Krepšelis

Suvirinimo skydelis

Gamintojas: 3M TM
Suvirintojo skydelis 3M Speedglas 100Aprašymas:- Automatiškai užtamsėjantis suvirintojo skydelis su 100-V filtru- Puiki apsauga akims ir veidui atliekant suvirinimo darbus- Perėjimas nuo šviesaus iki tamsaus filtro atspalvio- Lengvas naudojimas bei priežiūra- Tinka daugumai suvirinimo elektros ..
255.68€
Be PVM:211.31€
Gamintojas: PortWest
Dujinio suvirinimo akiniai Portwest PW60Gamintojas: PortwestAprašymas: - Tinkami naudoti pjaunant arba virinant su oksiacetileno dujomis - 5 lygio užtamsinimas - Švelnūs ir patogūs rėmai su vartomais lęšiais leidžia akinius naudoti šlifavimo darbams - 99% UV apsaugaPri..
6.55€
Be PVM:5.41€
Gamintojas: PortWest
BizWeld Plius suvirinimo skydelis PW65Gamintojas: PortwestPramonėje pirmaujantis skydelis, suteikiantis suvirintojui komfortą ir išskirtinę apsaugą. Šis skydelis automatiškai užtemsta per 0,1 milisekundės iš šviesaus į tamsų režimą. Laiko tarpą galima reguliuoti.Savybės: &nb..
57.08€
Be PVM:47.17€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Suvirinimo skydelis

Suvirinimo skydelis

Suvirinimo skydelis yra puiki apsauga akims ir veidui atliekant suvirinimo darbus. Dažniausiai tokie skydeliai užtemsta patys automatiškai. Siūlome įvairius skydelius tinkančius MMA, MIG/MAG ar TIG suvirinimo darbams.

Suvirinimo skydelis kategorijos D.U.K