Krepšelis

ROASTERS MINISTRY

Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinės kavos degustacinis rinkinysAprašymas:- Tiesiai iš kito pasaulio krašto- Šviežiai skrudintos kavos pupelės- 4 rūšys (GUATEMALA, COLUMBIA SUPREMO, BRAZIL YELLOW BOURBON ir ETHIOPIA DJIMMAH)- Po 150 g. arba po 250 g.- Sutaupykite pinigus- Išbandykite ir išsirinkite savo mėgstamiausią- Puiki dov..
15.00€
Be PVM:12.40€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava Columbia SupremoAprašymas:- Kolumbijos Arabica rūšinė kava – tai pasaulyje pripažinta aukščiausios kokybės kava- Pasižymi puikiai subalansuotu, itin švelniu skoniu, todėl mėgstama masinėje gamyboje ir kitų kavų mišiniuose- Subalansuoto skonio- Labai švelni- Saldaus šokolado, karamelės ir..
8.50€
Be PVM:7.02€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava GuatemalaAprašymas:- Gvatemalos šviežiai skrudinta kava pasižymi sodriu ir subalansuotu (full body) kūnu, yra vienas ryškiausių kavos kokybės ženklų visame pasaulyje, mėgstama ir vertinama tarp kavos gurmanų- Itin gilaus, turtingo ir rafinuoto skonio- Sodri ir subalansuota- Šokolado ir l..
8.50€
Be PVM:7.02€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava be kofeino Brazil DecafAprašymas:- Aukštos kokybės kava be kofeino- Kofeinas panaikintas patentuotu būdu su vandeniu (be chemijos)- Nepakitęs kavos skonis, aromatas ir struktūra- Galima mėgautis kavos skoniu bet kuriuo paros metu- Pritaikyta tiems, kurių sveikatai kofeinas pavojingasBraz..
8.00€
Be PVM:6.61€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava Brazil Yellow BourbonAprašymas:- Švelnus, lengvas, sviestinis skonis ir natūralus saldumas- Lengvi vaisių, karamelės ir pieno poskoniai - Žemo rūgštingumo - Yellow Bourbon kava visame pasaulyje vertinama dėl savo švelnumo, riešutų, karamelės, šokolado poskonių - Tobulai su..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava Brazil SantosAprašymas:- Itin aukštos kokybės Arabica pupelių mišinys- Nedidelio arba visai nulinio rūgštingumo- Sodrus skonis ir minkštas, kremiškas glotnumas- Vaisiniai saldumo, rūgštumo poskoniai- Dažnai naudojama Espresso kavos mišiniuose- Santos pupelės yra vienos populiariausių vis..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava Ethiopia DjimmahAprašymas:- Ethiopia Djimmah kava laikoma kavos pirmtaku- Pati artimiausia originaliam laukiniui augalui- Mažesnis kofeino kiekis- Ryškūs vaisiniai poskoniai ir gėlių aromatai- Didesnis rūgštingumas- Sudėtingos daugiasluoksnės skonių natos- Šios pupelės gali būti plautos ..
8.00€
Be PVM:6.61€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava Uganda RobustaAprašymas:- Daugiausiai kofeino turinti kava- Intensyvaus, gilaus ir tolygaus skonio- Itin aukštos kokybės kava- Mažiau cukrų ir riebalų nei Arabica kavoje- Riešutų ir šokolado poskoniai- Gaminant Espresso lengvai suputoja- Ugandoje kava auginama be jokių išorinių pesticidų..
4.00€
Be PVM:3.31€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Dovana kavos gurmanui rūšinė kava+puodelis, juodasAprašymas:- Šviežio skrudinimo kava su tvariu ir patogaus dizaino puodeliu Huskee- Kava 500g.- Kavos puodelis 240mlKuo ypatingas Huskee puodelis:- Sukurtas iš kavos pupelių luobelių- Daugkartinis ir ilgaamžis - Netoksiškas (be BPA)- Ga..
40.00€
Be PVM:33.06€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Dovana kavos gurmanui rūšinė kava+puodelis, šviesusAprašymas:- Šviežio skrudinimo kava su tvariu ir patogaus dizaino puodeliu Huskee- Kava 500g.- Kavos puodelis 240mlKuo ypatingas Huskee puodelis:- Sukurtas iš kavos pupelių luobelių- Daugkartinis ir ilgaamžis - Netoksiškas (be BPA)- Galima plau..
40.00€
Be PVM:33.06€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

ROASTERS MINISTRY

ROASTERS MINISTRY

Roasters Ministry

"Roaster Ministry" pasiruošę Jus supažindinti su kavos skonių įvairove, skrudinimo galimybėmis ir kavos kilmės šalių gausa.

"Roaster Ministry" teigia: - Suprantame, kad kava – tai kasdienis poreikis, įprotis, malonumas. Esame įsitikinę, kad Lietuvos žmonės yra pripratę/pripratinti prie masinės gamybos kavos, kuri yra necharakteringa, blanki, ir bent mums – neįdomi.

Kavos rinka plečiasi, o kavos gurmanų gretos vis didėja: rūšinių kavų dairosi ir patyrę „skanautojai“, ir tie, kuriems kavos pasaulis visiškai naujas ir nepažintas. Todėl "Roaster Ministry" siekiamybė yra leisti Jums ragauti pačią įvairiausią kavą iš viso pasaulio augintojų.