Krepšelis

Darbo klumpės

Gamintojas: BUXA avalynė
Moteriškos medicininės klumpės Buxa BZ245Gamintojas: BuxaAprašymas:- Labai patogios moteriškos klumpės- Batviršis pagamintas iš natūralios odos- Profiliuotas odinis vidpadis- Gumelės, kurios pritaiko avalynę prie pėdos- Padas pagamintas iš lengvos neslidžios medžiagos- Tinka tiek darb..
32.66€
Be PVM:26.99€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės klumpės Buxa CE3, puoštos smulkiais gėlių motyvais Gamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos klumpės - Dirželiu reguliuojamas plotis- Išskirtinis klumpių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino klumpės sustipri..
33.89€
Be PVM:28.01€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės klumpės Buxa CE3, gėlėtosGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos klumpės - Dirželiu reguliuojamas plotis- Išskirtinis klumpių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino klumpės sustiprina kojų raumenis..
33.89€
Be PVM:28.01€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės klumpės Buxa CE3, nubuko odaGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios nubuko odos klumpės - Dirželiu reguliuojamas plotis- Išskirtinis klumpių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino klumpės sustiprina kojų raumen..
33.89€
Be PVM:28.01€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės klumpės Buxa CE3Gamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos klumpės - Dirželiu reguliuojamas plotis- Išskirtinis klumpių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino klumpės sustiprina kojų raumenis, suaktyv..
33.89€
Be PVM:28.01€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės klumpės Buxa CE2, raudona/baltaGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos klumpės - Išskirtinis klumpių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino klumpės sustiprina kojų raumenis, suaktyvina kraujotaką, ..
33.89€
Be PVM:28.01€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės klumpės Buxa CE2, puoštos smulkiais gėlių motyvaisGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos klumpės - Išskirtinis klumpių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino klumpės sustiprina kojų raumenis, suak..
33.89€
Be PVM:28.01€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės klumpės Buxa CE2, gėlėtosGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos klumpės - Išskirtinis klumpių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino klumpės sustiprina kojų raumenis, suaktyvina kraujotaką, koregu..
33.89€
Be PVM:28.01€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės klumpės Buxa CE2, nubuko odaGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios nubuko odos klumpės - Išskirtinis klumpių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino klumpės sustiprina kojų raumenis, suaktyvina kraujotaką, kore..
33.89€
Be PVM:28.01€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės klumpės Buxa CE2Gamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos klumpės - Skylutės klumpėse didesnei pėdų ventiliacijai - Išskirtinis klumpių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino klumpės sustiprina ..
33.89€
Be PVM:28.01€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės šlepetės Buxa CE1, raudona/baltaGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos šlepetės - Dirželiu reguliuojamas plotis - Išskirtinis šlepečių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino šlepetės sustipri..
30.89€
Be PVM:25.53€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės šlepetės Buxa CE1, puoštos smulkiais gėlių motyvaisGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos šlepetės - Dirželiu reguliuojamas plotis - Išskirtinis šlepečių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizain..
30.89€
Be PVM:25.53€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės šlepetės Buxa CE1, gėlėtosGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos šlepetės - Dirželiu reguliuojamas plotis - Išskirtinis šlepečių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino šlepetės sustiprina koj..
30.89€
Be PVM:25.53€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės šlepetės Buxa CE1, nubuko odaGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios nubuko odos šlepetės - Dirželiu reguliuojamas plotis - Išskirtinis šlepečių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino šlepetės sustiprina k..
30.89€
Be PVM:25.53€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės anticeliulitinės šlepetės Buxa CE1Gamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos šlepetės - Dirželiu reguliuojamas plotis - Išskirtinis šlepečių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino šlepetės sustiprina kojų raumeni..
30.89€
Be PVM:25.53€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa OS12, juoda/baltaGamintojas: BuxaAprašymas:- Minkštos, natūralios odos klumpės - Natūrali oda išskiria perteklinę šilumą, todėl kojos neprakaituoja - Medinis profiliuotos formos padas taisyklingai laikysenai - Klumpių padas pagamintas iš liepų medienos&nb..
33.02€
Be PVM:27.29€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa OS12, juodaGamintojas: BuxaAprašymas:- Minkštos, natūralios odos klumpės - Natūrali oda išskiria perteklinę šilumą, todėl kojos neprakaituoja - Medinis profiliuotos formos padas taisyklingai laikysenai - Klumpių padas pagamintas iš liepų medienos - K..
33.02€
Be PVM:27.29€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa OS12, nubuko odaGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios nubuko odos klumpės - Natūrali oda išskiria perteklinę šilumą, todėl kojos neprakaituoja - Medinis profiliuotos formos padas taisyklingai laikysenai - Klumpių padas pagamintas iš liepų medienos -..
33.02€
Be PVM:27.29€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa PF1Gamintojas: BuxaAprašymas:- Patogios natūralios odos klumpės- Klumpių viduje 100% natūrali avies vilna - Vilna pralaidi orui, todėl kojos neprakaituoja - Natūrali vilna puikiai apsaugo nuo šalčio - Medinis profiliuotos formos padas taisyklingai laikysenai - Padas den..
27.27€
Be PVM:22.54€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa PF2Gamintojas: BuxaAprašymas:- Patogios natūralios ir minkštos nubuko odos klumpės - Klumpės puoštos natūraliu gyvūninės kilmės kailiuku - Natūrali oda išskiria perteklinę šilumą, todėl kojos neperkaista - Medinis profiliuotos formos padas taisyklingai la..
33.02€
Be PVM:27.29€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 104 (6 puslapių)
Darbinės klumpės internetu

Darbinės klumpės darbui

Darbo klumpės

Darbinės klumpės tai tokia avalynės rūšys, kuri skirta klumpės darbui medicinos darbuotojams, maisto pramonėje, lengvojoje pramonėje ir panašiai. Ši avalynė pasižymi tuo, kad yra lengva ir patogi. Ją paprasta ir greita apsiauti į nusiauti. Taip pat klumpės dažnai naudojamos ir laisvalaikiui, sodo darbuose ar tiesiog nešiojamos namuose.
Taip pat medicininės ir darbo klumpės būna gaminamos iš EVA. Šios pasižymi ypatingu lengvumu, tačiau nelabai rekomenduojamos darbui labai šiltose patalpose, nes turi apribotą kvėpavimą, tačiau puikiai tinka, jei darbo aplinkoje yra drėgna ir šlapia.
Pagrindiniai klumpės darbui privalumai yra tie, kad pagerina dirbančiojo psichofiziologines galimybes ir elgesį darbo metu. Darbo ir laisvalaikio klumpės dėvimos siekiant sumažinti nuovargį, nugaros skausmus, kelių apkrovą, bei padidinti dėvinčiojo produktyvumą, dirbant ilgas pamainas.
Taip pat darbinės klumpės gali būti su kompozicine ar metaline nosele, kuri užtikrins kojų pirštų apsaugą kai to reikalauja darbo aplinka. Tokios klumpės skirtos darbui pažymimos SB ar S1 saugumo kategorija. Padas klumpių gali būti atsparus dilimui, naftos produktams (tepalams, aliejams ir t.t.), padidintas atsparumas slydimui SRC. Klumpių padas gali būti atsparus pradūrimui – tokia darbo avalynė pažymima S1P saugumo standartu.
Priklausomai nuo gamintojo, daugelį klumpių galima skalbti skalbimo mašinoje. Apie tai informuoja informacija kuri nurodyta prie kiekvieno gaminio.


Darbinių klumpių standartai:
EN-ISO-20347 ( AAP - profesinė avalynė be pirštų apsaugos testų)
SB = Minimalus reikalavimai (nekenksmingumas, komfortas, tvirtumas, batų noselė atspari smūgiams ir suspaudimui 200 J)
S1 = SB + uždaras kulnas + antistatinė avalynė + energijos absorbavimas bato pade + padas atsparus tepalams ir kurui
S1P = S1 + pado atsparumas pradūrimams
SRA = (Atsparumas slydimui ant šlapių keraminių plytelių + vanduo su muilo tirpalu)
SRB = Atsparumas slydimui ant lygaus plieno su glicerinu
SRC = SRA + SRB
FO = Atsparus naftos produktams padas
E = Kulno smūgio slopintuvas.
OB = Pagrindiniai reikalavimai (nekenksmingumas, komfortas, tvirtumas, atsparumas).
A = Antistatinė avalynė.

Dažniausiai darbo klumpės yra gaminamos iš natūralios odos ir kiek rečiau iš verstos galvijų odos. Tačiau tobulėjant technologijoms ir medžiagoms, gamintojai vis dažniau pradeda naudoti dirbtinę odą – mikropluoštą, kuri yra savo savybėmis panaši į natūralią odą, yra kvėpuojanti ir patogi nešioti. Kokybiškai pagamintos klumpės iš mikropluošto dažniausiai tarnauja ilgiau nei iš natūralios odos, nes atsparumas dėvėjimuisi, trinčiai yra geresni.


Klumpės darbui gali būti sertifikuojamos pagal šiuos CE standartus:Glovė MB prekiauja darbo klumpėmis šių gamintojų: Dian, Buxa, Procera, Gaston Mille, Portwest, Cerva ir Base protection. Šių ir kitų gamintojų darbo klumpes įsigysite Klaipėdoje, Kėdainiuose, Radviliškyje ir internetu. Pasistengsime pateikti gerą kainą :) 

Darbo klumpės kategorijos D.U.K