Meniu
Krepšelis

Respiratoriai

Geriausi Respiratoriai pasiūlymai

Respiratoriai

Pagrindinis skirtumas nuo vienkartinių (medicininių) veido kaukių ir filtruojančių respiratorių yra tas, kad jos atlieka kiek skirtingas funkcijas. Vienkartinės medicinės kaukės sukurtos pirmiausia apsaugoti aplinką nuo jas naudojančio žmogaus kvėpavimo takų išskyrų, iškvepiamo oro ir jame esančių dalelių, o filtruojančios kaukės – respiratoriai turi užduotį saugoti naudotoją nuo aplinkoje esančių dalelių.

Likutis: Turime
FFP2 respiratorius be vožtuvo MB 20  Aprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius be vožtuvo - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis - Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko)..
0.45€
Be PVM:0.37€
Gamintojas: MB Filter Likutis: Turime
FFP2 respiratorius su vožtuvu MB 20 V Aprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis - Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko..
0.67€
Be PVM:0.56€
Gamintojas: MB Filter Likutis: Turime
FFP2 respiratorius su vožtuvu MB 20 V ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, nosies spaustukas - Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų)..
0.85€
Be PVM:0.71€
Gamintojas: MB Filter Likutis: Turime
FFP2 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 20 VC ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Aktyvuotos anglies sluoksnis apsaugo nuo ..
1.30€
Be PVM:1.08€
Likutis: Turime
Respiratorius KN95 yra kvėpavimo takų apsaugos įtaisas, gerai priglundantis prie veido. Sukurtas efektyviam ore esančių dalelių filtravimui - ir išlaikęs FDA testą.„KN95“ žymėjimas reiškia, kad atidžiai išbandžius, respiratorius blokuoja mažiausiai 95 procentus labai mažų (0,3 mikrono) band..
0.69€
Be PVM:0.57€
Gamintojas: CERVA Likutis: Turime
Polipropileninis sulankstomas respiratorius ZH3161 FFP2 NR su aukščiausios kokybės filtruojančiu (vidiniu) sluoksniu užtikrina maksimalų efektyvumą dirbant. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina itin mažą pasipriešinimą kvėpuojant, todėl patogu dirbti net ir ilgą laiką.PRIVALUMAI:Sul..
0.36€
Be PVM:0.30€
Gamintojas: PortWest Likutis: Turime
FFP2 respiratorius su vožtuvu Portwest P201Gamintojas: PortwestAprašymas: - Pritaikytas apsaugoti nuo smulkių toksinių dulkių, smalkių ir vandens pagrindo dulksnos - Naudojamas užterštumo koncentracijai esant iki 10 kartų didesnei nei WEL - Elastinė juostelė - Au..
1.46€
Be PVM:1.21€
Gamintojas: Ox-On Likutis: Turime
Vienkartinis sulankstomas respiratorius su vožtuvu OX-ON FFP2 NR DGamintojas: Ox-OnGamintojas:- Gerai filtruojantis ir patogus respiratorius su vožtuvu - Tinka nauduoti apsaugai nuo kietųjų dalelių bei skystų aerozolių, kurių riba yra <5 mg / m3 - Gali būtį ..
2.74€
Be PVM:2.27€
Gamintojas: PortWest Likutis: Turime
FFP2  respiratorius PortWest P200Apsaugo nuo smulkių toksinių dulkių, garų ir vandens pagrindo aerozolių. Respiratorius gali būti naudojamas esant teršalų koncentracijai iki 10 WEL.  CE-CAT III Ultragarsu suvirintos elastinės juostos. Daugiau vietos viduje, kad būtų lengviau kvėpu..
1.97€
Be PVM:1.63€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)