Krepšelis

Skydelis veidui

Gamintojas: PortWest
Apsauginis veido skydelis su tinkleliu Portwest PW93 Aprašymas:- Apsauginis tinklinis veido skydelis - Tinklelis iš nerūdijančio plieno - Skydelis atsparus žemos energijos smūgiams - Ypač patvari ir patogi galvos ir veido apsauga pjaunant įvairias medžiagas - Plieninio tinkl..
13.60€
Be PVM:11.24€
Gamintojas: PortWest
Šalmo skydelio laikiklis Portwest PW58Aprašymas: - Skydelio laikiklis tinka Portwest šalmams PW50, PW51, PS50 ir PS57- Tinka pakeitimui su PS95, PW92, PW94 ir PW99 keičiamais skydeliais- Lengvai tvirtinasi prie šalmų- Paprastai ir saugiai pakeičiamas skydelis- CE sertifikatas- UKCA žy..
5.41€
Be PVM:4.47€
Gamintojas: PortWest
Apsauginis veido skydelis su smakro apsauga Portwest PS95Aprašymas:- Skaidrus polikarbonatinis 1mm apsauginis skydelis- Skydelis apsaugo nuo vidutiniško energijos poveikio- Apsauga nuo mechaninio poveikio ir cheminių medžiagų- Tinka su PW58 šalmo skydelio laikikliu - CE sertifikatas- UKCA žymėj..
11.09€
Be PVM:9.17€
Gamintojas: KASK
Tinklinis skydelis Kask, tvirtinamas prie šalmoAprašymas:- Lengvas tinklinis skydelis dengiantis visą veidą - Šešiakampis skydelis užtikrina gerą matomumą net ir mažiau apšviestoje aplinkoje - Skydelis tinka KASK šalmams - Skydelis pagamintas iš plieno ir polipropileno - Apsauga ..
42.58€
Be PVM:35.19€
Gamintojas: KASK
Apsauginis skydelis Kask, tvirtinamas prie šalmoAprašymas:- Lengvas, netonuotas skydelis dengiantis visą veidą- Skydelis tinka KASK Plasma šalmams- Vidinė skydelio pusė apsaugota nuo rūko, nerasoja- Išorinė skydelio pusė atspari įbrėžimams- Skydelis tinkamas nešioti ir dėvint akinius- Skydelis pasik..
84.04€
Be PVM:69.45€
Gamintojas: Procera
Apsauginis veido skydelis su metaliniu tinkleliu Procera OST Gamintojas: Procera Aprašymas:- Galvos apdangalas su akių veido skydeliu, metaliniu tinkleliu- Ypač patvari ir patogi galvos ir veido apsauga pjaunant įvairias medžiagas- Plieninio tinklo skydelis apsaugo veidą ir galvą nuo ..
11.39€
Be PVM:9.41€
Gamintojas: Procera
Apsauginis veido skydelis Procera OT-1N Gamintojas: Procera Aprašymas:- Skydelis pagamintas iš 1mm storio polikarbonato ir 200 mm storio apsauginiu stiklu- Reguliuojama galvos juosta- Skydelis suteikia apsauga nuo skysčių, vidutinės energijos smūgių, rūgščių ir kitų cheminių medžiagų- Leng..
10.95€
Be PVM:9.05€
Gamintojas: Pesso
Apsauginis skydelis PessoGamintojas: PessoAprašymas:- Skydelis kartu su polikarbonato ekranu - Ekranas gali būti pakeistas į metalinės vielos tinklelį AEM - Skydelis apsaugo akis ir veidą nuo mechaninio poveikio bei cheminių medžiagų purslų - Skydelį sudaro laikiklis ir..
6.40€
Be PVM:5.29€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Skydelis veidui

Skydelis veidui

Apsauginiai veido skydeliai yra puiki veido apsauga nuo įvairių skysčių, mechaninio poveikio, cheminių medžiagų ir kitų pavojų darbo aplinkoje. Skydelius puikiai galima naudoti ir dėvint nuolatinius akinius. Skydelis nesuteikia diskomforto ir leidžia netrukdomai atlikti darbus. 

Skydelis veidui kategorijos D.U.K