Meniu
Krepšelis

Darbo klumpės

Darbinės klumpės internetu

Darbinės klumpės darbui

Darbo klumpės

Darbinės klumpės tai tokia avalynės rūšys, kuri skirta klumpės darbui medicinos darbuotojams, maisto pramonėje, lengvojoje pramonėje ir panašiai. Ši avalynė pasižymi tuo, kad yra lengva ir patogi. Ją paprasta ir greita apsiauti į nusiauti. Taip pat klumpės dažnai naudojamos ir laisvalaikiui, sodo darbuose ar tiesiog nešiojamos namuose.
Taip pat medicininės ir darbo klumpės būna gaminamos iš EVA. Šios pasižymi ypatingu lengvumu, tačiau nelabai rekomenduojamos darbui labai šiltose patalpose, nes turi apribotą kvėpavimą, tačiau puikiai tinka, jei darbo aplinkoje yra drėgna ir šlapia.
Pagrindiniai klumpės darbui privalumai yra tie, kad pagerina dirbančiojo psichofiziologines galimybes ir elgesį darbo metu. Darbo ir laisvalaikio klumpės dėvimos siekiant sumažinti nuovargį, nugaros skausmus, kelių apkrovą, bei padidinti dėvinčiojo produktyvumą, dirbant ilgas pamainas.
Taip pat darbinės klumpės gali būti su kompozicine ar metaline nosele, kuri užtikrins kojų pirštų apsaugą kai to reikalauja darbo aplinka. Tokios klumpės skirtos darbui pažymimos SB ar S1 saugumo kategorija. Padas klumpių gali būti atsparus dilimui, naftos produktams (tepalams, aliejams ir t.t.), padidintas atsparumas slydimui SRC. Klumpių padas gali būti atsparus pradūrimui – tokia darbo avalynė pažymima S1P saugumo standartu.
Priklausomai nuo gamintojo, daugelį klumpių galima skalbti skalbimo mašinoje. Apie tai informuoja informacija kuri nurodyta prie kiekvieno gaminio.


Darbinių klumpių standartai:
EN-ISO-20347 ( AAP - profesinė avalynė be pirštų apsaugos testų)
SB = Minimalus reikalavimai (nekenksmingumas, komfortas, tvirtumas, batų noselė atspari smūgiams ir suspaudimui 200 J)
S1 = SB + uždaras kulnas + antistatinė avalynė + energijos absorbavimas bato pade + padas atsparus tepalams ir kurui
S1P = S1 + pado atsparumas pradūrimams
SRA = (Atsparumas slydimui ant šlapių keraminių plytelių + vanduo su muilo tirpalu)
SRB = Atsparumas slydimui ant lygaus plieno su glicerinu
SRC = SRA + SRB
FO = Atsparus naftos produktams padas
E = Kulno smūgio slopintuvas.
OB = Pagrindiniai reikalavimai (nekenksmingumas, komfortas, tvirtumas, atsparumas).
A = Antistatinė avalynė.

Dažniausiai darbo klumpės yra gaminamos iš natūralios odos ir kiek rečiau iš verstos galvijų odos. Tačiau tobulėjant technologijoms ir medžiagoms, gamintojai vis dažniau pradeda naudoti dirbtinę odą – mikropluoštą, kuri yra savo savybėmis panaši į natūralią odą, yra kvėpuojanti ir patogi nešioti. Kokybiškai pagamintos klumpės iš mikropluošto dažniausiai tarnauja ilgiau nei iš natūralios odos, nes atsparumas dėvėjimuisi, trinčiai yra geresni.


Klumpės darbui gali būti sertifikuojamos pagal šiuos CE standartus:Glovė MB prekiauja darbo klumpėmis šių gamintojų: Dian, Buxa, Procera, Gaston Mille, Portwest, Cerva ir Base protection. Šių ir kitų gamintojų darbo klumpes įsigysite Klaipėdoje, Kėdainiuose, Radviliškyje ir internetu. Pasistengsime pateikti gerą kainą :) 

Gamintojas: BUXA avalynė
Moteriškos klumpės Buxa MED10, raudona/balta  Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Šiuolaikinės patogios odinės klumpės- Natūralios karvės odos klumpės- Labai minkštas profiliuotas odinis vidpadis- Amortizuojantis padas suteikia daugiau komforto- Tinka tiek darbui, tiek laisvalaikiui&nbs..
32.80€
Be PVM:27.11€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa MED10P su dirželiu  Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Patogios odinės klumpės- Natūralios karvės odos klumpės- Minkštas profiliuotas odinis vidpadis- Papildomas dirželis ant kulno suteikia pėdai daugiau stabilumo- Amortizuojantis padas suteikia daugiau ko..
32.65€
Be PVM:26.98€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa MED11P  Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Patogios odinės klumpės- Natūralios karvės odos klumpės- Perforuotos odinės klumpės- Minkštas profiliuotas odinis vidpadis- Papildomas dirželis ant kulno suteikia pėdai daugiau stabilumo- Tinka tiek darbui tiek la..
32.65€
Be PVM:26.98€
Gamintojas: BUXA avalynė
Moteriškos klumpės Buxa MED10, juoda/baltaGamintojas: Buxa Aprašymas:- Šiuolaikinės patogios odinės klumpės- Natūralios karvės odos klumpės- Labai minkštas profiliuotas odinis vidpadis- Amortizuojantis padas suteikia daugiau komforto- Tinka tiek darbui, tiek laisvalaikiui Dydžiai:- 35..
32.80€
Be PVM:27.11€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa MED10, su gėlių motyvais  Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Patogios odinės klumpės- Natūralios karvės odos klumpės- Minkštas profiliuotas odinis vidpadis- Amortizuojantis padas suteikia daugiau komforto- Tinka tiek darbui, tiek laisvalaikiui Dydžiai:- 35..
32.80€
Be PVM:27.11€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa MED10, gėlėtosGamintojas: Buxa Aprašymas:- Modernaus dizaino, patogios odinės klumpės- Natūralios karvės odos klumpės- Minkštas profiliuotas odinis vidpadis- Amortizuojantis padas suteikia daugiau komforto- Tinka tiek darbui, tiek laisvalaikiui Dydžiai:- 35 - ..
32.80€
Be PVM:27.11€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa MED10, baltos Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Patogios odinės klumpės- Viršutinė dalis pagaminta iš 100% natūralios karvės odos - Labai minkštas profiliuotas odinis vidpadis- Amortizuojantis padas suteikia daugiau komforto- Tinka tiek darbui tiek laisvalaiki..
31.80€
Be PVM:26.28€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa MED11Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Patogios odinės klumpės- Natūralios karvės odos klumpės- Perforuotos klumpės- Minkštas, anatomiškai prisitaikantis vidpadis- Amortizatorius esantis pade suteikia daugiau komforto- Tinka tiek darbui tiek laisvalaikiui Dydžiai:-..
31.80€
Be PVM:26.28€
Gamintojas: BUXA avalynė
Perforuotos medicininės klumpės Buxa FPU26 Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Patogios natūralios odos klumpės- Perforuotos klumpės- Plotis reguliuojamas dirželiu- Papildomas dirželis ant kulno suteikia pėdai daugiau stabilumo- Viršutinė klumpių pado pusė pagaminta iš liepų medienos, kuri n..
36.60€
Be PVM:30.25€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicinės klumpės Buxa FPU25, su spalvotu dirželiu Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Patogios klumpės- Natūralios odos klumpės- Klumpių plotis reguliuojamas dirželiu- Papildomas dirželis ant kulno suteikia pėdai daugiau stabilumo- Viršutinė klumpių pado pusė pagaminta iš liepų medienos, ap..
36.60€
Be PVM:30.25€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa FPU25  Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Pagamintos iš kokybiškos natūralios odos- Plotis reguliuojamas dirželiu- Papildomas dirželis ant kulno suteikia pėdai daugiau stabilumo- Viršutinė klumpių pado pusė pagaminta iš liepų medienos, kuri nesukelia kojų praka..
36.60€
Be PVM:30.25€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa FPU21 su spalvotu dirželiu  Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Šiuolaikinio dizaino klumpės- Patogios klumpės- Plotis reguliuojamas dirželiu - Perforuotos natūralios odos klumpės- Viršutinė klumpių pado pusė pagaminta iš liepų medienos, kuri nesukelia kojų prak..
34.19€
Be PVM:28.26€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės perforuotos klumpės Buxa FPU21 Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Patogios odinės klumpės- Dirželio dėka galima reguliuoti klumpių plotį- Natūralios perforuotos odos klumpės- Kvėpuojančios klumpės- Viršutinė klumpių pado pusė pagaminta iš liepų medienos, apatinė pusė yra pagamin..
34.19€
Be PVM:28.26€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa FPU20 su dirželiu, juoda/raudona Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Šiuolaikinės dizaino odinės klumpės- Plotis reguliuojamas dirželiu- Natūralios odos klumpės- Viršutinė pado dalis pagaminta iš liepų medienos, kuri nesukelia kojų prakaitavimo, apatinė dalis pagamin..
34.19€
Be PVM:28.26€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa FPU20 su smulkių gėlių motyvais  Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Modernaus dizaino klumpės- Klumpių plotis reguliuojamas dirželiu - Pagamintos iš natūralios odos- Viršutinė klumpių pado pusė pagaminta iš liepų medienos, apatinė pusė yra pagaminta iš PU medži..
37.50€
Be PVM:30.99€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa FPU20 su dirželiu, gėlėtos  Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Modernaus dizaino patogios klumpės- Natūralios odos klumpės- Klumpių plotis reguliuojamas dirželiu - Viršutinė pado pusė pagaminta iš liepų medienos, kuri nesukelia kojų prakaitavimo, apatinė pusė yra p..
37.50€
Be PVM:30.99€
Gamintojas: BUXA avalynė
Moteriškos klumpės Buxa FPU20 raudona/balta Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Šiuolaikinės patogios odinės klumpės- Plotis reguliuojamas dirželiu - Natūralios odos klumpės- Viršutinė pado pusė pagaminta iš liepų medienos, apatinė pusė pagaminta PU- Ideliai tinka tiek kasdieniam avėjimui, t..
37.50€
Be PVM:30.99€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa FPU20, su spalvotu dirželiu Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Patogios odinės klumpės- Plotis reguliuojamas dirželiu - Natūralios odos klumpės- Viršutinė klumpių pado pusė pagaminta iš liepų medienos, apatinė pusė pagaminta iš PU- Slydimui atsparus padas- Tinka tiek dar..
34.19€
Be PVM:28.26€
Gamintojas: BUXA avalynė
Medicininės klumpės Buxa FPU20 Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Medicininės klumpės pagamintos iš natūralios odos, padengtos specialia danga, kuri žymiai palengvina valymą ir higieną- Patogios klumpės- Viršutinė klumpių pado pusė pagaminta iš liepų medienos, apatinė pusė yra pagaminta PU ..
34.19€
Be PVM:28.26€
Gamintojas: BUXA avalynė
Moteriškos klumpės Buxa FPU10, juoda/balta Gamintojas: Buxa Aprašymas:- Spalvingos moteriškos klumpės- Pagamintos iš aukštos kokybės natūralios odos- Viršutinė klumpių pado pusė pagaminta iš alksnio medienos, kuri nesukelia kojų prakaitavimo, apatinė pusė pagaminta iš sintetinės medži..
37.50€
Be PVM:30.99€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 76 (4 puslapių)