Krepšelis

SIR Safety System

Gamintojas: SIR Safety System
Vyriškos darbo kelnės Gemini CamoAprašymas:- Patogios, tamprios vyriškos kelnės su elastanu - Kelių sritis, tarpukojis ir užpakalinė sritis pagaminta iš medžiagos, kurioje yra net 7% elastano- Elastinė medžiaga lengvai prisitaiko prie kūno judesių ir tempiasi priklausomai nuo padėties, ypač pri..
69.57€
Be PVM:57.50€
Gamintojas: SIR Safety System
Vyriškas bliuzonas Fighter CamoAprašymas:- Minkštas ir patogus vyriškas bliuzonas su užtrauktuku - Pagamintas iš aukštos kokybės audinio, kuris nesitraukia, neblunka ir nesiburbuluoja - Stati apykaklė- Dvi šoninės kišenės ir kišenė krūtinės srityje- Pečiai, kišenės ir alkūnės apsiūtos soft..
66.63€
Be PVM:55.07€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
SIR Safety System gamintojo D.U.K

SIR Safety System

SIR Safety System

SIR Safety System

SIR Safety System - pripažinta viena iš pirmaujančių Europos darbo drabužių, apsauginės avalynės ir asmeninių apsaugos priemonių (AAP) gamintojų ir tiekėjų. 

SIR Safety System pradėjo savo veiklą kaip maža įmonė Italijoje, tačiau šiandien ji yra tarptautinė įmonė, kuri parduoda didžiausią, vieno prekės ženklo gaminių asortimentą darbuotojų saugai.

SIR Safety System firminiai darbo drabužiai, apsauginė avalynė ir asmeninės apsaugos priemonės suprojektuotos ir pagamintos taip, kad užtikrintų aukščiausią apsaugos lygį ir kokybės standartus, naudojant pažangiausias technologines naujoves.