Meniu
Krepšelis

Darbo batai

Darbo Batai nuotrauka

Darbo batai Klaipėdoje, Kėdainiuose, Radviliškyje ir interenetu

Darbo batai moterims ir vyrams - viena iš svarbiausių darbinės aprangos detalių, kuri skirta apsaugoti pėdas nuo darbe slypinčių pavojų, tokių kaip krentantys daiktai, judantys ar važiuojantys mechanizmai. Apsauginių batų pagrindinė ir svarbiausia savybė yra saugumas, tačiau tai nereiškia, kad negalite su jais atrodyti stilingai ir jaustis patogiai nevarginant kojų. Tokios savybės kaip paminkštintas bato vidus, lankstus padas ir geras vidpadis užtikrina, kad jie bus patogūs dėvėti visą darbo dieną. Galime Jums pasiūlyti darbo avalynę su pirštų apsaugomis, pradūrimui atspariu padu, specialios paskirties ir suvirintojo batus, elektriko ar asfalto batus, laisvalaikio tipo avalynę ir darbo batus be apsaugų, guminius batus. Taip pat batų priedus ir kitas darbo avalynės priežiūros priemones.

Kaip išsirinkti darbo avalynę?

Pirmiausiai įvertinkite savo darbo aplinką ir atsakykite sau į šiuos klausimus. Ar Jums reikia vandeniui atsparių darbo batų? Ar Jums reikalinga pirštų apsauga ir pado apsauga nuo pradūrimo? Ar tai bus darbiniai batai auliniai aukštu aulu, ar darbo pusbačiai ar sandalai darbui. Kokiu metų laiku batai bus nešiojami, uždaruose patalpose ar lauke? Kokius avalynės saugos standartus batai privalo turėti? Ar tai bus S1P ar S3 – dažnai įmonėse tai yra nustatęs darbų saugos specialistas ar kitas atsakingas asmuo. Žinant atsakymus į šiuos klausimus jums belieka tik surasti visus jūsų kriterijus atitinkančius batus. Taip pat šiuo klausimu mielai Jums pakonsultuosime kontaktuose nurodytais kontaktais. Atkreipkite dėmesį į pagaminimo medžiagas bei batų savybes. Apie tai plačiau galite paskaityti mūsų paruoštame straipsnyje. Darbinių batų žymėjimus ir reikšmes rasite čia: darbo avalynės saugos standartai

apsauginiai darbo batai colombo

Kokio tipo darbo batai yra patogiausi?

Tikslaus atsakymo į šį klausimą duoti negalime, nes kiekvieno žmogaus pėda yra unikali, todėl ir vieno sprendimo visiems nėra. Geriausių atsiliepimų sulaukiame iš klientų kurie pirko darbo batai Base ir Gaston Mille. Taip pat gerai vertinama DIAN medicininė avalynė iš Ispanijos, Bennon darbo batai iš Čekijos, Stepo žieminiai darbo batai.

Kokio gamintojo darbo batai yra populiariausi?

Be aukščiau paminėtų darbo batų, vieni populiariausių prekinių ženklų yra Helly Hansen, Dian, Gaston Mille, Bennon bei Stepo. Iš mūsų rekomenduojamų taip pat būtų Pesso darbiniai batai.

Ar darbo batai privalomi?

Darbo batai yra būtini statybos objektuose, sandėliuose, gamybos padaliniuose ir visur kitur kur tik yra nors menkiausias pavojus susižeisti pėdas darbo metu. Dėl tikslių reikalavimų darbo vietai Jums patars Jūsų įmonės ar padalinio vadovas ar jo įgaliotas asmuo. Net jei Jūsų darbo vietoje pirštų apsauga ir nereikalinga - iš mūsų pusės patarimas būtų toks, kad vis dėl to reikėtų rinktis sertifikuotą darbo avalynę pritaikytą darbui. Nes jį suteiks papildomo komforto ir papildomų apsaugų – tokių kaip apsauga nuo paslydimo, tvirtesnis padas apsaugantis nuo nikstelėjimo. Visi darbo batai, net ir be pirštų apsaugų, yra sertifikuoti ir atitinka darbo batų saugumo standartus, kuriuos dažniausiai rasite pažymėtus ant bato liežuvėlio, o jų reikšmės paaiškintos straipsnyje ‘Darbo batų standartai’.

Kodėl verta pagalvoti apie darbinių batų išvaizdą ir stilių?

Niekas negali paneigti, kad pirmas įspūdis yra svarbiausias, o dirbant su klientais ir norint išlikti saugiam darbo vietoje, bet tuo pačiu metu sudaryti gerą įspūdį klientui, geri, patogūs ir stilingi darbo batai yra privalomi.

sportinio stiliaus darbo batai saturnedarbo batai lomba


Mūsų darbo batai parduodami Internetu ir parduotuvėse Klaipėdoje, Kėdainiuose ir Radviliškyje. Darbiniai batai parduodami už gerą kainą. Jei randate pigiau – rasime vietos deryboms :)

  Darbiniai batai, avalynės priežiūra (pasirinkite subtitrus lietuvių kalba):


Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai darbo batai Monitor Dallas S3 SRCGamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Patogūs apsauginiai darbo batai  - Grublėtos odinis batų viršus padengtas PU - Drėgmę sugeriantis tekstilės pamušalas - Monitor SS 2.0 vidpadis - Dvigubo tankio PU padas pasižymintis geromis amortzacinėmis sav..
47.97€
Be PVM:39.64€
Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai darbo batai Monitor Jackson S3 SRCGamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Apsauginiai darbo pusbačiai - Grublėtos odos batų viršus padengtas PU - Drėgmę sugeriantis tekstilės pamušalas - Kompozitinė pirštų apsauga- Monitor SS 2.0 vidpadis - Dvigubo tankio PU padas pasižymintis amortizac..
44.77€
Be PVM:37.00€
Gamintojas: MONITOR
Darbo pusbačiai Monitor Madison S3 SRCAprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai -  Viršutinė batų dalis pagaminta iš mikropluošto su papildomu guminiu sutvirtinimu - Lankstūs ir patogūs batai - Šviesą atspindinčios detalės - Monitor SS 2.0 vidpadis su trimis skirtingomis a..
59.97€
Be PVM:49.56€
Laisvalaikio batai Monitor Petronas
Naujiena
Gamintojas: MONITOR
Laisvalaikio batai Monitor PetronasGamintojas: Monitor (Švedija) Aprašymas:- Lengvi ir patogūs darbo/sporto/laisvalaikio batai, pritaikyti poilsiui, sportui ar darbui, kai nereikalaujama apsaugų- Viršutinė dalis pagaminta iš MoKnit audinio ir neopreno - Vidinė dalis pagaminta iš drėgm..
77.45€
Be PVM:64.01€
Itin lengvi darbo batai Monitor Hybrid S3 SRC Itin lengvi darbo batai Monitor Hybrid S3 SRC
Naujiena
Gamintojas: MONITOR
Darbo batai Monitor Hybrid S3 SRC Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Patogūs apsauginiai darbo batai - Naujos technologijos darbo batai, pagaminti naudojant įpurškimo technologiją - Šviesą atspindinčios detalės - Drėgmę sugeriantis tekstilės pamušalas - Kompozitinė pirštų apsauga- Ly..
109.29€
Be PVM:90.32€
Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai darbo batai Monitor Grady S3 SRC Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Apsauginiai darbo pusbačiai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš natūralios odos, padengtos specialiu riebaliniu sluoksniu- Batų vidus padengtas drėgmę sugeriančia tekstile - Lankstūs ir patogūs batai - Dvigubo..
67.87€
Be PVM:56.09€
Gamintojas: MONITOR
Darbo pusbačiai Monitor Denver S3 SRCGamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Lankstūs ir patogūs batai - Viršutinė bato dalis pagaminta iš poliuretanu padengtos odos- Drėgmę sugeriantis tekstilės pamušalas - Paminkštintas batų liežuvėlis - Plieninė pirštų apsauga- Dvigubo tankio PU padas-..
67.65€
Be PVM:55.91€
Gamintojas: MONITOR
Sportinio stiliaus batai Monitor M Express O2, be apsaugųGamintojas: Monitor (Švedija) Aprašymas:- Naujas Sportwork linijos produktas- Lengvi ir patogūs sportinio  stiliaus batai- Viršutinė dalis pagaminta taip, kad atrodytų kaip įprasta sportinė avalynė, tačiau pagaminta laikantis gr..
91.80€
Be PVM:75.87€
Gamintojas: MONITOR
Sportinio stiliaus darbo pusbačiai Monitor Iconic S1P SRCGamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Komfortiški sportinio stiliaus darbo batai- Viršutinė batų dalis pagaminta iš tvirčiausio pasaulyje pluošto  Dyneema- BOA batų užsegimo sistema su L12 ratuku - Anglies pluošto medžiagos pirštų apsa..
212.99€
Be PVM:176.02€
Gamintojas: MONITOR
Sportinio stiliaus darbo batai Monitor Rebel S3 SRC Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Sportinio stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš tekstilės su "Vision" technologija, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga tamsiu paros metu- Kompozitinė pirštų apsauga..
128.99€
Be PVM:106.60€
Gamintojas: MONITOR
 Apsauginiai darbo pusbačiai Monitor Combat S3 SRC Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš tekstilės su Vision technologija, užtikrinant papildomą apsaugą tamsiu paros metu- BOA batų užsegimo sistema - Monitor SS 2.0 vidpadis suteikia ..
169.19€
Be PVM:139.83€
Gamintojas: MONITOR
Darbo pusbačiai Monitor Pentagon S3 SRC Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Apsauginiai darbo pusbačiai- Viršutinė batų dalis pagaminta iš patvarios "HyperTex Hexagon" medžiagos - BOA batų užsegimo sistema - Monitor SS 2.0 vidpadis suteikia labai gerą amortizaciją ir komfortą - Naujos tech..
186.10€
Be PVM:153.80€
Gamintojas: MONITOR
Darbo sandalai Monitor Sniper S1P SRC ESD Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo sandalai- Batai pagaminti iš mikropluošto medžiagos, su atvirais plotais maksimaliam kvėpavimui   - BOA Fit batų užsegimo sistema - Monitor SS 2.0 vidpadis sute..
181.99€
Be PVM:150.41€
Gamintojas: MONITOR
 Apsauginiai darbo pusbačiai Monitor Marine MNTX BOA S3 WR SRC ESD Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Sportinio stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai- Patvarūs, vandeniui atsparūs batai - Viršutinė bato dalis pagaminta iš itin patvarios "HyperTex" medžiagos  bei Monitex memb..
215.00€
Be PVM:177.69€
Gamintojas: MONITOR
Darbo batai Monitor Stone S1P SRC ESD Gamintojas: Monitor (Švedija)Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Batviršis pagamintas iš tekstilės audinio- BOA batų užsegimo sistema- Monitor SS 2.0 vidpadis iš poliuretano- Padas pagamintas iš "Rebound" medžiagos, kuri užtikr..
181.29€
Be PVM:149.83€
Gamintojas: MONITOR
Darbo pusbačiai Monitor Shark S3 SRC Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai- Viršutinė bato dalis pagaminta iš tekstilės audinio ir TPU- Išorinė batų apsauga ties kulnu ir pirštais prailgina batų tarnavimo laiką- BOA® Fit System užsegimo sistema- Monitor SS 2.0 vidpadis..
161.90€
Be PVM:133.80€
Apsauginiai pusbačiai Monitor Paradox S3 WR HRO FO ESD
Naujiena
Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai pusbačiai Monitor Paradox S3 WR HRO FO ESDGamintojas: Monitor (Švedija) Aprašymas:- Nauja lengvų, patogių ir minkštų apsauginių batų serija- Lengvi ir patogūs sportinio  stiliaus batai- L6 BOA batų užsegimo sistema - Vidurinis padas pagamintas iš itin minkštos ETPU medžiag..
169.15€
Be PVM:139.79€
Gamintojas: Uvex
Darbo batai Uvex 6593/8 Sport NC O1 FO SRC ESDAprašymas:- Sportiškas dizainas ir padidintas  funkcionalumas- Jaunatviški, stilingi ir patogūs dėl savo dinamiško dizaino, ergonominio išorinio pado ir aukštųjų technologijų medžiagų, užtikrinančių klimato kontrolę- Idealus sprendimas nuolatin..
133.99€
Be PVM:110.74€
Gamintojas: Uvex
Apsauginiai batai Uvex 8534/8 S2 SRC ESDAprašymas:- Patogūs vyriški apsauginiai darbo batai - Batai pagaminti iš sintetinių tekstilės medžiagų, tinkančių chromui alergiškiems žmonėms - Kvėpuojantis mikro-veliūras - 100% be metalo pirštų apsauga - UVEX Xenova® apsauginė noselė – k..
138.99€
Be PVM:114.87€
Gamintojas: Base Protection
Darbo batai BASE RAFTING Top S3Gamintojas: BaseBato viršus:- Natūralios odos, nelaidžios vandeniui - Apsauginė noselė SLIMCAP – plastikinė, su silikonine juostele, apsaugančia nuo nuospaudų - SmellStop 100% antibakterinis pamušalas – stabdantis nemalonaus kvapo atsiradim..
93.79€
Be PVM:77.51€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 383 (20 puslapių)