Krepšelis

Respiratoriai

Gamintojas: 3M TM
FFP2 respiratorius su vožtuvu 3M  9928Aprašymas:- Respiratorius su vožtuvu tinkantis suvirintojams - Minkštas, sandarus veidą saugantis vidinis sluoksnis - Lengva, patogi ir efektyvi apsauga - Respiratorius saugo kvėpavimo takus nuo suvirinimo metu išsiskiriančių kenksmingų ..
11.99€
Be PVM:9.91€
Gamintojas: 3M TM
FFP2 respiratorius su vožtuvu 3M  9926Aprašymas:- Vienkartinis respiratorius su vožtuvu- Lengva, patogi ir efektyvi apsauga - 3M Cool Flow vožtuvas sumažina šilumos kaupimąsi - Anglies sluoksnis apsaugo nuo organinių garų ir kenksmingų rūgščių (sieros dioksidas ir vandenilio fluo..
9.28€
Be PVM:7.67€
Gamintojas: 3M TM
FFP1 respiratorius su vožtuvu 3M  9914Aprašymas:- Vienkartinis respiratorius su vožtuvu- Lengva, patogi ir efektyvi apsauga - 3M Cool Flow vožtuvas sumažina šilumos kaupimąsi- Anglies sluoksnis apsaugo nuo organinių garų- Išgaubta kaušelio forma puikiai priglunda prie veido- Tinka dar..
5.99€
Be PVM:4.95€
Gamintojas: 3M TM
FFP1 respiratorius su vožtuvu 3M 9312Aprašymas:- Trijų plokštumų respiratorius su iškvėpimo vožtuvu- 3M Cool Flow vožtuvas suteikia patogesnę ir geresnę apsaugą- Patvarus ir atsparus lankstymui vidinis sluoksnis - Išgaubta forma, puikiai prisitaiko prie veido formos- Tinka darbams karštomis ir ..
2.75€
Be PVM:2.27€
Gamintojas: 3M TM
FFP2 respiratorius su vožtuvu 3M C112Aprašymas:- Vienkartinis respiratorius su iškvėpimo vožtuvu- Vožtuvas veiksmingai vėsina ir šalina karštą ir drėgną iškvepiamą orą- Išgaubta forma, du galvos dirželiai- Reguliuojama nosies sritis su paminkštinimu- Tinka darbams karštomis ir drėgnomis sąlygomisSta..
1.50€
Be PVM:1.24€
Gamintojas: 3M TM
FFP2 respiratorius be vožtuvo 3M 9320Aprašymas:- Novatoriška 3-jų plokštumų konstrukcija užtikrina didesnį komfortą ir geresnį prigludimą- Veiksmingai filtruojama, tuo pačiu mažinant kvėpavimo pasipriešinimą, todėl lengviau ir patogiau kvėpuoti- Lenktas siauro profilio dizainas patogesniam dėvėjimui..
2.89€
Be PVM:2.39€
Gamintojas: 3M TM
FFP1 respiratorius su vožtuvu 3M 8812Aprašymas:- Tvirta bei patvari kaušelio konstrukcija užtikrina ilgalaikę ir komfortišką apsaugą, ypač dirbant karštomis ir drėgnomis sąlygomis- 3M™ Advanced Electret Filter Material – pažangi filtruojanti  medžiaga beveik neapsunkinanti kvėpavimo- 3M™ Cool F..
2.30€
Be PVM:1.90€
Gamintojas: 3M TM
FFP2 respiratorius su vožtuvu 3M 9322+Aprašymas:- Novatoriška 3-jų plokštumų konstrukcija užtikrina didesnį komfortą, geresnį prigludimą ir lengvesnį bendravimą- Poroloninė nosies srities dalis yra pagaminta iš prakaitą absorbuojančios medžiagos- 3M™ Advanced Electret Filter Material – pažangi filtr..
4.20€
Be PVM:3.47€
Gamintojas: MB Filter
FFP1 respiratorius su vožtuvu MB 10 V  Aprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko) aerozolių, ..
0.55€
Be PVM:0.45€
Gamintojas: MB Filter
FFP1 respiratorius be vožtuvo MB 10  Aprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius be vožtuvo- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko) aerozolių, je..
0.45€
Be PVM:0.37€
Gamintojas: MB Filter
FFP3 respiratorius su vožtuvu MB 30 VAprašymas:- Vienkartinis FFP3 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Patikimos, elastingos atsparios plyšimui tvirtinimo gumos - Apsaugo ..
2.20€
Be PVM:1.82€
Gamintojas: MB Filter
FFP1 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 10 VC ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų..
0.99€ 1.39€
Be PVM:0.82€
Gamintojas: Procera
Polipropileninis sulankstomas respiratorius su vožtuvu Procera FS 95 VB FFP 2 NR, juodasGamintojas: ProceraAprašymas:- Polipropileninis sulankstomas respiratorius su aukščiausios kokybės filtruojančiu (vidiniu) sluoksniu užtikrina maksimalų efektyvumą dirbant- Sulankstomas – respiratorių lengva tran..
0.50€
Be PVM:0.41€
Gamintojas: Procera
FFP2 respiratorius su vožtuvu Aprašymas: - Vienkartinis FFP2 respiratorius - Universalaus dydžio - Kompaktiškas, anatominės formos, suformuotas kaušelis - Naudojamas apsaugai nuo žalingo oro teršalų poveikio (kietų ir skystų dalelių), dulkių, dūmų, rūko - Patikimos, ela..
0.45€
Be PVM:0.37€
Gamintojas: MB Filter
FFP2 respiratorius be vožtuvo MB 20  Aprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius be vožtuvo - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis - Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko)..
0.45€
Be PVM:0.37€
Gamintojas: MB Filter
FFP2 respiratorius su vožtuvu MB 20 V Aprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis - Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko..
0.52€ 0.67€
Be PVM:0.43€
Gamintojas: MB Filter
FFP2 respiratorius su vožtuvu MB 20 V ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, nosies spaustukas - Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų)..
0.62€ 0.85€
Be PVM:0.51€
Gamintojas: MB Filter
FFP2 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 20 VC ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Aktyvuotos anglies sluoksnis apsaugo nuo ..
1.03€ 1.30€
Be PVM:0.85€
Respiratorius KN95 yra kvėpavimo takų apsaugos įtaisas, gerai priglundantis prie veido. Sukurtas efektyviam ore esančių dalelių filtravimui - ir išlaikęs FDA testą.„KN95“ žymėjimas reiškia, kad atidžiai išbandžius, respiratorius blokuoja mažiausiai 95 procentus labai mažų (0,3 mikrono) band..
0.37€
Be PVM:0.31€
Gamintojas: CERVA
Polipropileninis sulankstomas respiratorius ZH3161 FFP2 NR su aukščiausios kokybės filtruojančiu (vidiniu) sluoksniu užtikrina maksimalų efektyvumą dirbant. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina itin mažą pasipriešinimą kvėpuojant, todėl patogu dirbti net ir ilgą laiką.PRIVALUMAI:Sul..
0.37€
Be PVM:0.31€
Gamintojas: PortWest
FFP2 respiratorius su vožtuvu Portwest P201Gamintojas: PortwestAprašymas: - Pritaikytas apsaugoti nuo smulkių toksinių dulkių, smalkių ir vandens pagrindo dulksnos - Naudojamas užterštumo koncentracijai esant iki 10 kartų didesnei nei WEL - Elastinė juostelė - Au..
1.66€
Be PVM:1.37€
Gamintojas: Ox-On
Vienkartinis sulankstomas respiratorius su vožtuvu OX-ON FFP2 NR DGamintojas: Ox-OnGamintojas:- Gerai filtruojantis ir patogus respiratorius su vožtuvu - Tinka nauduoti apsaugai nuo kietųjų dalelių bei skystų aerozolių, kurių riba yra <5 mg / m3 - Gali būtį ..
2.74€
Be PVM:2.27€
Gamintojas: PortWest
FFP2  respiratorius PortWest P200Apsaugo nuo smulkių toksinių dulkių, garų ir vandens pagrindo aerozolių. Respiratorius gali būti naudojamas esant teršalų koncentracijai iki 10 WEL.  CE-CAT III Ultragarsu suvirintos elastinės juostos. Daugiau vietos viduje, kad būtų lengviau kvėpu..
0.82€
Be PVM:0.68€
Gamintojas: Ox-On
 Ox-On respiratorius su vožtuvu FFP2 313.60  Tinka naudoti apsaugai kaip nuo kietųjų dalelių, taip ir nuo skystų aerozolių su žemu ar vidutiniu toksiškumu.   Gali būtį naudojamas kaip FFP1, dirbant medienos, metalo, akmens-betono, plastiko apdirbimo ar paruošimo darbus. Puikiai ..
3.12€
Be PVM:2.58€
Gamintojas: Ox-On
Labai gerai filtruojantis ir patogus respiratorius su vožtuvu.  Tinka nauduoti apsaugai kaip nuo kietųjų dalelių taip ir nuo skystų aerozolių su žemu ar vidutiniu toksiškumu.   Gali būtį naudojamas kaip FFP1, dirbant medienos, metalo, akmens-betono, plastiko apdirbimo ar paruošimo dar..
4.99€
Be PVM:4.12€
Rodoma nuo 1 iki 25 iš 25 (1 puslapių)
Respiratoriai nuotrauka

Respiratoriai

Dėvint respiratorių įgaunate apsaugą nuo pavojingų medžiagų patekimo į kvėpavimo takus, tokių kaip pavojingos dulkės, dūmai, cheminės medžiagos ar infekcinių ligų sukėlėjai, kurie gali sukelti vėžį, plaučių sutrikimą, ligas ar mirtį. Respiratoriaus dėvėjimas pavojingoje darbo aplinkoje užtikrins, jog naudojate vieną iš svarbiausių apsaugos priemonių. Respiratoriai dažniausiai būna su vienkartiniais filtrais. Taigi pakitus jų spalvai, atsiradus pažeidimams ar pajutus, jog sunku kvėpuoti privaloma pakeisti į naują.

Kaip teisingai pasirinkti respiratorių?

Norint teisingai pasirinkti respiratoriaus tipą ir išvengti galimo pavojaus kvėpavimui ir bendrai sveikatai privaloma atidžiai įvertinti visus darbo procesus ir aplinką kurioje dirbate. Taip pat būtina pasikonsultuoti su darbovietės kurioje dirbate darbų saugos specialistu. Respiratoriai skirstomi į trys grupes FFP1, FFP2 ir FFP3 plačiau apie jas galite paskaityti mūsų straipsnyje -> Ką reikia žinoti apie respiratorius?

Kaip teisingai išmesti respiratorių?

Įdėkite respiratorių į plastikinį maišelį, jį tvirtai užriškite ir išmeskite į mišrių komunalinių atliekų konteinerį arba biomedicininių atliekų šalinimo konteinerį.