Krepšelis

Puskaukės

Gamintojas: PortWest
Auckland puskaukė Portwest P410Gamintojas: PortwestAprašymas: - Ekonomiška puskaukė su paprastu dizainu, bet plačiu matymo spektru - Pagaminta iš ilgaamžės, tačiau švelnios, ne alergizuojančios TPE medžiagos, kuri puikiai prisitaiko - Švelnūs, reguliuojami dirželiai už..
10.71€
Be PVM:8.85€
Gamintojas: PortWest
Vancouver puskaukė Portwest P420Gamintojas: PortwestAprašymas: - Pagaminta iš tvirtos ir lanksčios termoplastinės gumos- Du filtrai suteikia svorio balansą ir platesnį regėjimo plotą- Ergonomiškas dizainas, galvos dirželiai sumažina spaudimą ir suteikia maksimalų patogumą- Su dirželiai..
16.05€
Be PVM:13.26€
Gamintojas: PortWest
Geneva puskaukė Portwest P430Gamintojas: PortwestAprašymas: - Pagaminta iš aukščiausios kokybės silikono- Turi priekinį iškvėpimo vožtuvą- Itin patogi dėvėti: tam, kad būtų užtikrintas tolygus dėvėjimas ir nespaustų veido, dirželių sagtys pritvirtintos prie puskaukės- Filtrai derinami ..
15.89€
Be PVM:13.13€
Gamintojas: 3M TM
Daugkartinio naudojimo puskaukė 3M HF-800, Secure ClickAprašymas:- 3M HF-800 serijos daugkartinio naudojimo apsauginė puskaukė yra itin lengva- Inovatyvios puskaukės detalės suteikia maksimalią apsaugą- Patogi filtrų tvirtinimo sistema- Galima tvirtinti įvairius dvigubus filtrus, kurie apsaugo ..
49.68€
Be PVM:41.06€
Gamintojas: BLS
Termoplastinė veido puskaukė Procera BLS 4000Aprašymas:- Daugkartinė veido puskaukė pagaminta iš termoplastinės medžiagos- Puikiai priglunda prie veido- Lengva ir patogi- Filtrai neužstoja matymo lauko- Filtrai tvirtinmai B-LOCK technologijos sistema- Išardoma per mažiau nei minutę- Reguliuojam..
18.00€
Be PVM:14.87€
Gamintojas: BLS
Silikoninė puskaukė BLS 4000Aprašymas:- Daugkartinė veido puskaukė pagaminta iš silikono - Puikiai priglunda prie veido- Lengva ir patogi- Filtrai neužstoja matymo lauko- Filtrai tvirtinami B-LOCK technologijos sistema- Įdiegta speciali sistema drėgmės pašalinimui iš vidinės puskaukės dalies- D..
26.79€
Be PVM:22.14€
Gamintojas: 3M TM
Daugkartinio naudojimo puskaukė 3M TM 7503Aprašymas:- 3MTM 7500 serijos daugkartinio naudojimo puskaukės - tai naujo komforto standartas. Dėl patentuoto iškvėpimo vožtuvo priemonę naudokite ilgiau ir ją lengviau išlaikysite švarią - Dėl beveik neapsunkinto kvėpavimo temperatū..
41.99€
Be PVM:34.70€
Gamintojas: 3M TM
Daugkartinio naudojimo puskaukė 3M TM 7500Aprašymas:- 3MTM 7500 serijos daugkartinio naudojimo puskaukės - tai naujo komforto standartas. Dėl patentuoto iškvėpimo vožtuvo priemonę naudokite ilgiau ir ją lengviau išlaikysite švarią - Dėl beveik neapsunkinto kvėpavimo temperatū..
41.99€
Be PVM:34.70€
Apsauginė puskaukė Euromask Uno, vieno filtroAprašymas: - Apsauginė puskaukė EUROMASK UNO užtikrina aukštą komforto ir apsaugos lygį - Vienas universalus dydis tinka visoms veido formoms - Naudojama su vienu EUROFILTER tipo filtru - Didelio skersmens s..
13.19€
Be PVM:10.90€
Apsauginė puskaukė Euromask Due, dviejų filtrųAprašymas:- Puskaukė plačiai ir tvirtai prisitvirtina prie veido, neatsipalaiduoja ir teikia apsaugą net kalbant - Didelis iškvėpimo vožtuvas sumažina pasipriešinimą įkvėpiantPagrindinės dalys:- Kaukė su vienu iškvėpimo vo..
13.99€
Be PVM:11.56€
Gamintojas: 3M TM
Daugkartinio naudojimo puskaukė 3M TM 7501Aprašymas:- 3MTM 7500 serijos daugkartinio naudojimo puskaukės - tai naujo komforto standartas. Dėl patentuoto iškvėpimo vožtuvo priemonę naudokite ilgiau ir ją lengviau išlaikysite švarią - Dėl beveik neapsunkinto kvėpavimo temperatū..
41.99€
Be PVM:34.70€
Gamintojas: 3M TM
Daugkartinio naudojimo apsauginė puskaukė 3M 6000Aprašymas:- 3M TM 6000 serijos daugkartinio naudojimo puskaukės yra ekonomiškos, mažai priežiūros reikalaujančios, paprastos naudoti ir itin lengvos - Galima įsigyti trijų dydžių kaukių - Visos kaukės yra su 3M Bayonet filtrų ..
27.89€
Be PVM:23.05€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Puskaukės

Puskaukės

Puskaukės yra ekonomiškos, mažiau priežiūros reikalaujančios ir paprastos naudoti. Puskaukės lengvos, neužstoja matymo lauko ir gali būti suderinamos su to pačio gamintojo apsauginiais akiniais ar apsauginėm klausos priemonėm. Veido puskaukės neuždengia viso veido, dėl to rekomenduojama kartu dėvėti ir apsauginius akinius. Puskaukė neužstoja matymo lauko, tad netrukdo dirbant net sudėtingus darbus. Prie puskaukės tvirtinami filtrai pagal kiekvieno poreikius apsaugai nuo kenksmingų veiksnių darbo vietoje.