Krepšelis

ROASTERS MINISTRY

Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava be kofeino Brazil DecafAprašymas:- Aukštos kokybės kava be kofeino- Kofeinas panaikintas patentuotu būdu su vandeniu (be chemijos)- Nepakitęs kavos skonis, aromatas ir struktūra- Galima mėgautis kavos skoniu bet kuriuo paros metu- Pritaikyta tiems, kurių sveikatai kofeinas pavojingasBraz..
8.00€
Be PVM:6.61€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava Brazil Yellow BourbonAprašymas:- Švelnus, lengvas, sviestinis skonis ir natūralus saldumas- Lengvi vaisių, karamelės ir pieno poskoniai - Žemo rūgštingumo - Yellow Bourbon kava visame pasaulyje vertinama dėl savo švelnumo, riešutų, karamelės, šokolado poskonių - Tobulai su..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava Brazil SantosAprašymas:- Itin aukštos kokybės Arabica pupelių mišinys- Nedidelio arba visai nulinio rūgštingumo- Sodrus skonis ir minkštas, kremiškas glotnumas- Vaisiniai saldumo, rūgštumo poskoniai- Dažnai naudojama Espresso kavos mišiniuose- Santos pupelės yra vienos populiariausių vis..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava Ethiopia DjimmahAprašymas:- Ethiopia Djimmah kava laikoma kavos pirmtaku- Pati artimiausia originaliam laukiniui augalui- Mažesnis kofeino kiekis- Ryškūs vaisiniai poskoniai ir gėlių aromatai- Didesnis rūgštingumas- Sudėtingos daugiasluoksnės skonių natos- Šios pupelės gali būti plautos ..
8.00€
Be PVM:6.61€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Rūšinė kava Uganda RobustaAprašymas:- Daugiausiai kofeino turinti kava- Intensyvaus, gilaus ir tolygaus skonio- Itin aukštos kokybės kava- Mažiau cukrų ir riebalų nei Arabica kavoje- Riešutų ir šokolado poskoniai- Gaminant Espresso lengvai suputoja- Ugandoje kava auginama be jokių išorinių pesticidų..
4.00€
Be PVM:3.31€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Dovana kavos gurmanui rūšinė kava+puodelis, juodasAprašymas:- Šviežio skrudinimo kava su tvariu ir patogaus dizaino puodeliu Huskee- Kava 500g.- Kavos puodelis 240mlKuo ypatingas Huskee puodelis:- Sukurtas iš kavos pupelių luobelių- Daugkartinis ir ilgaamžis - Netoksiškas (be BPA)- Ga..
40.00€
Be PVM:33.06€
Gamintojas: ROASTERS MINISTRY
Dovana kavos gurmanui rūšinė kava+puodelis, šviesusAprašymas:- Šviežio skrudinimo kava su tvariu ir patogaus dizaino puodeliu Huskee- Kava 500g.- Kavos puodelis 240mlKuo ypatingas Huskee puodelis:- Sukurtas iš kavos pupelių luobelių- Daugkartinis ir ilgaamžis - Netoksiškas (be BPA)- Galima plau..
40.00€
Be PVM:33.06€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

ROASTERS MINISTRY

ROASTERS MINISTRY

"Roaster Ministry" pasiruošę Jus supažindinti su kavos skonių įvairove, skrudinimo galimybėmis ir kavos kilmės šalių gausa.

"Roaster Ministry" teigia: - Suprantame, kad kava – tai kasdienis poreikis, įprotis, malonumas. Esame įsitikinę, kad Lietuvos žmonės yra pripratę/pripratinti prie masinės gamybos kavos, kuri yra necharakteringa, blanki, ir bent mums – neįdomi.

Kavos rinka plečiasi, o kavos gurmanų gretos vis didėja: rūšinių kavų dairosi ir patyrę „skanautojai“, ir tie, kuriems kavos pasaulis visiškai naujas ir nepažintas. Todėl "Roaster Ministry" siekiamybė yra leisti Jums ragauti pačią įvairiausią kavą iš viso pasaulio augintojų.