Meniu
Krepšelis

MB Filter

Gamintojas: MB Filter
FFP2 respiratorius su vožtuvu MB 20 V Aprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis - Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko..
0.67€
Be PVM:0.56€
Gamintojas: MB Filter
FFP2 respiratorius su vožtuvu MB 20 V ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, nosies spaustukas - Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų)..
0.85€
Be PVM:0.71€
Gamintojas: MB Filter
FFP2 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 20 VC ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Aktyvuotos anglies sluoksnis apsaugo nuo ..
1.30€
Be PVM:1.08€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

MB Filter

Respiratoriai Filter kaina

MB Filter - tai Lenkijos gamintojas, kuris specializuojasi kokybiškų, tačiau ne brangių respiratorių su vožtuvu ir be vožtuvo gamyboje. Asortimente yra  įvairios paskirties respiratorių su aktyviąja anglimi ir be jos. Gaminama FFP1, FFP2 ir FFP3 kategorijų kvėpavimo apsauga gali turėti ir Comfort papildomą lankelį prie nosies didesniam dėvinčiojo patogumui.