Krepšelis

Grite

Gamintojas: Grite
Popieriniai rankšluosčiai Grite Standart 300 Removable CoreAprašymas:- Itin minkštas ir švelnus aukštos kokybės rakšluostinis popierius - Greitai ir gerai nusausina rankas - Tinka maisto pramonės įmonėms, biurams, viešbučiams, sporto klubams ir sveikatos priežiūros įstaigoms - Sluoksn..
5.49€
Be PVM:4.54€
Gamintojas: Grite
Popieriniai rankšluosčiai Grite Standart 300 CorelessAprašymas:- Itin minkštas ir švelnus aukštos kokybės rakšluostinis popierius - Greitai ir gerai nusausina rankas - Tinka maisto pramonės įmonėms, biurams, viešbučiams, sporto klubams ir sveikatos priežiūros įstaigoms - Sluoksnių ska..
5.99€
Be PVM:4.95€
Gamintojas: Grite
Tualetinis popierius Grite Super Mini 250, 8 ritinėliaiAprašymas:- Itin minkštas ir švelnus tualetinis popierius - Pagrindas: 100% celiuliozė - Sluoksnių skaičius: 3 - Juostos ilgis: 27,5m - Lapelio dydis: 96mm x 110mm  Pristatymas: 1-3  d.d...
4.45€
Be PVM:3.68€
Gamintojas: Grite
Popierinai rankšluosčiai lapais Grite Super 150V CompactAprašymas:- Itin minkštas ir švelnus aukštos kokybės popierius su įspaudimu- Greitai ir gerai nusausina rankas, mažiau susinaudoja- Tinka maisto pramonės įmonėms, biurams, viešbučiams, sporto klubams ir sveikatos priežiūros įstaigoms- Pagrindas..
1.89€
Be PVM:1.56€
Gamintojas: Grite
 Tualetinis popierius Grite Eco Mini 350, 4 ritinėliaiAprašymas:- Tualetinis popierius iš celiuliozės perdirbto plaušo be įspaudimo- Pagrindas: perdirbtas plaušas- Sluoksnių skaičius: 2- Lapelių kiekis: 350- Ritinėlio plotis: 96mm- Ritinėlio skersmuo: 110mm- Tūtos skersmuo: 45mm- Juostos ilgis:..
1.28€
Be PVM:1.06€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Grite

Grite

Apie Grite

Grite - tai higienos ir švaros popieriaus gamintojas Lietuvoje, eksportuojantis savo produkciją į 19 kitų šalių. Pagaminantis apie 50 tūkst. tonų higieninio popieriaus per metus.

Nuolat investuojantis į įrangą ir technologijas gamintojas pateikia geriausius produktus bei išskirtinį komfortą kiekvienam klientui.

"Savo veiklos procesuose apimame beveik pilną medžio ir popieriaus  komponentų apdirbimo ciklą – nuo medžio iki iš jo pagaminto gaminio, o jei dar tiksliau, nuo medžio – iki žmogaus, gamybos procese išgaudami aukštesnės pridėtinės vertės medienos ir popieriaus produktus."