Krepšelis

PROS

Gamintojas: PROS
Neperšlampantis lietpaltis 106R, geltonasAprašymas:- Neperšlampantis lietpaltis su kišenėmis paslėptomis po atvartais - Šviesą atspindinčios juostos priekinėje ir nugarinėje pusėje - Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams- Medžiaga atspari lūžimui iki -50 ..
73.74€
Be PVM:60.94€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantis lietpaltis 106R, oranžinisAprašymas:- Neperšlampantis lietpaltis su kišenėmis paslėptomis po atvartais - Šviesą atspindinčios juostos priekinėje ir nugarinėje pusėje - Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams- Medžiaga atspari lūžimui iki -50..
73.74€
Be PVM:60.94€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantis kostiumas 1101/1011, geltonasAprašymas:- Neperšlampantis kostiumas susideda iš striukės ir puskombinezonio- Šviesą atspindinčios juostos priekinėje ir nugarinėje pusėje - Striukė užsegama spaudėmis - Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams- ..
93.02€
Be PVM:76.88€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantis kostiumas 1101/1011, oranžinisAprašymas:- Neperšlampantis kostiumas susideda iš striukės ir puskombinezonio- Šviesą atspindinčios juostos priekinėje ir nugarinėje pusėje - Striukė užsegama spaudėmis - Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams-..
93.02€
Be PVM:76.88€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantis kombinezonas 104, mėlynasAprašymas:- Neperšlampantis kombinezonas segamas užtrauktuku- Užtrauktukas paslėptas atvartu užsegamas spaudėmis, tai ypatingai apsaugo nuo vandens- Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams- Medžiaga atspari lūžimui iki -50 °C-..
89.59€
Be PVM:74.04€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantis kostiumas PROS ExtremeAprašymas:- Neperšlampantis kostiumas susideda iš striukės ir puskombinezonio- Striukė užsegama dvipusiu užtrauktuku, paslėptu atvartu užsegamu spaudėmis, tai ypatingai apsaugo nuo vandens- Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams..
73.54€
Be PVM:60.78€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantys antrankoviai 002, baltaAprašymas:- Neperšlampantys antrankoviai su elastiniais rankogaliais - Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams- Medžiaga atspari lūžimui iki -50 °CIlgis: 55 cmMedžiaga: Plavitex (PVC/polisteris)Medžiagos storis:&n..
10.81€
Be PVM:8.93€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantys antrankoviai 002, žaliaAprašymas:- Neperšlampantys antrankoviai su elastiniais rankogaliais - Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams- Medžiaga atspari lūžimui iki -50 °CIlgis: 55 cmMedžiaga: Plavitex (PVC/polisteris)Medžiagos storis: 0..
10.81€
Be PVM:8.93€
Gamintojas: PROS
Neperšlampanti prijuostė PROS 108, baltaAprašymas:- Neperšlampanti prijuostė su reguliuojamu kaklo dirželiu- Nugaroje užrišama raišteliais- Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams- Medžiaga atspari lūžimui iki -50 °CMedžiaga: Plavitex (PVC/polisteris)Medžiagos s..
17.28€
Be PVM:14.28€
Gamintojas: PROS
Neperšlampanti prijuostė PROS 108, žaliaAprašymas:- Neperšlampanti prijuostė su reguliuojamu kaklo dirželiu- Nugaroje užrišama raišteliais- Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams- Medžiaga atspari lūžimui iki -50 °CMedžiaga: Plavitex (PVC/polisteris)Medžiagos s..
17.28€
Be PVM:14.28€
Gamintojas: PROS
Neperšlampanti prijuostė PROS 108 70, baltaAprašymas:- Neperšlampanti prijuostė su reguliuojamu kaklo dirželiu- Nugaroje užrišama raišteliais- Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams- Medžiaga atspari lūžimui iki -50 °CMedžiaga: Plavitex Heavy Duty (PVC/polieste..
25.77€
Be PVM:21.30€
Gamintojas: PROS
Neperšlampanti prijuostė PROS 202Aprašymas:- Neperšlampanti prijuostė su reguliuojamu kaklo dirželiu- Nugaroje užrišama raišteliais- Medžiaga atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams- Medžiaga atspari lūžimui iki -50 °CMedžiaga: poliuretanas (PU) / polisterisMedžiagos storis: ..
14.40€
Be PVM:11.90€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantis lietpaltis 106, žaliasAprašymas:- PROS, AQUAPROS, PROS EXTREME - tai profesionalios kompanijos, neperšlampančių rūbų ir batų, prekiniai ženklai- Gamybos procese naudojami tik patikrinti, aukščiausios kokybės audiniai, tokie kaip "Plavitex", "AquaPro..
44.10€
Be PVM:36.45€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantis kostiumas 101/001 mėlynasAprašymas:- Kostiumas susideda iš striukės ir puskombinezonio- Kostiumo siūlės dvigubai sulydytos- Medžiaga yra atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams, atspari lūžimui iki -50 °C- Striukė užsegama spaudėmis, s..
60.65€
Be PVM:50.12€
Gamintojas: PROS
Guminiai žvejo batai  su petnešomis SB01 BridkelnėsAprašymas:- Bato viršus: tvirtas PLAVITEX Heavy Duty audinys- Padas: raštuotas, atsparus slydimui- Pamušalas: malonus tekstilinisSpalva: žaliaStandartas: EN ISO 20347, turi CE ženkląDydžiai: 41-47Pristatymas: 1-3 d. d.Apie Pre..
54.50€
Be PVM:45.04€
Gamintojas: PROS
Rūgštims atsparus kostiumas PROS AJ-UK412, juodasAprašymas:- Kostiumas iš drėgmei, rūgštims ir šarmams atsparaus Plavitex Acid audinio su dvigubai sulydytomis hermetiškomis siūlėmis - Komplektas susideda iš striukės, puskombinezonio ir atskiro gaubto galvai ir pečiams - Stri..
148.90€
Be PVM:123.06€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantis lietpaltis 106, mėlynasAprašymas: - PROS, AQUAPROS, PROS EXTREME - tai profesionalios kompanijos, neperšlampančių rūbų ir batų, prekiniai ženklai - Gamybos procese naudojami tik patikrinti, aukščiausios kokybės audiniai, tokie kaip "Plavitex",..
44.10€
Be PVM:36.45€
Gamintojas: PROS
Neperšlampantis kostiumas 101/001 žaliasAprašymas: - Kostiumas susideda iš striukės ir puskombinezonio - Kostiumo siūlės dvigubai sulydytos - Medžiaga yra atspari vandeniui, riebalams, fermentams ir dezinfekantams, atspari lūžimui iki -50 °C - Striukė užsegama s..
60.65€
Be PVM:50.12€
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)

PROS

PROS

PROS

PROS - tai Lenkijos gamintojas, kuris yra vienas iš geriausių profesionalių vandeniui atsparių drabužių gamintojų pasaulyje.

Per 20 gyvavimo metų PROS sukaupė didžiulę patirtį kuriant ir gaminant specializuotus drabužius. Drabužius gamina iš aukščiausios kokybės medžiagų, atsižvelgdami į saugumą, ergonomiškumą ir patogumą.

PROS gaminiai yra klasifikuojami kaip asmeninės apsaugos priemonės ir yra skirti naudoti sudėtingiausiomis darbo sąlygomis. PROS gamintojas savo apsauginius rūbus siūlo įvairioms darbo sritims, tokioms kaip: žvejyba, žemdirbystė, kosmetikos gamybos pramonės, kelio darbai, sodininkystė, medicina, maisto pramonė, statyba ir t.t.

PROS yra patikimas ir atsakingas darbo rūbų gamintojas, kuris nuolat stengiasi gerinti savo teikiamų paslaugų kokybę.