Avalynė - tai viena svarbiausių mūsų kasdienio garderobo detalių ne tik laisvalaikio metu, bet ir darbe. Perkant apsauginius darbo batus, svarbu atsižvelgti į tam tikrus rizikos veiksnius, išvengiant kai kurių klaidų. Šiame straipsnyje aprašysime 5 dažniausiai pasitaikančias klaidas perkant apsauginius batus ir tikimės, kad mūsų pateikta informacija padės Jums pasirinkti tinkamus apsauginius batus.

#1 Neatsižvelgimas į darbo vietos sąlygas

atsparus ugniai darbo bataiatsparus salciui darbo bataiatsparus smugiams darbo bataiatsparus chemijai darbo batai

Daugelis žmonių nekreipia dėmesio į savo darbo vietos sąlygų įvairovę, rizikos veiksnius darbo vietoje, stovimas ar sėdimas darbas, sezonas. Jei dirbate lauke-rekomenduojame įsigyti neperšlampamus darbo batus su slydimui atspariu padu (SRC). Jei nelabai žinote, kokią avalynę pirkti, skirkite tuomet šiek tiek laiko darbo avalynės aprašymui. Nepirkite aklai darbo batų ir nešvaistykite pinigų. Priešingu atveju rizikuojate savo sveikatos saugumu.

#2 Pirmenybė teikiama stiliui, o ne saugumui ir komfortui

Sutinkame, jog batai, kuriuos tenka avėti kiekvieną dieną darbe, turi būti stilingi, bet atliekant įvairios paskirties darbus, reikalingi patvarūs darbo batai, kuriuos būtų lengva ir patogu avėti. Todėl šiai dienai galima pasiūlyti didelį asortimentą stilingų, komfortiškų ir saugių darbo batų.

#3 Neskiriama pakankamai laiko išsirinkimo procesui

Žmonės gyvena užimtą gyvenimą ir neskiria pakankamai laiko darbo avalynės paieškoms. Siekiant palengvinti apsipirkimo procesą, Glove MB komanda dirba kiekvieną dieną, šiai dienai galite naudoti paieškos funkciją ar filtruoti norimas prekes pagal jų dydį, spalvą ar prekinį ženklą.

#4 Nesirenka įmonės, kuri specializuojasi darbo saugos priemonių pardavimu

Kai kalbama apie saugumą darbe, norite būti tikri, jog gaunate geriausius, kokius tik galite rasti pagamintus apsauginius batus už patraukliausią kainą. Atrodo, kad šiuo metu apsauginių batų galima rasti beveik visur, tačiau prioritetas turėtų būti kompanijos, kurios specializuojasi parduodamos darbo saugos priemones.

Mes Glove MB nuo 2014m. Lietuvoje prekiaujame kokybiškomis darbo aprangos prekėmis ir stengiamės judėti kartu su šiuolaikinėmis technologijomis, kurios padeda plėsti prekių asortimentą pagal kliento poreikius.

glove darbo apranga