kamštukųPristatymas: 1-3 d.d...
80.49€
Be PVM:66.52€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai pakeitimui 3M 1311Aprašymas:- Ausų kamšteliai lankeliui 3M 1310- Minkšti apvalūs poroloniniai ausų kamšteliai- Nespaudžia ausų ir sandariai priglunda- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečia- Universalaus dydžioApsaugos lygis: 26dBSta..
2.50€
Be PVM:2.07€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai su lankeliu 3M 1310Aprašymas:- Ausų kamšteliai su lankeliu ir keičiamais kištukų galiukais- Minkšti apvalūs poroloniniai ausų kamšteliai- Nespaudžia ausų ir sandariai priglunda- Lankstus lankelis nespaudžia galvos- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš ..
5.19€
Be PVM:4.29€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai su virvele 3M Ear Soft SNR36Aprašymas:- Vienkartinio naudojimo ausų kamšteliai su virvele- Kamšteliai pagaminti iš išsiplečiančio ir lėtai pradinę formą atgaunačio poliuretano- Dėl lygaus paviršiau purvas nelimpa ir kamšteliai išlieka higieniški- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todė..
0.48€
Be PVM:0.40€
Gamintojas: 3M TM
Daugkartiniai ausų kamšteliai su virvele 3M Tracer SNR20Aprašymas:- Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai su metalizuota vinilo virvele- Pametus, kamštelius galima aptikti metalo detektoriumi- Puikiai tinka darbui ir maisto pramonėje- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis i..
4.49€
Be PVM:3.71€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai 3M Classic SNR28Aprašymas:- Cilindro formos ausų kamšteliai - Kamšteliai pagaminti iš minkštos polimero medžiagos - Kamšteliai suteikia puikią ilgalaikę apsaugą ir komfortą - Idealiai tinka naudoti aplinkoje su nuolatiniu triukšmu - Universalaus dydžioApsaugos lyg..
0.27€
Be PVM:0.22€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai su virvele 3M 1110Aprašymas:- Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai su virvele- Kamšteliai pagaminti iš poliuretano- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečia- Mažiau sugeria vandens drėgnoje aplinkoje, todėl ilgiau išlieka veiksmingi- Dėl ..
0.45€
Be PVM:0.37€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai su virvele 3M 1271Aprašymas:- Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai su virvele- Kamšteliai pagaminti iš minkštos ir drėgmei atsparios gumos- Universalaus dydžio- Plastikinė dėžutė gali būti tvirtinama prie diržo- Galima naudoti su kitomis AAP- Kamšteliai gali būti plaunami iki 50 ka..
2.39€
Be PVM:1.98€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai ED COMFORT disp. 37dB (500 porų)Aprašymas:- Ausų kamšteliai naudojami dispenserių kolbų papildymui - Supakuoti polietileniniame maišelyje, iš kurio lengvai galima perpilti į dispenserio kolbą - Vienkartiniai ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančio..
67.90€
Be PVM:56.12€
Gamintojas: PortWest
Daugkartinio naudojimo TPR ausų kaištukai Portwest EP07Gamintojas: PortwestAprašymas:- Daugkartinio naudojimo TPR (termo plastmasės guma) ausų kaištukai - Rekomenduojama naudoti maisto pramonėjeMedžiaga: termoplasto guma, PVCSpalva: mėlynaStandartai:- EN 352-2 (SNR ..
0.98€
Be PVM:0.81€
Gamintojas: Uvex
Vienkartiniai ausų kamšteliai Uvex X-Fit su virvuteGamintojas: UvexAprašymas:- Ergonomiški ausų kamšteliai - Vienkartiniai ausų kamštukai, turintys labai aukštą slopinimą, todėl juos galima naudoti esant aukštam garso lygiui - Komfortiški ausų kamštukai - Pagaminti iš m..
0.39€
Be PVM:0.32€
Gamintojas: Zekler
Daugkartiniai ausų kamšteliai ZEKLER 901Gamintojas: ZeklerAprašymas:- Ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir maksimalų patogumą -&nbs..
1.52€
Be PVM:1.26€
Apsauginiai ausų kamštukai dėžutėjeAprašymas:- Kamšteliai yra labai patogūs naudoti ir efektyviai apsaugo nuo triukšmo - Kontūrinė forma - Dvi poros kamšelių yra supakuotos kompaktiškoje dėžutėje, todėl yra patogu nešiotis kišenėjeStandartas:  EN 352-2Apsaugos l..
0.76€
Be PVM:0.63€
Gamintojas: Howard Leight
Apsauginiai ausų kamšteliai su dalytuvu BILSOM FOAM EARPLUGS 303Aprašymas:- Vienkartiniai kamšteliai yra pagaminti iš tamprios medžiagos, todėl švelnios ir lanksčios briaunos prisitaiko prie ausies kanalo formos ir suformuoja  apsaugą nuo garso - Kamšteliai yra patogūs, higieniški..
63.05€
Be PVM:52.11€
Gamintojas: 3M TM
Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai EAR UltrafitAprašymas:- Kamšteliai yra pagaminti iš tamprios medžiagos, todėl švelnios ir lanksčios briaunos prisitaiko prie ausies kanalo formos ir suformuoja trigubą apsaugą nuo garso - Gali būti plaunami ir pakartotinai panaudojami iki 50 kartų..
2.85€
Be PVM:2.36€
Gamintojas: 3M TM
Vienkartiniai 3M ausų kamšteliai  EAR Soft Aprašymas:- Kamšteliai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo paskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir optimalų patogumą - Vienas dydis tinka daugu..
54.99€
Be PVM:45.45€
Gamintojas: Ox-On
Vienkartiniai ausų kamštukai OX-On Comfort Gamintojas: OX-On (Danija)Aprašymas:- Patogūs, kokybiški, ergonomiški vienkartiniai ausų kamštukai - Kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo paskirtstymą ..
0.25€
Be PVM:0.21€
Gamintojas: Zekler
Daugkartiniai ausų kamšteliai ZEKLER 901 su laikikliuGamintojas: ZeklerSavybės:- Ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir maksimalų pato..
4.19€
Be PVM:3.46€
Gamintojas: Ox-On
Vienkartiniai ausų kamštukai OX-On Comfort Gamintojas: OX-On (Danija)Aprašymas:- Patogūs, kokybiški, ergonomiški vienkartiniai ausų kamštukai - Kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo paskirtstymą ..
39.99€
Be PVM:33.05€
Rodoma nuo 1 iki 25 iš 25 (1 puslapių)
Ausų kištukai

Ausų kištukai

Vienas iš paprasčiausių ir pigiausių klausos apsaugos priemonių yra ausų kištukai, juos lengva išsirinkti, jie yra nebrangūs ir patogūs. Renkantis kištukus, atkreipkite dėmesį į SNR (signalo ir triukšmo santykis išreiškiamas decibelais (dB)). Kuo didesnis SNR, tuo daugiau triukšmo jis sulaiko. Taip pat atkreipkite dėmesį ar jie yra vienkartiniai, ar daugkartiniai. Daugkartiniai ausų kištukai pasižymi tuo, kad juos lengva prižiūrėti, dažniausiai užtenka sudrėkinti šiltu vandeniu ir panaudojus truputį muilo, apiplauti, po to nepamirškite nuskalauti ir nusausinti prieš kitą naudojimą. Ausų kamštukai yra paprasti ir patogūs naudoti, jie dažniausiai yra pagaminti iš putų plastiko ar silikono ir yra padaryti taip, kad juos būtų galima patogiai įsidėti ir išimti iš ausų. 
Įprastai ausų kamštukų dydis tinka daugumai žmonių. Tačiau galima pasirinkti didelius ausų kamštukus didesniems ausų kanalams ir mažesnius - mažiems ausų kanalams. Prieš naudojant ausų kamštukus būtinai gerai nusiplaukite ir nusivalykite rankas.

Kur ir kada dažniausiai naudojami ausų kamštukai?

Ausų kamštukai, dar kitaip žinomi kaip ausų kištukai, gali būti naudojami įvairiose situacijose, kai reikia apsaugoti klausą nuo triukšmo ar kitų kenksmingų veiksnių, galinčių sukelti klausos sutrikimų.

  • Miegant – visiems puikiai žinoma, kad miegas yra labai svarbus kiekvienam žmogui, senam ir jaunam. Bet būna atvejų, kada dėl triukšmo tiesiog negalime užmigti ar dažnai pabundame. To pasekoje nukenčia mūsų miego rėžimas, labai paprastas sprendimas būtų įsigyti kokybiškus ausų kamštukus miegui.
  • Darbo metu – pramonėje, statybose ir kitose triukšmingose darbo srityse labai svarbu apsisaugoti ausis nuo klausos sužeidimų.
  • Kelionėse – keliaujant dažnai susiduriame su nepageidaujamu triukšmu, todėl kištukai yra labai paprastas, mažai vietos užimantis ir kokybiškas sprendimas.
  • Muzikos koncertuose ar kituose renginiuose – Koncertuose ar kituose renginiuose rasite daugybę garso kolonėlių ir jos dažniausiai būna išdėstytos taip, kad visoje patalpoje dalyviai girdėtų muziką ar pranešimus, bet stovint arti kolonėlių tai gali sukelti nemalonių klausos sutrikimų.
  • Vandenyje – dažnam žmogui pasitaiko atvejų, kada išvažiuojame poilsiauti prie ežero ar jūros ir po smagių maudynių ausis ‘užgula vanduo’, tai tikrai nėra maloniausias jausmas, bet apsisaugoti nuo to yra labai paprasta, tereikia įsigyti kokybiškus ausų kištukus, atsparius vandeniui.
  • Sporto ir šaudymo metu – siekiant apsaugoti ausis nuo griaudžiančio ginklo triukšmo ar kito triukšmo sporto metu kamšteliai ausims yra mažai pastebimas ir patogus sprendimas.


Kaip įsidėti ausų kištukus instrukcija

1. Lėtai pasukite ausų kištukus, suėmę juos pirštais. Pamažu spauskite juos, kol kamštukai įgaus plono cilindro formą
2. Viena ranka įstatykite suspaustą ausies kamštuką į ausies kanalą, o kita ranka traukite ausį į išore ir viršų
3. Išsiskleidus kištukams ausyje patikrinkite, ar jie gerai laikosi - palieskite ausų kištuką. Turėtumėte jausti tik ausies kištuko galiuką.
4. Jei jaučiates, kad didesnė ausų kamštuko dalis yra ausies kanalo išorėje, išimkite jį ir iš naujo įdėkite jį į ausį pagal šią instrukcija.

Įstate ausų kištukus į abi ausis, klausykites tolygaus garso. Uždenkite abi ausis ir tvirtai apgaukite jas delnais, turėtumėte girdėti tokio paties stiprumo garsą ir kai ausys uždengtos, ir kai ne. Jei ausų kamštukai laikosi netinkamai, pabandykite kito dydžio kištukus.


ausų kamštuku įsidėjimo instrukcija

Mūsų rekomenduojami yra Ox-On gamintojo ausų kištukai, nes šiuo metu jie turi didžiausią SNR rodiklį rinkoje.   Taip pat populiarūs yra 3M, Uvex  ir kitų gamintojų ausų kamšteliai.