Krepšelis

Valymo priemonės

Gamintojas: Collonil
Universalios valomosios putos Collonil Clean+CareAprašymas:- Clean+Care ypač efektyvios universalios valomosios putos, skirtos visų tipų audiniams- Kruopščiai pašalina nešvarumus, nepažeidžia paties audinio, atgaivina spalvą, išsaugo audinio pralaidumą orui- Tinkamas naudoti ir gaminiams iš kli..
8.49€
Be PVM:7.02€
Gamintojas: Collonil
Kreminis batų odos vaškas Collonil Leather WaxAprašymas:- Leather Wax kremas skirtas klasikinės kalnų bei turistinės avalynės priežiūrai- Tinka visų spalvų avalynei prižiūrėti- Kremo sudėtyje esantis aukštos kokybės natūralus vaškas bei kiti vaškai, tinka avalynės priežiūrai iš lygios odos bei riebi..
3.99€
Be PVM:3.30€
Gamintojas: Collonil
Nano apsauga su nano dalelėmis Collonil NanoproAprašymas:- Inovatyvus impregnantas NanoPro, pagamintas nanotechnologijų pagrindu- Skirtas avalynės, drabužių ir aksesuarų iš lygios odos, zomšos, nubuko, veliūro, tekstilės ir membranos apsaugai- Purškiklio emulsijoje esančios nano dalelės tolygiai pas..
7.59€
Be PVM:6.27€
Gamintojas: Collonil
Universali apsauga nuo purvo, drėgmės Collonil WaterstopAprašymas:- Universalus impregnantas skirtas gaminį impregnuoti ir prižiūrėti- Tinka gaminiams iš lygios odos, zomšo, veliūro, nubuko, tekstilės ir klimato membranų- Patikimai apsaugo avalynę, drabužius, rankines ir kitus gaminius nuo drėgmės, ..
6.99€
Be PVM:5.78€
Gamintojas: Essenti Care
Neopreno-latekso pirštinės DETRIX NEOTECHGamintojas: Essenti CarePaskirtis: - Pramoninis ir cheminis valymas, skirtas sąlyčiui su plovikliais ir chemikalais - Sandėlių darbai - TransportasKokybės normos: - Atitinka Asmeninių apsaugos priemonių direktyvos rei..
1.59€
Be PVM:1.31€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Valymo priemonės
Valymo priemonės kategorijos D.U.K