Krepšelis

Evercare

Gamintojas: Evercare
Vienkartinės nitrilinės pirštinės OneMed SALOTINĖSNitrilinės vienkartinės pirštinės Salotinės  spalvos.    Puikiai priglunda prie rankos,   Nealergizuoja rankų odos,   Plonos ir aptempiančios, antros odos pojūtis,   Be pudros,   Pirštų galiukai su tek..
9.09€
Be PVM:7.51€
Gamintojas: Evercare
Vienkartinės nitrilinės pirštinės OneMed ROŽINĖSAprašymas:- Nitrilinės vienkartinės pirštinės rožinės spalvos- Puikiai priglunda prie rankos- Nealergizuoja rankų odos- Plonos ir aptempiančios, antros odos pojūtis- Be pudros- Pirštų galiukai su tekstūra - lengvesniam įrankių valdymui- Puikus sukibima..
9.09€
Be PVM:7.51€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Evercare

Evercare

EVERCARE

Evercare yra aukščiausios kokybės medicinos prekių, tokių kaip tyrimo pirštinės, chirurginiai chalatai ir užuolaidos, žaizdų priežiūra, infuzijos ir injekcijos, prekės ženklas, sukurtas sveikatos priežiūros darbuotojams ir pacientų rezultatams gerinti.

Evercare prekės ženklas reiškia kokybę ir įsipareigojimą nuolat tobulėti ir kurti naujoves, kad pacientai būtų gydomi geriausiais klinikiniais ir saugiais sprendimais.

Gamintojas Evercare specializuojasi į aukščiausios kokybės priežiūros sprendimus, kuriais pasiekiama aukščiausių ir geriausių rezultatų.