Meniu
Krepšelis

Kaukės

Geriausi Kaukės pasiūlymai

Medicininės Kaukės

Pirmiausia reikėtų žinoti, kad medicininės kaukės yra skirstomos į daugkartines ir vienkartines. Kaip ir galima suprasti iš pavadinimo, antrojo tipo gaminiai yra skirti vienam kartui (dažniausiai kelioms valandoms). Jei nuspręsite naudoti šias medicinines kaukes, pasirūpinkite didesniu jų kiekiu: ypač tuomet, jei dažniau turėsite išeiti iš namų.

Daugkartiniai gaminiai taip pat tinka tik vienam kartui, tačiau po to juos tereikia išskalbti ir vėl galima dėvėti pakartotinai. Jie gaminami iš medžiagos, todėl galima rasti daugybę įdomiau atrodančių variantų. Spalvotos, margos, juodos medicininės kaukės – tai tik keli dažniausiai sutinkami variantai.

Taip pat galima rinktis ir papildomą filtrą turinčias medicinines kaukes – respiratorius. Tokie modeliai neleidžia oro dalelėms prasiskverbti į vidų, taigi užtikrinama dar geresnė apsauga. Be to, kai kurie iš jų turi ir oro vožtuvus, leidžiančius patogiau kvėpuoti.

Gamintojas: PortWest Likutis: Turime
2 sluoksnių medžiaginė antimikrobinė veido kaukė su nosies tilteliu Portwest CV34Gamintojas: PortwestAprašymas: - 2 sluoksnių daugkartinio panaudojimo antimikrobinė medžiaginė veido kaukė su nosies tilteliu - Sunaikina 99.9% bakterijų - Soft-to-touch minkšta medvilnė g..
0.99€
Be PVM:0.82€
Gamintojas: Essenti Care Likutis: Turime
Vienkartinės kaukės 3 sluoksnių su gumyte , 50 vienetų.Vienkartinės kaukės pagamintos iš  polipropileno neaustinio audinio, 3-jų sluoksnių.Spalvos: MelsvaDydis: Universalus. Pakuotėje 50 kaukių.  Dėžėje 40 pakuočių (2 000 vienetų).Pristatymas 1-3 d.d.&..
2.99€ 3.99€
Be PVM:2.47€
Gamintojas: PortWest Likutis: Turime
3 sluoksnių antimikrobinė veido kaukė Portwest CV33Gamintojas: PortwestAprašymas:- 3 sluoksnių daugkartinio panaudojimo kaukė - 100% orui pralaidus vidinis medvilnės audinys - Antimikrobinė danga, sunaikina 99,9% bakterijų - Kontroliuoja daugybę kvapus sukeliančių ..
0.93€
Be PVM:0.77€
Gamintojas: PortWest Likutis: Turime
3 sluoksnių medžiaginė veido kaukė Portwest CV30Gamintojas: PortwestAprašymas:- 100% orui pralaidus vidinis medvilnės audinys - Kiekviena kaukė plokščiai sulankstyta individualioje higieninėje polietileno pakuotėje - Daugkartinio panaudojimo ir skalbiamas 60 laipsni..
0.99€
Be PVM:0.82€
Gamintojas: Essenti Care Likutis: Turime
Vienkartinės kaukės 3 sluoksnių su gumyte , 50 vienetų.Vienkartinės kaukės pagamintos iš  polipropileno neaustinio audinio, 3-jų sluoksnių. Spalva: juoda Dydis: Universalus. Pakuotėje 50 kaukių. Dėžėje 20 pakuočių (1 000 vienetų).Pristatymas: 1-3 d.d. ..
2.79€
Be PVM:2.31€
Gamintojas: Essenti Care Likutis: Turime
Vienkartinės kaukės 3 sluoksnių su gumyte , 50 vienetų.Vienkartinės kaukės pagamintos iš  polipropileno neaustinio audinio, 3-jų sluoksnių.Spalvos: RožinėDydis: Universalus. Pakuotėje 50 kaukių.  Dėžėje 20 pakuočių (1 000 vienetų).Pristatymas 1-3 d.d. ..
2.89€ 4.99€
Be PVM:2.39€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)