Krepšelis

KASK šalmai

Gamintojas: KASK
Apsauginis šalmas Kask HP VisorAprašymas:- Kask HP Visor šalmas yra sertifikuotas pagal EN 14052 kaip aukštos kokybės apsauginis šalmas ir yra pažymėtas Raudonojo Kryžiaus logotipu- EN 14052 standartas yra skirtas darbuotojams, kuriems gresia ypač didelė rizika- Išorinis šalmo korpusas pagamint..
157.17€
Be PVM:129.89€
Gamintojas: KASK
Aukštalipio šalmas Kask Super Plasma PL Hi-VisAprašymas:- Apsauginis reguliuojamo dydžio šalmas darbui aukštyje- Lengvas, itin patogus šalmas puikiai prisitaiko prie galvos formos - Gero matomumo spalvos ir šviesą atspindinčios detalės- Ergonomiškas, patogus smakro dirželis - Dėl papildomo..
106.98€
Be PVM:88.41€
Gamintojas: KASK
Aukštalipio šalmas Kask Super Plasma PLAprašymas:- Apsauginis reguliuojamo dydžio šalmas darbui aukštyje- Lengvas, itin patogus šalmas puikiai prisitaiko prie galvos formos - Ergonomiškas, patogus smakro dirželis - Dėl papildomos apsaugos aukštalipio šalmo smakro dirželis plyšta esant 50 d..
87.07€
Be PVM:71.96€
Gamintojas: KASK
Apsauginis šalmas Kask Zenith X BA AirAprašymas:- Apsauginis reguliuojamo dydžio šalmas- Išorinis šalmo sluoksnis pagamintas iš didelio tankio polipropileno, kuris užtikrina dar didesnę smūgių absorbciją ir didesnį atsparumą- Puiki vėdinimo sistema šalmo viduje- Ventiliacinės angos išoriniame k..
102.56€
Be PVM:84.76€
Gamintojas: KASK
Apsauginis šalmas Kask Zenith X BAAprašymas:- Apsauginis reguliuojamo dydžio šalmas- Išorinis šalmo sluoksnis pagamintas iš didelio tankio polipropileno, kuris užtikrina dar didesnę smūgių absorbciją ir didesnį atsparumą- Puiki vėdinimo sistema šalmo viduje- Šalmas ergonomiškas, patogus, puikia..
102.56€
Be PVM:84.76€
Gamintojas: KASK
Apsauginis šalmas Kask Plasma Hi-VisAprašymas:- Apsauginis reguliuojamo dydžio šalmas- Išorinis šalmo sluoksnis iš polipropileno- Vidinis šalmo sluoksnis iš išpūsto polistireno- Minkštas nailoninis tvirtinimo dirželis (pritvirtintas prie išorinio sluoksnio be metalinių detalių)- Keturių taškų smakro..
100.37€
Be PVM:82.95€
Gamintojas: KASK
Apsauginis šalmas Kask ZenithAprašymas:- Apsauginis reguliuojamo dydžio šalmas- Išorinis šalmo sluoksnis iš polipropileno - Vidinis šalmo sluoksnis iš išpūsto polistireno - Minkštas nailoninis tvirtinimo dirželis (pritvirtintas prie išorinio sluoksnio be metalinių detalių) - Keturių t..
103.68€
Be PVM:85.69€
Gamintojas: KASK
Apsauginis šalmas Kask Plasma AQAprašymas:- Apsauginis reguliuojamo dydžio šalmas- Išorinis šalmo sluoksnis iš polipropileno- Vidinis šalmo sluoksnis iš išpūsto polistireno- Minkštas nailoninis tvirtinimo dirželis (pritvirtintas prie išorinio sluoksnio be metalinių detalių)- Keturių taškų smakro juo..
84.53€
Be PVM:69.86€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
KASK šalmai - Saugiam darbui ir laisvalaikiui

KASK šalmai - Saugiam darbui ir laisvalaikiui

KASK šalmai - aukščiausios kokybės saugos šalmų gamyba ir dizainas Italijoje. Nuo 2004 metų KASK yra specializuojasi kuriant, projektuojant ir gamindama saugos šalmus įvairioms sritims - nuo slidinėjimo ir dviračių sporto iki kalnų ėjimo, žirgų sporto, gelbėjimo operacijų ir saugos pramonės.

KASK šalmai žinomi dėl technologinio išskirtinumo, funkcionalumo, saugumo ir patrauklaus dizaino. KASK nuolat tyrinėja ir ieško būdų tobulinti savo produktų kokybę. Būdama viena iš lyderių sporto ir laisvalaikio srityse, KASK įsipareigoja palaikyti aukščiausius standartus saugos šalmų gamyboje, siekdama užtikrinti aukščiausią kokybę ir siūlyti geriausius apsauginius šalmus patiems reikliausiems klientams.

KASK šalmai garantuoja ne tik medžiagų kokybę ir dizaino eleganciją, bet ir nepakartojamą laisvę ir saugumą sportuojant lauke. KASK ergonomiški šalmai, pagaminti visiškai Italijoje, buvo sukurti atitikti pasaulio lygio sportininkų poreikius, užtikrinant patogumą net ir sunkiausiomis sąlygomis. KASK šalmų unikalūs bruožai yra dėka integruoto struktūros sistemos, kuri kombinuoja aukščiausią apsaugos lygį su lengviausia galima šalmų masė, užtikrinant patogumą ir saugumą.

KASK kokybė yra garantija dėl atsargių saugos bandymų ir inovatyvių technologijų, naudojamų projektuojant šalmus. Visi KASK produktai yra 100% pagaminti Italijoje ir praeina griežčiausius saugos ir kokybės bandymus, atitinkančius KASK unikalų CSD projektą - Komfortą, Saugumą, Dizainą. Visi KASK ekskliuzyvūs dizainai ir produktų funkcijos yra absoliučiai inovatyvūs, autoriaus teisių apsaugoti ir apsaugoti daugybe patentų. KASK nesileidžia kompromisų, kai kalbama apie kokybę ir saugą. Kiekvienas KASK produktas, kurį įsigyjate, užtikrins jūsų pasitenkinimą ir saugumą.

KASK šalmai kategorijos D.U.K