Krepšelis

Darbo batai

Gamintojas: BUXA avalynė
Moteriškos medicininės klumpės Buxa BZ245Gamintojas: BuxaAprašymas:- Labai patogios moteriškos klumpės- Batviršis pagamintas iš natūralios odos- Profiliuotas odinis vidpadis- Gumelės, kurios pritaiko avalynę prie pėdos- Padas pagamintas iš lengvos neslidžios medžiagos- Tinka tiek darb..
32.66€
Be PVM:26.99€
Moteriški žieminiai darbo batai Salomon Toundra Pro CS WP Aprašymas:- Moteriški žieminiai darbo batai pasižymi ypatingu komfortu ir išskirtiniu dizainu - Tvirti žieminiai odiniai darbo batai su "Aspen" aerogelizoliacine medžiaga, kurią NASA naudoja savo kosminiuose kostiumuose- Šalčio izol..
211.75€
Be PVM:175.00€
Gamintojas: Gaston Mille
GASTON MILLE Volca S3 Hi-3 Hro Wg Src suvirintojo darbo batai. Bato viršus:  - Kompozitinės medžiagos pirštų apsauga 240J (+20% daugiau nei reikalauja standartai),  - Labai tvirtas odos (2 - 2,2 mm),  - Liepsnai atsparus susiuvimas, natūrali oda,  - Kibirkštims ..
99.99€
Be PVM:82.64€
Guminiai darbo batai LoganAprašymas:- Ypač aukštos kokybės guminiai darbo batai be apsaugų- Viršutinė batų dalis pagaminta iš vandeniui nepralaidaus poliesterio audinio - Išimamas natūralios avies vilnos pamušalas- Pamušalas gali būti skalbiamas iki 40°C- Apatinė batų dalis pagaminta iš TP..
66.70€
Be PVM:55.12€
Gamintojas: Base Protection
Apsauginiai darbo pusbačiai Base B1206 I-Lab S1P ESD SRCGamintojas: BaseAprašymas:- Viršutinė batų dalis pagaminta ir mikrofibros ir sustiprintos tekstilės geresniam atsparumui nuo trinties - Greitai įsiaunami batai be raištelių - Apsaugos klasė: S1P ESD SRC - 200 džaulių atspari..
97.63€
Be PVM:80.69€
Gamintojas: Base Protection
Apsauginiai darbo batai Base B1213 I-Cyber Top S1P ESD SRCGamintojas: BaseAprašymas:- Viršutinė batų dalis pagaminta ir mikrofibros ir sustiprintos tekstilės geresniam atsparumui nuo trinties - Paminkštintas batų auliukas suteikia daugiau komforto - Apsaugos klasė: S1P ESD SRC - ..
95.64€
Be PVM:79.04€
Gamintojas: Base Protection
Apsauginiai darbo pusbačiai Base B1011 K-Cross S3 ESD SRCGamintojas: BaseAprašymas:- Patogūs sportinio stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Vandeniui atsparus batų paviršius - Apsaugos klasė: S3 ESD SRC - 200 džaulių atspari apsauginė noselė - Aliuminė pirštų apsauga ..
125.78€
Be PVM:103.95€
Gamintojas: Base Protection
Sportinio stiliaus pusbačiai Base B1009 K-Twist O1 SRCGamintojas: BaseAprašymas:- Besiūlis, lengvas ir orui pralaidus tekstilinis batų viršus- Apsaugos klasė: O1 SRC- Batai be pirštų apsaugų - Slydimui ir naftos produktams atsparus padas - Energijos absorbcija kulno srityje - Ant..
114.41€
Be PVM:94.55€
Gamintojas: Base Protection
Apsauginiai darbo pusbačiai Base B1208 I-Robox S3 ESD SRCGamintojas: BaseAprašymas:- Viršutinė batų dalis pagaminta ir mikrofibros ir sustiprintos tekstilės geresniam atsparumui nuo trinties - Batų paviršius atsparus vandeniui - Apsaugos klasė: S3 SRC - 200 džaulių atspari apsaug..
95.64€
Be PVM:79.04€
Gamintojas: Base Protection
Apsauginiai darbo batai Base B1209 I-Robox Top S3 ESD SRCGamintojas: BaseAprašymas:- Viršutinė batų dalis pagaminta ir mikrofibros ir sustiprintos tekstilės geresniam atsparumui nuo trinties - Batų paviršius atsparus vandeniui - Paminkštintas batų auliukas suteikia daugiau komforto&nb..
98.72€
Be PVM:81.59€
Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai darbo sandalai Monitor Aero Aprašymas:- Apsauginiai darbo sandalai- Kompozitinė pirštų apsauga - Minkštas, sugeriantis drėgmę "Super-lex" pamušalas - BOA batų užsegimo sistema - "Fit-Tech" vidpadis suteikia labai gerą amortizaciją ir komfortą - Padas pagamintas iš dvigubo tankio PU ..
137.42€
Be PVM:113.57€
Gamintojas: Base Protection
Apsauginiai darbo pusbačiai Base B1015 K-Sprint S1P SRCGamintojas: BaseAprašymas:- Tekstilinis batų viršus pralaidus orui ir sustiprintas geresniam atsparumui nuo trinties - Apsaugos klasė: S1P SRC- 200 džaulių atspari apsauginė noselė - Apsauginė noselė: aliuminė - Pradūrimams a..
129.77€
Be PVM:107.25€
Žieminiai darbo batai Salomon Toundra Pro CS WP Aprašymas:- Žieminiai darbo batai pasižymi ypatingu komfortu ir išskirtiniu dizainu - Tvirti žieminiai odiniai darbo batai su "Aspen" aerogelizoliacine medžiaga, kurią NASA naudoja savo kosminiuose kostiumuose- Šalčio izoliacija iki -40°C- "C..
211.75€
Be PVM:175.00€
Gamintojas: Base Protection
Apsauginiai darbo pusbačiai Base I-Wire S3, su BOA užsegimuGamintojas: BaseAprašymas:- Batai pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis, kurių pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, ..
129.88€
Be PVM:107.34€
Gamintojas: Base Protection
Apsauginiai darbo pusbačiai Base I-Code S1P, su BOA užsegimuGamintojas: BaseAprašymas:- Batai pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis, kurių pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis,&nbs..
114.32€
Be PVM:94.48€
Gamintojas: MONITOR
 Apsauginiai darbo sandalai Monitor Paradox R S1P HRO FO ESD Aprašymas:- Apsauginiai darbo sandalai- Aliuminio lengva pirštų apsauga- Lengvi, minkšti ir patogūs - Batų pamušalas pagamintas iš drėgmę sugeriančio audinio - L6 BOA batų užsegimo sistema - "Monitor-Pro-Support-Eco" vidpadis pag..
149.00€
Be PVM:123.14€
Gamintojas: MONITOR
Moteriški apsauginiai darbo pusbačiai Monitor Crow Boa Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Lengva aliuminio pirštų apsauga- Viršutinė batų dalis pagaminta iš "Moknit" tekstilės - Lengvi ir lankstūs batai - BOA batų užsegimo sistema - "M-Rebound MRR" padas iš i..
154.52€
Be PVM:127.70€
Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai darbo pusbačiai moterims Monitor SilverAprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai- Lengva aliuminio pirštų apsauga- Lengvi, lankstūs, patogūs ir kvėpuojantys batai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš mikropluošto ir tekstilės - "M-Rebound" tarppadis iš itin lengvos, patva..
116.28€
Be PVM:96.10€
Gamintojas: MONITOR
 Apsauginiai darbo sandalai Monitor Radar S1P SRC Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo sandalai- Kompozitinė pirštų apsauga- Su šviesą atspindinčiomis detalėmis - Batai pagaminti iš ventiliuojamos mikropluošto medžiagos, su atvirais plotais maksimaliam kvėpavimui - Patogus batų..
72.60€
Be PVM:60.00€
Gamintojas: MONITOR
Apsauginiai darbo pusbačiai Monitor Jade Boa Aprašymas:- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Aliuminio batų pirštų apsauga- Viršutinė batų dalis pagaminta iš mikropluošto ir tekstilės - BOA batų užsegimo sistema - "M-Rebound" tarppadis iš itin lengvos, patvarios ir amortizuoja..
154.69€
Be PVM:127.84€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 446 (23 puslapių)
Darbo Batai nuotrauka

Darbo batai Klaipėdoje, Kėdainiuose, Radviliškyje ir interenetu

Darbo batai moterims ir vyrams - viena iš svarbiausių darbinės aprangos detalių, kuri skirta apsaugoti pėdas nuo darbe slypinčių pavojų, tokių kaip krentantys daiktai, judantys ar važiuojantys mechanizmai. Apsauginių batų pagrindinė ir svarbiausia savybė yra saugumas, tačiau tai nereiškia, kad negalite su jais atrodyti stilingai ir jaustis patogiai nevarginant kojų. Tokios savybės kaip paminkštintas bato vidus, lankstus padas ir geras vidpadis užtikrina, kad jie bus patogūs dėvėti visą darbo dieną. Galime Jums pasiūlyti darbo avalynę su pirštų apsaugomis, pradūrimui atspariu padu, specialios paskirties ir suvirintojo batus, elektriko ar asfalto batus, laisvalaikio tipo avalynę ir darbo batus be apsaugų, guminius batus. Taip pat batų priedus ir kitas darbo avalynės priežiūros priemones.

Kaip išsirinkti darbo avalynę?

Pirmiausiai įvertinkite savo darbo aplinką ir atsakykite sau į šiuos klausimus. Ar Jums reikia vandeniui atsparių darbo batų? Ar Jums reikalinga pirštų apsauga ir pado apsauga nuo pradūrimo? Ar tai bus darbiniai batai auliniai aukštu aulu, ar darbo pusbačiai ar sandalai darbui. Kokiu metų laiku batai bus nešiojami, uždaruose patalpose ar lauke? Kokius avalynės saugos standartus batai privalo turėti? Ar tai bus S1P ar S3 – dažnai įmonėse tai yra nustatęs darbų saugos specialistas ar kitas atsakingas asmuo. Žinant atsakymus į šiuos klausimus jums belieka tik surasti visus jūsų kriterijus atitinkančius batus. Taip pat šiuo klausimu mielai Jums pakonsultuosime kontaktuose nurodytais kontaktais. Atkreipkite dėmesį į pagaminimo medžiagas bei batų savybes. Apie tai plačiau galite paskaityti mūsų paruoštame straipsnyje. Darbinių batų žymėjimus ir reikšmes rasite čia: darbo avalynės saugos standartai

apsauginiai darbo batai colombo

Kokio tipo darbo batai yra patogiausi?

Tikslaus atsakymo į šį klausimą duoti negalime, nes kiekvieno žmogaus pėda yra unikali, todėl ir vieno sprendimo visiems nėra. Geriausių atsiliepimų sulaukiame iš klientų kurie pirko darbo batai Base ir Gaston Mille. Taip pat gerai vertinama DIAN medicininė avalynė iš Ispanijos, Bennon darbo batai iš Čekijos, Stepo žieminiai darbo batai.

Kokio gamintojo darbo batai yra populiariausi?

Be aukščiau paminėtų darbo batų, vieni populiariausių prekinių ženklų yra Helly Hansen, Dian, Gaston Mille, Bennon bei Stepo. Iš mūsų rekomenduojamų taip pat būtų Pesso darbiniai batai.

Ar darbo batai privalomi?

Darbo batai yra būtini statybos objektuose, sandėliuose, gamybos padaliniuose ir visur kitur kur tik yra nors menkiausias pavojus susižeisti pėdas darbo metu. Dėl tikslių reikalavimų darbo vietai Jums patars Jūsų įmonės ar padalinio vadovas ar jo įgaliotas asmuo. Net jei Jūsų darbo vietoje pirštų apsauga ir nereikalinga - iš mūsų pusės patarimas būtų toks, kad vis dėl to reikėtų rinktis sertifikuotą darbo avalynę pritaikytą darbui. Nes jį suteiks papildomo komforto ir papildomų apsaugų – tokių kaip apsauga nuo paslydimo, tvirtesnis padas apsaugantis nuo nikstelėjimo. Visi darbo batai, net ir be pirštų apsaugų, yra sertifikuoti ir atitinka darbo batų saugumo standartus, kuriuos dažniausiai rasite pažymėtus ant bato liežuvėlio, o jų reikšmės paaiškintos straipsnyje ‘Darbo batų standartai’.

Kodėl verta pagalvoti apie darbinių batų išvaizdą ir stilių?

Niekas negali paneigti, kad pirmas įspūdis yra svarbiausias, o dirbant su klientais ir norint išlikti saugiam darbo vietoje, bet tuo pačiu metu sudaryti gerą įspūdį klientui, geri, patogūs ir stilingi darbo batai yra privalomi.

sportinio stiliaus darbo batai saturnedarbo batai lomba


Mūsų darbo batai parduodami Internetu ir parduotuvėse Klaipėdoje, Kėdainiuose ir Radviliškyje. Darbiniai batai parduodami už gerą kainą. Jei randate pigiau – rasime vietos deryboms :)


Darbiniai batai, avalynės priedai, kojinės, batraiščiai ir kitos priemonės Glovė MB

Darbo batai kategorijos D.U.K