Internetas ir išmaniosios technologijos vis labiau skverbiasi į mūsų kasdieninį gyvenimą, todėl nieko keisto, kad vis labiau populiarėja ir apsipirkimas internetinėje erdvėje. Dabar batai internetu dažniausiai yra perkami nebesidairant į fizines parduotuves. Taip yra todėl, kad elektroninėje erdvėje avalynės kainos yra kur kas mažesnės nei įprastose vietose bei sutaupoma nemažai laiko.
Darbo avalynė – viena svarbiausių darbo aprangos dalių, todėl jos pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Pirmiausia apžvelgsime kai kuriuos psichologinius aspektus bei privalumus, renkantis darbo avalynę internetu. Taip pat pateiksime kai kuriuos batų pirkimo internetu trūkumus.

Kodėl verta pirkti darbo avalynę internetu?

  • Patogumas- Kai jums reikia naujos poros batų, apsipirkdami internetu juos galite įsigyti vos vienu spustelėjimu.
  • Sutaupysite laiko - Pirkdami internetu dažniausiai sutaupote daug laiko, nes nereikia vaikščioti po parduotuves, ieškant patinkančių batų.
  • Detali informacija - kad nereikėtų kiekvieną kartą apsiperkant klausti konsultanto (-ės) informacijos apie prekes, e.parduotuvėse kiekvieną prekė turi detalų aprašymą, apie visas svarbiausias prekės savybes.
  • Nuolaidos ir pranešimai į el. paštą - Apsipirkinėjant e.parduotuvėje visos prekės su nuolaidomis patogiai atvaizduojamos vienoje vietoje.
  • Didelis pasirinkimas - Kartais tai gali būti ir minusas, bet perkant internetu, batų pasirinkimas yra kur kas didesnis nei daugumoje fizinių parduotuvių.
  • Pirkimas be jokio spaudimo - Nėra nieko blogiau nei susidurti su įkyriai prekę siūlančiais įsigyti pardavėjais, o apsipirkimas internetu užtikrina, jog galite išvengti spaudimo ir tiesiog sutelkti visą dėmesį į ieškomus batus.
  • Nemokamas pristatymas - Užsisakinėjant internetu nuo tam tikros sumos daugelis e.parduotuvių siūlo nemokamą pristatymą.
  • Pristatymas į nurodytą vietą – Apsipirkimas elektroninėje erdvėje patogu ir dėl to, kad prekės bus pristatytos nurodytu adresu.
  • Nemokamas prekių grąžinimas - Glove MB siūlo nemokamą prekių grąžinimą. Plačiau apie tai galite paskaityti prekių grąžinimo sąlygos

Minusai

Negalite pasimatuoti batų - Vienas didžiausių darbo batų internetu pirkimo trūkumų yra tai, kad negalite jų pasimatuoti. Neturėdami galimybės pasimatuoti, reikia ne tik laukti, kol batai bus pristatyti, bet ir grąžinti juos į parduotuvę, jei kartais jie jums netiktų, kad būtų grąžinti pinigai arba prekė pakeista į kitą. PRIMENAME Glove MB siūlo nemokamą prekių grąžinimą.

Koks apsipirkimo būdas Jums patogesnis?

Lieka Jums nuspręsti ir išsirinkti labiausiai pageidaujamą apsipirkimo būdą, nusipirkti darbo batus internetu ar keliauti į vieną iš fizinių parduotuvių ir bandyti laimę ten. Jei nuspręsite apsipirkti fizinėse parduotuvėse, norime priminti ir pakviesti apsilankyti vienoje iš trijų mūsų parduotuvių.

Klaipėda Svajonės g. 33-2, LT-94101
Kėdainiai J. Basanavičiaus g. 95E, LT-57352
Radviliškis Dariaus ir Girėno g. 103 LT-82141


darbo apranga