Krepšelis

Medicininės kaukės

Gamintojas: ABENA
Vienkartinės medicininės kaukės 3 sluoksnių IIR tipo, 50 vnt., melsvaAprašymas:- Sertifikuotos IIR tipo medicininės kaukės, EN 14683 :2019- Šios vienkartinės kaukės atitinka aukščiausius reikalavimus, keliamus IIR tipo kaukėms, jos yra itin patogios ir saugios, turi aukštą bakterijų filtravimo efekt..
3.39€
Be PVM:2.80€
Gamintojas: PortWest
2 sluoksnių medžiaginė antimikrobinė veido kaukė su nosies tilteliu Portwest CV34Gamintojas: PortwestAprašymas: - 2 sluoksnių daugkartinio panaudojimo antimikrobinė medžiaginė veido kaukė su nosies tilteliu - Sunaikina 99.9% bakterijų - Soft-to-touch minkšta medvilnė g..
1.18€
Be PVM:0.97€
Gamintojas: Essenti Care
Vienkartinės kaukės 3 sluoksnių su gumyte , 50 vienetų.Vienkartinės kaukės pagamintos iš  polipropileno neaustinio audinio, 3-jų sluoksnių.Spalvos: MelsvaDydis: Universalus. Pakuotėje 50 kaukių.  Dėžėje 40 pakuočių (2 000 vienetų).Pristatymas 1-3 d.d.&..
2.99€ 3.99€
Be PVM:2.47€
Gamintojas: PortWest
3 sluoksnių antimikrobinė veido kaukė Portwest CV33Gamintojas: PortwestAprašymas:- 3 sluoksnių daugkartinio panaudojimo kaukė - 100% orui pralaidus vidinis medvilnės audinys - Antimikrobinė danga, sunaikina 99,9% bakterijų - Kontroliuoja daugybę kvapus sukeliančių ..
1.11€
Be PVM:0.91€
Gamintojas: PortWest
3 sluoksnių medžiaginė veido kaukė Portwest CV30Gamintojas: PortwestAprašymas:- 100% orui pralaidus vidinis medvilnės audinys - Kiekviena kaukė plokščiai sulankstyta individualioje higieninėje polietileno pakuotėje - Daugkartinio panaudojimo ir skalbiamas 60 laipsni..
1.18€
Be PVM:0.97€
Gamintojas: Essenti Care
Vienkartinės kaukės 3 sluoksnių su gumyte , 50 vienetų.Vienkartinės kaukės pagamintos iš  polipropileno neaustinio audinio, 3-jų sluoksnių. Spalva: juoda Dydis: Universalus. Pakuotėje 50 kaukių. Dėžėje 20 pakuočių (1 000 vienetų).Pristatymas: 1-3 d.d. ..
1.99€
Be PVM:1.64€
Gamintojas: Essenti Care
Vienkartinės kaukės 3 sluoksnių su gumyte , 50 vienetų.Vienkartinės kaukės pagamintos iš  polipropileno neaustinio audinio, 3-jų sluoksnių.Spalvos: RožinėDydis: Universalus. Pakuotėje 50 kaukių.  Dėžėje 20 pakuočių (1 000 vienetų).Pristatymas 1-3 d.d. ..
2.99€
Be PVM:2.47€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)
Medicininės kaukės nuotrauka

Medicininės kaukės

Pirmiausia reikėtų žinoti, kad medicininės kaukės yra skirstomos į daugkartines ir vienkartines. Kaip ir galima suprasti iš pavadinimo, antrojo tipo gaminiai yra skirti vienam kartui (dažniausiai kelioms valandoms). Jei nuspręsite naudoti šias medicinines kaukes, pasirūpinkite didesniu jų kiekiu: ypač tuomet, jei dažniau turėsite išeiti iš namų. Daugkartiniai gaminiai taip pat tinka tik vienam kartui, tačiau po to juos tereikia išskalbti ir vėl galima dėvėti pakartotinai. Jie gaminami iš medžiagos, todėl galima rasti daugybę įdomiau atrodančių variantų. Spalvotos, margos, juodos medicininės kaukės – tai tik keli dažniausiai sutinkami variantai. Taip pat galima rinktis ir papildomą filtrą turinčias medicinines kaukes – respiratorius. Tokie modeliai neleidžia oro dalelėms prasiskverbti į vidų, taigi užtikrinama dar geresnė apsauga. Be to, kai kurie iš jų turi ir oro vožtuvus, leidžiančius patogiau kvėpuoti.