Krepšelis

Uniforminė avalynė

Gamintojas: DIAN
Darbo pusbačiai Dian Niza   Gamintojas: Dian (Ispanija) Aprašymas: - Patogūs pusbačiai su raišteliais - Stilingi, ergonomiško dizaino batai  - Sukuria profesionalų įvaizdį  - Lengvi ir patogūs batai - Kvėpuojantis mikropluošto viršus - Pralaid..
44.47€
Be PVM:36.75€
Gamintojas: Gaston Mille
Stilingi apsauginiai vyriški batai Gaston Mille Golf Gamintojas: Gaston Mille Aprašymas: - Stilingi vyriški batai - Apsauginiai batai - Natūralios odos batai - Elegantiški odiniai batai - Atsparūs vandeniui ir tepalams - Antistatiniai batai Bato viršus: - Natūrali oda ..
98.67€
Be PVM:81.55€
Gamintojas: Gaston Mille
Aukštos kokybės stilingi vyriški batai Gaston Mille Style Gamintojas: Gaston Mille Aprašymas: - Stilingi vyriški batai - Natūralios odos batai - Elegantiški odiniai batai - Atsparūs vandeniui ir tepalams - Odinis pamušalas - Antibakterinis pamušalas - Išimamas antibakterinis..
94.27€
Be PVM:77.91€
Gamintojas: DIAN
Ispaniški Dian uniforminiai vyriški batai iš natūralios odos. Modelis: SUMILLER Odiniai batai Labai lengvi ir patogūs Minkšta ir patvari Nappa oda.  Paminkštinanti medžiaga iš vidaus suteiks jaukumo ir komforto pojutį.  Paminkštinta kulkšnies zona padeda išvengti pritrinimų...
85.42€
Be PVM:70.59€
Gamintojas: DIAN
Ispaniški Dian vyriški batai iš natūralios NAPPA odos. Modelis: GOURMET Odiniai batai Labai lengvi ir patogūs Minkšta ir patvari Nappa oda.  Paminkštinanti medžiaga iš vidaus suteiks jaukumo ir komforto pojutį.  Paminkštinta kulkšnies zona padeda išvengti pritrinimų.  ..
83.42€
Be PVM:68.94€
Gamintojas: DIAN
Ispaniški Dian uniforminiai vyriški batai iš natūralios odos. Modelis: SENADO Odiniai batai Labai lengvi ir patogūs Minkšta ir patvari Nappa oda.  Paminkštinanti medžiaga iš vidaus suteiks jaukumo ir komforto pojutį.  Paminkštinta kulkšnies zona padeda išvengti pritrinimų. ..
82.96€
Be PVM:68.57€
Gamintojas: DIAN
Ispaniški DIAN firmos bateliai moteriški.  Modelis - MARTA.  Minkštas ir ytin lankstus padas.  Labai lengvi ir patogūs NAPPA odos bateliai skirti ilgam stovėjimui ir vaikščiojimui.  Kad kojos neprakaituotu, nepavargtu per visą dieną - rinkitės kokybišką ispanišką ..
70.76€
Be PVM:58.48€
Gamintojas: DIAN
Ispaniški uniforminiai DIAN moteriški bateliai Bailarina.  DIAN firmos bateliai Minkštas ir itin lankstus padas Labai lengvi ir patogūs natūralios NAPPA odos bateliai  Neslystantis padas Net ir esant dideliam kojų apkrovimui, nepajusite nuovargio jausmo..
62.65€
Be PVM:51.77€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Uniforminė avalynė nuotrauka

Uniforminė avalynė

Uniforminė avalynė

Sertifikuota darbo avalynė biuro darbuotojams, padavėjų batai, avalynė stovimam darbui. Palengvina kojų apkrovą ir nuovargį, atspari dregmei ir slydimui kvėpuojanti odinė avalynė.

Uniforminė avalynė kategorijos D.U.K