Krepšelis

KINGFA

Gamintojas: KINGFA
Vienkartinės nitrilinės pirštinės Kingfa 1000vnt., juodos 10x100Aprašymas:- 100% nitrilo, be latekso, be silicio- Puikus atsparumas tempimui ir atsparumas plyšimui- Puikus atsparumas dilimui- Puikus miklumas- Puikus sukibimas su liečiamais paviršiais- Ypatingai stiprios ir itin tvirtos- Pirštinės at..
34.99€ 45.00€
Be PVM:28.92€
Gamintojas: KINGFA
Vienkartinės nitrilinės pirštinės Kingfa 100vnt., juodosAprašymas:- 100% nitrilo, be latekso, be silicio- Puikus atsparumas tempimui ir atsparumas plyšimui- Puikus atsparumas dilimui- Puikus miklumas- Puikus sukibimas su liečiamais paviršiais- Ypatingai stiprios ir itin tvirtos- Pirštinės atitinka m..
3.67€ 4.69€
Be PVM:3.03€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

KINGFA

KINGFA

KINGFA įkurta 1993 m. pasaulyje pirmaujanti aukštųjų technologijų gamybos įmonė, įsipareigojusi vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą, pažangių polimerinių medžiagų, AAP ir medicinos priemonių gamybą.

KINGFA pradėjusi nuo pirmojo regioninio biuro Guangdžou, Kinijoje 1993 m., įkūrė regioninius įmonių biurus Vokietijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Indijoje ir Malaizijoje. Kartu plėsdami vietinį prekybos tinklą sukūrė pasaulinį tinklą, kuris bėgant metams išpopuliarėjo ir sulaukė pripažinimo iš AAP ir medicinos priemonių vartotojų. 

KINGFA MEDICAL sektorius, daugiausia dėmesio skiria AAP ir medicinos reikmenų tyrimams ir plėtrai, gamybai ir pardavimui, todėl šio gamintojo gaminamos priemonės yra patvarios ir kokybiškos. KINGFA MEDICAL laikosi misijos ir vizijos „Inovatyvių medžiagų kūrimas, sveikesnio ir geresnio gyvenimo kūrimas“, todėl siekdami tapti pasauliniu patikimu medicinos ir sveikatos priežiūros prekės ženklu, jie stengiasi, kad kokybės ir kainos santykis būtų visada priimtinas.

Iš AAP ir medicinos priemonių KINGFA siūlo: vienkartinės pirštinės, repiratoriai, vienkartiniai kostiumai, klausos apsaugos priemonės, dezinfekcinės priemonės ir kt.