Krepšelis

FENTO

Gamintojas: FENTO
Antkeliai Fento Wohlpro Nr.33Aprašymas:- Skirta kojų kelių apsaugai- Ergonomiška vidinė pusė, prisitaikanti prie kelio- Tvirtinimas, suteikiantis komfortą dirbant- Kokybiška išorinė konstrukcijaDydis: vienas dydisPristatymas: 3-5 d.d...
87.06€
Be PVM:71.95€
Gamintojas: FENTO
Apsauginė ergonominė lenta Fento BoardAprašymas:- Apsauginė lenta yra naujausia ergonomiška kelių apsauga- Ši lenta yra specialiai sukurta papildomam mobilumui: jums nereikia dėvėti antkelių, o viršuje esanti rankena leidžia lengvai lentą nešioti- Apsauginė lenta yra lengvo svorio- Lenta yra lengva,..
126.40€
Be PVM:104.46€
Gamintojas: FENTO
Antkeliai Fento 200 ProAprašymas:- Ypač patvarūs antkeliai - Kvėpuojantys ir keičiami antkelių įklotai - Plokščias paviršius užtikrina didesnį stabilumą - Ergonomiška vidinė pusė prisitaikanti prie kelio - Didesniam komfortui antkeliai tvirtinami elastiniu dirželiu - Platūs ..
162.11€
Be PVM:133.98€
Gamintojas: FENTO
Antkeliai Fento 200Aprašymas:- Dilimui ypač atsparūs antkeliai - Plokščias paviršius užtikrina didesnį stabilumą - Ergonomiška vidinė pusė prisitaikanti prie kelio - Didesniam komfortui antkeliai tvirtinami elastiniu dirželiu - Platūs elastiniai dirželiai nespaudžia kojų - K..
121.00€
Be PVM:100.00€
Gamintojas: FENTO
Antkeliai Fento 100Aprašymas:- Lankstūs, atsparūs dilimui ir labai patvarūs antkeliai- Kvėpuojantys ir nepralaidūs vandeniui- Ergonominis pleištas užtikrina teisingą spaudimo paskirstymą blauzdoje, taip apsaugo nuo kelių ir nugaros skausmo- Tinka prie bet kokių darbinių kelniųSvoris: 150 gPristatyma..
65.34€
Be PVM:54.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

FENTO

FENTO

Apie FENTO

Fento Knee Protection gamintojas specializuojasi į kelių apsaugas. 

Gert Kaal (fizioterapeutas) ir René Van Rijn (buriuotojas) kartu įkūrė FENTO įmonę, kai 2000m. René Van Rijn kreipėsi į savo gydytoją dėl kelio skausmų ir taip jie sugalvojo sukurti kelio apsaugas, su kuriomis galima dirbti. 

Fento Knee Protection yra aukštos kokybės antkeliai, kurie yra paplitę daugiau negu 10 šalių. Daugiau negu 500 000 patenkintų ir laimingų vartotojų renkasi Fento kelių apsaugas. 

FENTO - kelio apsaugos, kuriose spaudimas yra ne tik keliui, bet ir paskirstomas ant blauzdos. Šie antkeliai lengvi, kvėpuojantis ir atsparus vandeniui.