Krepšelis

Angliarūgštės gesintuvai

Angliarūgštės gesintuvas 5kgAprašymas:- Gesintuvai su angliarūgštės užpildu rekomenduojami elektros gaisrams gesinti (kompiuterių, jungiklių, garso įrangos, įvairių mechanizmų gaisrams). Gesinimo medžiaga pilnai išsisklaido ore ir nepalieka jokių pėdsakų. Šio tipo gesintuvai taip pat gali būti naudo..
81.31€
Be PVM:67.20€
Angliarūgštės gesintuvas 2kgAprašymas:- Gesintuvai su angliarūgštės užpildu rekomenduojami elektros gaisrams gesinti (kompiuterių, jungiklių, garso įrangos, įvairių mechanizmų gaisrams). Gesinimo medžiaga pilnai išsisklaido ore ir nepalieka jokių pėdsakų. Šio tipo gesintuvai taip pat gali būti naudo..
45.01€
Be PVM:37.20€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Angliarūgštės gesintuvai

Angliarūgštės gesintuvai

Gesintuvai su angliarūgštės užpildu rekomenduojami elektros gaisrams gesinti (kompiuterių, jungiklių, garso įrangos, įvairių mechanizmų gaisrams.).

Gesinimo medžiaga pilnai išsisklaido ore ir nepalieka jokių pėdsakų. Šio tipo gesintuvai taip pat gali būti naudojami B klasės gaisrams, degiems skysčiams arba skystėjančioms medžiagoms (benzinui, naftos produktams, riebalams, lakams, dervai, vaškui, eteriui, alkoholiui ir kt.) gesinti.

Rekomenduojama papildomai turėti vandens putų arba miltelinių gesintuvus, kurie užtikrintų apsaugą nuo A klasės gaisrų.

Angliarūgštės gesintuvai kategorijos D.U.K