Krepšelis

Kepurė šalmas

Gamintojas: Procera
Apsauginė kepurė - šalmas Procera, tamsiai mėlynaAprašymas:- Apsauginė kepurė-šalmas su apsauginiu įdėklu- Apsauginis plastikinis įdėklas padengtas minkštu putplasčiu, kuris žymiai pagerina naudojimo komfortą- Ventiliacinės angelės šonuose didesniam oro pralaidumui, užtikrina tinkamą oro cirkuliacij..
7.60€
Be PVM:6.28€
Gamintojas: Procera
Apsauginė kepurė - šalmas Procera Mesh, tamsiai mėlynaAprašymas:- Apsauginė kepurė su apsauginiu įdėklu- Apsauginis plastikinis įdėklas padengtas minkštu putplasčiu, kuris žymiai pagerina naudojimo komfortą- Erdvus tinklelis neleidžia kauptis drėgmei ir užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją- Šalmas yra..
9.13€
Be PVM:7.54€
Gamintojas: Procera
Apsauginė kepurė - šalmas Procera Mesh Hi-VisAprašymas:- Apsauginė kepurė su apsauginiu įdėklu- Apsauginis plastikinis įdėklas padengtas minkštu putplasčiu, kuris žymiai pagerina naudojimo komfortą- Erdvus tinklelis neleidžia kauptis drėgmei ir užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją- Ventiliacinės angel..
9.13€
Be PVM:7.54€
Gamintojas: PortWest
Kepurė - šalmas Portwest PW59Aprašymas:- Apsauginė kepurė su ABS įdėklu ir paminkštinimu viduje - Apsaugo nuo nedidelės energijos mechaninių smūgių - Ventiliacinės angelės šonuose didesniam oro pralaidumui - Ilgas 7cm kepurės snapelis maksimaliai apsaugo nuo saulės - Paminkštinta..
12.64€
Be PVM:10.45€
Gamintojas: PortWest
Kepurė - šalmas Portwest PW69Aprašymas:- Sportinio dizaino apsauginė kepurė su ABS įdėklu ir paminkštinimu viduje - Apsaugo nuo nedidelės energijos mechaninių smūgių - Ilgas 7cm kepurės snapelis idealiai apsaugo nuo saulės spindulių - Tinklelis kepurės viršuje suteikia papildomą venti..
13.77€
Be PVM:11.38€
Gamintojas: PortWest
Kepurė - šalmas Portwest PW79Aprašymas:- Apsauginė kepurė su ABS įdėklu ir paminkštinimu viduje - Apsaugo nuo nedidelės energijos mechaninių smūgių - Ilgas 7cm kepurės snapelis idealiai apsaugo nuo saulės spindulių - Tinklelis kepurės šonuose suteikia papildomą ventiliaciją - Pam..
13.25€
Be PVM:10.95€
Gamintojas: PortWest
Kepurė - šalmas Portwest PW89Aprašymas:- Apsauginė kepurė su ABS įdėklu ir paminkštinimu viduje - Apsaugo nuo nedidelės energijos mechaninių smūgių - Trumpas, tik 3cm kepurės snapelis neužstoja matymo lauko - Paminkštinta galvos juosta- CE sertifikatas- UKCA žymėjimasMedžiaga: 10..
9.76€
Be PVM:8.07€
Gamintojas: PortWest
Kepurė - šalmas Portwest PS59Aprašymas:- Apsauginė kepurė su ABS įdėklu ir paminkštinimu viduje - Apsaugo nuo nedidelės energijos mechaninių smūgių- Vidutinio ilgio 5cm kepurės snapelis neužstoja matymo lauko - Tinklinė medžiaga kepurės šonuose didesniam oro pralaidumui - Šviesą atspi..
15.60€
Be PVM:12.90€
Gamintojas: PortWest
Kepurė - šalmas Portwest PW69Aprašymas:- Apsauginė kepurė su ABS įdėklu ir paminkštinimu viduje - Apsaugo nuo nedidelės energijos mechaninių smūgių- Trumpas, tik 2,5cm kepurės snapelis neužstoja matymo lauko - Tinklinė medžiaga kepurės šonuose didesniam oro pralaidumui - Šviesą atspin..
13.77€
Be PVM:11.38€
Gamintojas: PortWest
Kepurė - šalmas Portwest PW29Aprašymas:- Apsauginė kepurė su ABS įdėklu ir paminkštinimu viduje- Apsaugo nuo nedidelės energijos mechaninių smūgių- Kraunama LED lemputė kepurės priekyje- Trumpas, tik 3cm kepurės snapelis neužstoja matymo lauko- Lemputė turi 3 funkcijas: žema, vidutinė, didelė- CE se..
14.47€
Be PVM:11.96€
Gamintojas: Pesso
Kepurė – šalmas PessoGamintojas: PessoSavybės:- Kepurė su smūgius absorbuojančiu akrobutilstireno (ABS) įdėklu ir minkštu pamušalu viduje - Apsaugo nuo nedidelės energijos mechaninių smūgių - Su vėdinimo angomis, užtikrinančiomis oro cirkuliaciją ir komfor..
9.13€
Be PVM:7.55€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)
Kepurė šalmas

Apsauginės Kepurės-šalmai

Siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą, ypač tose srityse, kur galvos apsaugos priemonės nėra privalomos, gali būti sudėtinga ir kilti tam tikrų iššūkių įtikinti juos dėvėti galvos apsaugos priemones. Tačiau yra būdų, kaip padidinti dėvėjimo priimtinumą ir sumažinti galvos sužalojimų riziką. Vienas iš jų yra sportinio stiliaus beisbolo kepuraitės su apsauginiais įdėklais (bump caps).

Nors apsauginės kepurės-šalmai išoriškai atrodo kaip įprastos sportinės ar laisvalaikio kepurės, viduje jų yra specialus apsauginis dėklas, kuris absorbuoja smūgius. Šios kombinuotos apsaugos priemonės suteikia apsaugą nuo įvairių galvos sužalojimų ir traumų. Be to, kepurės-šalmai pasižymi gera oro cirkuliacija, jie yra lengvi ir patogūs dėvėti. Jų snapelis taip pat suteikia papildomą apsaugą nuo saulės.

Skatinant darbuotojus dėvėti galvos apsaugos priemones, svarbu pabrėžti, kad šios modernios kepurės-šalmai ne tik užtikrina saugumą, bet taip pat yra stilingos ir komfortiškos. Jų naudojimas gali būti vertinamas kaip atsakingas požiūris į savo ir kolegų saugumą. Pasirūpinkite savo galvos apsauga ir sumažinkite sužalojimų riziką su apsauginėmis kepurėmis!

Apsauginės kepurės-šalmai yra labai naudingos veiklose, kur yra didelė rizika patirti galvos sužalojimus. Jie yra populiarūs ekstremaliose sporto šakose, tokiuose kaip motociklininkystė, slidinėjimas, riedlenčių sportas, taip pat privalomos tam tikrose profesijose pvz., statybos ir saldėlio darbuotojams.

Kepurė šalmas kategorijos D.U.K