Krepšelis

The Navigator Company

Biuro popierius Navigator A4, 500 lapųAprašymas:- Aukštos kokybės biuro popierius - Tinka kopijavimo ir fakso aparatams - Tinka rašaliniams bei lazeriniams spalvotiems ir nespalvotiems spausdintuvams - Išskirtinis baltumas ir storis užtikrina nepriekaištingą rezultatą tiek ant vienos,..
5.99€
Be PVM:4.95€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)
The Navigator Company gamintojo D.U.K

The Navigator Company

The Navigator Company

The Navigator Company - yra Portugalijos celiuliozės ir popieriaus įmonė.

1957 m. Cacia gamyklos technikų komanda pirmieji pasaulyje pradėjo gaminti popieriaus masę iš eukalipto naudojant kraft procesą, tai buvo šios įmonės kelio pradžia, kurios tikslas buvo paversti įmonę į vieną iš pirmaujančių pasaulyje balintos eukalipto kraftceliuliozės ir nepadengto be medienos popieriaus gamintojų.

Taip 2001 m. atsirado The Navigator Company, kuri po truputį kilo ir šiai dienai tapo integruota miško, celiuliozės ir popieriaus, audinių ir energijos gamintoja, kurios veikla grindžiama pažangiausiomis technologijomis.

The Navigator Company teigia: - : "Esame įsipareigoję kurti tvarią vertę savo akcininkams ir visai visuomenei, palikdami ateities kartoms geresnę planetą naudodami natūralius, perdirbamus ir biologiškai skaidomus tvarius produktus ir sprendimus, kurie prisideda prie anglies sekvestracijos, deguonies gamybos ir biologinės įvairovės apsaugos. , dirvožemio formavimas ir kova su klimato kaita."