Krepšelis

Plum

Gamintojas: Plum
Akių praplovimo skystis Plum, 200mlAprašymas:- "Neutral Plum" plovimo skystis skirtas pirminiam skalavimui po pažeidimų nuo rūgščių ir šarmų- Neutralus PH- Pašalina įvairius svetimkūnius iš akies - Neutralizuoja ant odos patekusias chemines medžiagas- Tirpalas pagamintas  iš sterilaus 4,..
20.76€
Be PVM:17.16€
Gamintojas: Plum
Pleistrų dispenseris QuickFix UNOAprašymas:- Kompaktiškas plastikinis pleistrų laikiklis, tvirtinamas prie sienos- Modernus dizainas- Pleistrai imami tiesiai iš laikiklio- Lengvas pleistrų naudojimas be aplinkinių pagalbosSpalva: skaidriPristatymas: 1-3 d. d...
12.64€
Be PVM:10.45€
Gamintojas: Plum
Pleistrų laikiklis Plum 5500 QuickFixAprašymas:- Kompaktiškas pleistrų laikiklis- Galima montuoti bet kurioje vietoje- Laikiklį galima užpildyti įvairių rūšių pleistrais- Laikiklyje telpa 2 keičiamos kasetės su 45 pleistrais- Į komplektą įeina: kaiščiai, varžtai ir dvipusė lipni juosta- Lengvas plei..
18.50€
Be PVM:15.29€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Plum pirmosios pagalbos priemonės

Plum nuotrauka

Plum Safety 

Plum Safety - tai pirmosios pagalbos ir higienos priemonių ekspertai. Akių praplovimo skysčiai, pleistrai, nudegimų geliai ir kitos darbų saugos priemonės.

Plum Safety jau daugiau nei 50 metų teikia efektyvius ir patogius rankų higienos sprendimus klientams ir daugiau nei 20 metų tarnauja rinkai pirmosios pagalbos sprendimais, kurie padės sumažinti žalą nelaimingų atsitikimų metu.

Plum Safety yra ne tik teisėta medicinos prietaisų gamintoja, bet ir higienos produktų, kurie priskiriami kosmetikos gaminiams, platintoja. Plum Safety platinamos kosmetikos gamintojas yra ISO sertifikuotas gamintojas pagal ISO 22716, ISO 9001 ir ISO 14001.

Plum Safety gamintojo tikslas yra siekti sprendimų, prisidedančių prie saugios ir patikimos darbo aplinkos.