Krepšelis

Monitor apsauginiai darbo batai

Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai darbo sandalai Monitor Aero Aprašymas:- Apsauginiai darbo sandalai- Kompozitinė pirštų apsauga - Minkštas, sugeriantis drėgmę "Super-lex" pamušalas - BOA batų užsegimo sistema - "Fit-Tech" vidpadis suteikia labai gerą amortizaciją ir komfortą - Padas pagamintas iš dvigubo tankio PU ..
137.42€
Be PVM:113.57€
Gamintojas: MONITOR
Vidpažiai Monitor SportsulaGamintojas: Monitor(Švedija)Savybės- Formuoti, patogūs vidpadžiai- Tinka darbo, sporto ir laisvalaikio batams - Suteikia papildomą atramą kulnui - Vidpadžiai puikiai prisitaiko prie pėdos - Šalčio izoliacijaDydžiai: 35-47..
6.89€
Be PVM:5.69€
Gamintojas: MONITOR
Kojinės Monitor Momentum, 2porosGamintojas: Monitor(Švedija)Aprašymas:- Aukštos kokybės unisex kojinės tinka tiek vyrams, tiek moterims - Kojinės puikiai sugeria drėgmę - Labai geras oro pralaidumas neleidžia kojoms prakaituoti - Kojinės sutvirtintos kilpinėmis siūlėmis ties pirš..
19.99€
Be PVM:16.52€
Gamintojas: MONITOR
 Apsauginiai darbo sandalai Monitor Paradox R S1P HRO FO ESD Aprašymas:- Apsauginiai darbo sandalai- Aliuminio lengva pirštų apsauga- Lengvi, minkšti ir patogūs - Batų pamušalas pagamintas iš drėgmę sugeriančio audinio - L6 BOA batų užsegimo sistema - "Monitor-Pro-Support-Eco" vidpadis pag..
149.00€
Be PVM:123.14€
Gamintojas: MONITOR
Moteriški apsauginiai darbo pusbačiai Monitor Crow Boa Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Lengva aliuminio pirštų apsauga- Viršutinė batų dalis pagaminta iš "Moknit" tekstilės - Lengvi ir lankstūs batai - BOA batų užsegimo sistema - "M-Rebound MRR" padas iš i..
154.52€
Be PVM:127.70€
Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai darbo pusbačiai moterims Monitor SilverAprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai- Lengva aliuminio pirštų apsauga- Lengvi, lankstūs, patogūs ir kvėpuojantys batai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš mikropluošto ir tekstilės - "M-Rebound" tarppadis iš itin lengvos, patva..
116.28€
Be PVM:96.10€
Gamintojas: MONITOR
 Apsauginiai darbo sandalai Monitor Radar S1P SRC Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo sandalai- Kompozitinė pirštų apsauga- Su šviesą atspindinčiomis detalėmis - Batai pagaminti iš ventiliuojamos mikropluošto medžiagos, su atvirais plotais maksimaliam kvėpavimui - Patogus batų..
72.60€
Be PVM:60.00€
Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai darbo pusbačiai Monitor Jade Boa Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Aliuminio batų pirštų apsauga- Viršutinė batų dalis pagaminta iš mikropluošto ir tekstilės - BOA batų užsegimo sistema - "M-Rebound" tarppadis iš itin lengvos, patvarios ir amortizuoja..
154.69€
Be PVM:127.84€
Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai darbo sandalai Monitor Robotic Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo sandalai- Viršutinė batų dalis pagaminta iš tekstilės ir mikropluošto - BOA batų užsegimo sistema - "Monitor" SSCC vidpadis prisitaiko prie pėdos formos - Padas atsparus slydimui - Aliuminio pirštų ..
109.95€
Be PVM:90.87€
Gamintojas: MONITOR
Monitor batų pagalvėlė drėgmei sugertiGamintojas: Monitor (Švedija) Aprašymas:- Veiksmingai sugeria drėgmę- Pašalina nemaloniu kvapus - Palieka ilgai išliekantį gaivų kvapą Dydžiai: vienas dydis Pristatymas: 1-3  d. d...
11.98€
Be PVM:9.90€
Lengvi darbo batai Monitor Hybrid S3 SRC Lengvi darbo batai Monitor Hybrid S3 SRC
Naujiena
Gamintojas: MONITOR
Darbo batai Monitor Hybrid S3 SRC Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Patogūs apsauginiai darbo batai - Naujos technologijos darbo batai, pagaminti naudojant įpurškimo technologiją - Šviesą atspindinčios detalės - Drėgmę sugeriantis tekstilės pamušalas - Kompozitinė pirštų apsauga- Ly..
67.69€
Be PVM:55.94€
Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai guminiai batai Monitor Rattvik S5 SRCGamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Apsauginiai guminiai batai - Patogūs ir gerai priglundantys - Batų pamušalas pagamintas iš poliesterio medžiagos- Plieninė pirštų apsauga - Padas atsparus slydimui Standartas: EN ISO 20345:2011 S5 SRC..
43.99€
Be PVM:36.36€
Gamintojas: MONITOR
Apsauginės klumpės Monitor Ymer SB SRC Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Klasikinės apsauginės klumpės - Viršutinė klumpių dalis pagaminta iš odos, dengtos PU  - Ergonomiškas vidpadis su padikaulio atrama, pagamintas iš Texon bei drėgmę sugeriančiu Cambrelle audiniu- Plieninė pirštų..
92.90€
Be PVM:76.78€
Gamintojas: MONITOR
Sportinio stiliaus darbo batai Monitor Eco Green S3 SRC HROGamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Eco Green batai pagaminti naudojant perdirbtas medžiagas- Viršutinė bato dalis pagaminta iš 92% perdirbto PET plastiko - Vidpadis pagamintas iš perdirb..
179.99€
Be PVM:148.75€
Gamintojas: MONITOR
Darbo pusbačiai Monitor Assault S3 SRCGamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Patvarūs darbo batai, pasižymintys išskirtiniu komfortu- Viršutinė batų dalis pagaminta iš natūralios odos- Kompozitinė pirštų apsauga - Kvėpuojanti ir vandeniui nepralaidi Monitex membrana - BOA batų užsegimo sistema - M..
179.99€
Be PVM:148.75€
Gamintojas: MONITOR
Darbo batai su auliuku Monitor Division HD S3 SRCGamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Patogūs apsauginiai darbo batai  - Batų viršus pagamintas iš natūralios odos - Drėgmę sugeriantis ir greitai džiūstantis Dri-lex audinio pamušalas - Monitor SS 2.0 vidpadis patogus ir minkštas -  Nauj..
132.89€
Be PVM:109.83€
Gamintojas: MONITOR
Žieminiai darbo batai Monitor Icebreaker ArcticGamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Vieni geriausių žieminių batų rinkoje- Batai pagaminti iš Vibram Arctic Grip pado su Wet Ice technologija, todėl neslystantis padas yra vienas geriausių ant ledo ir storo sniego- Pamušalas izoliuotas iki -30°C su..
199.79€
Be PVM:165.12€
Gamintojas: MONITOR
Žieminiai darbo batai Monitor Polar S3 SRC Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Apsauginiai žieminiai darbo batai - Kompozitinė pirštų apsauga - Ypač šilti ir patogūs batai - „Polar Stealth“ turi vandeniui atsparią ir kvėpuojančią MoniTEX® membraną, žieminį pamušalą iš tikros ėriuko vi..
249.00€
Be PVM:205.79€
Gamintojas: MONITOR
Darbiniai batai Monitor Fighter HD S3 SRC HROGamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Apsauginiai darbo pusbačiai - Batų viršus pagamintas iš natūralios odos - Sugeriantis drėgmę ir greitai džiūstantis pamušalas iš Dri-lEx audinio - Pirštų dalis apsaugota stipria poliuretano apsauga, kad būtų užtikr..
120.79€
Be PVM:99.83€
Gamintojas: MONITOR
Moteriški darbo batai Monitor Gold S3 SRC Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Moteriški apsauginiai darbo pusbačiai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš vandeniui atsparaus tinklelio ir mikropluošto medžiagos - Aliuminė pirštų apsauga - BOA batų užsegimo sistema - Monitor SSCC vidpadis puik..
173.99€
Be PVM:143.79€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 58 (3 puslapių)

Monitor apsauginiai ir laisvalaikio darbo batai

Monitor skandinaviška darbo avalynė

Švediška darbo avalynė "Monitor". Įgaliotas atstovas Lietuvoje - Glovė MB

''Monitor'' 
istorija

,,MES NESEKAME KITŲ PĖDOMIS''

Ne nuo mūsų žygio Monitor kalnagūbriuose Nevadoje, tą dieną, kai gavome idėją savo avalynei, dar anuomet turėjome kitokią mąstyseną. Supratome, kad įmanoma sukurti naujos kartos saugos avalynę, paremtą techniniais žygio batais. Tai buvo mūsų prekės ženklo, kurį pavadinome kalnagūbrio, kuriame sulaukėme įkvėpimo, vardu, pagrindas. Taip atsirado "Monitor Shoes".

Gebėjimas pakeisti mąstyseną. Pamatyti tai, ko kiti nemato, sulaužyti konvenciją ir nutiesti savo kelią – daryti dalykus savaip yra mūsų prekės ženklo esmė. Kuriant naujus produktus, dėmesys visada sutelkiamas į saugumą ir vartotojo poreikius. Didelė patirtis ir išsamios žinios apie pėdos anatomiją kartu su naujausia avalynės gamybos technologija yra tai, kas sudaro pagrindą ateities saugos avalynei.

Kruopščiai atrinktos medžiagos, tvirtas meistriškumas ir novatoriška mąstysena užtikrina techniškai pažangią avalynę su tokiomis savybėmis kaip mažas svoris, geras kvėpavimas ir amortizacija. Maksimalus našumas ir komfortas aštuonias valandas per dieną ir ilgiau. 

Dizainas yra dar viena sritis, kurioje mes atskiriame nuo kitų. Mes niekada nedarome kompromisų dėl kokybės ar funkcionalumo. Tačiau tuo pačiu metu mes tiek pat akcentuojame unikalaus vizualinio identiteto, dizaino ir stiliaus kūrimą, kuris užtikrina, kad mūsų avalynė išsiskirtų iš minios. 

Tikriausiai todėl "Monitor" per trumpą laiką tapo vienu iš pirmaujančių Skandinavijos saugos avalynės gamintojų. Sukurta visiems, kurie, kaip ir mes, rūpinasi tuo, ką turi ant kojų, ir drįsta kurti savo kelią.