Krepšelis

DEVOLD

Gamintojas: DEVOLD
Vyriški termo marškinėliai ilgomis rankovėmis Devold Duo Active Merino 205Gamintojas: DevoldAprašymas:- Dviejų sluoksnių vyriški termo marškinėliai ilgomis rankovėmis - Pasižymi labai geromis izoliacinėmis savybėmis ir užtikrina, kad išliksite šilti net ir sušlapę - Greitai sugeria dr..
105.27€
Be PVM:87.00€
Gamintojas: DEVOLD
Vyriški termo marškinėliai ilgomis rankovėmis Devold Expedition Merino 235Gamintojas: DevoldAprašymas:- Dviejų sluoksnių vyriški termo marškinėliai ilgomis rankovėmis - Pasižymi labai geromis izoliacinėmis savybėmis - Greitai sugeria drėgmę ir ją išgarina - Merino vilna užtikrina maks..
114.95€
Be PVM:95.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

DEVOLD

DEVOLD

Apie Devold

Devold – tai vienas seniausių vilnonio trikotažo pramonės ženklų Norvegijoje.

1853m. įkurta įmonė sėkmingai gamina aukščiausios kokybės vilnonę sporto ir laisvalaikio aprangą visai šeimai. Devold drabužiai, gaminami iš natūralios merino vilnos, yra itin švelnūs, lengvi ir patogūs, tinkami dėvėti net vilnai alergiškiems žmonėms.

Devold gamyba nėra pagrįsta novatoriškais kiekiais. Vietoj to, kiekvienas vilnonis drabužis yra išaustas, pasiūtas ir kruopščiai patikrintas žmonių rankomis. Laboratoriniai tyrimai atliekami tokioms charakteristikoms kaip stiprumas ir smulkumas, kai vilna ištempiama, peršviečiama rentgenu ir tikrinama atliekant daugybę procedūrų.

Unikaliomis kūno temperatūros reguliavimo savybėmis pasižyminti apranga užtikrins jūsų komfortišką laisvalaikį bet kokiu oru, tiek žiemą, tiek vasarą.

Devold rūbams renkamos kuo natūralesnės medžiagos, kurios suyra pasibaigus drabužio gyvavimo laikui.

Devold yra už natūralumą ir gamtos saugojimą bei tausojimą: "Tvarumas nėra tendencija. Mums tai yra savaime suprantamas dalykas. Tai yra pats „Devold“ pagrindas."