Krepšelis

Klausos apsaugos priemonės

Dispenseris ausų kamšteliams Active Ear E795Aprašymas:- Dispenseris skirtas ekonomiškam ir patogiam ausų kamštelių naudojimui- Gali būti kabinamas ant sienos arba pastatomas- Parduodamas kartu su ausų kamšteliais Active EAR E781, kurie pagaminti iš minkštos poliuretano putos, nesukeliančios ale..
108.56€
Be PVM:89.72€
Ausų kamšteliai Active Ear E780Aprašymas:- Vienkartiniai ausų kamšteliai- Kamšteliai pagaminti iš minkštos poliuretano putos, nesukeliančios alergijos- Pasižymi lėtai atsistatančios į pradinę formą funkciją, užtikrinančia geresnį sandarumą, maksimalų triukšmo slopinimą ir optimalią klausos apsa..
0.17€
Be PVM:0.14€
Ausų kamšteliai su virvele Active Ear E785Aprašymas:- Vienkartiniai ausų kamšteliai su virvele- Kamšteliai pagaminti iš minkštos poliuretano putos, nesukeliančios alergijos- Pasižymi lėtai atsistatančios į pradinę formą funkciją, užtikrinančia geresnį sandarumą, maksimalų triukšmo slopinimą ir ..
0.30€
Be PVM:0.25€
Gamintojas: KASK
Ausinių pagalvėlės KaskAprašymas:- Patogiai priglunda - Patogus, lengvas tvirtinimas - Tvirtinimui prie Kask SC1, SC2, SC3 ausiniųPristatymas: 3-5 d.d...
11.10€
Be PVM:9.17€
Ausų kamšteliai Active Ear E781, 500 porųAprašymas:- Vienkartiniai ausų kamšteliai Active EAR E781 pagaminti iš minkštos poliuretano putos, nesukeliančios alergijos- Pasižymi lėtai atsistatančios į pradinę formą funkciją, užtikrinančia geresnį sandarumą, maksimalų triukšmo slopinimą ir optimali..
71.13€
Be PVM:58.79€
Gamintojas: Procera
Vienkartiniai ausų kamšteliai su virvele Procera Jandy EC-1001A-C, 100 porųAprašymas:- Ergonomiški ausų kamšteliai su virvele- Ausų kamšteliai pagaminti iš poliuretano putų- Vienkartiniai ausų kamštukai, turintys aukštą slopinimą, todėl juos galima naudoti esant aukštam garso lygiui (pramoninis triu..
30.44€
Be PVM:25.16€
Gamintojas: Procera
Apsauginės ausinės Procera New Silence Jandy FM-1AGamintojas: ProceraAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus- Lengvos ir patogios ausinės- Ausinės tinka tiek impulsiniam, tiek nuolatiniam pramoniniam triukšmui slopinti, taip pat įvairių sportinių veiklų metu- Tu..
10.62€
Be PVM:8.78€
Gamintojas: Howard Leight
Apsauginės ausinės Howard Leight Impact 1013530Aprašymas:- Apsauginės ausinės apsaugo klausą nuo pavojingo aplinkos triukšmo- Galimybė palaikyti ryšį su aplinkiniais- Kuomet įjungta elektroninė ausų apsauga, ji naudoja integruotus kryptinius mikrofonus, kurie sustiprina aplinkos garsus iki saug..
97.70€
Be PVM:80.74€
Gamintojas: Uvex
Ausinės su lankeliu per galvą Uvex 2640001Aprašymas:- Aplinkos triukšmo garsumą galima reguliuoti pagal individualius poreikius, nes įmontuotas garso lygio ribotuvas apsaugo jūsų klausą nuo impulsinių garsų- Bluetooth 5.2 ryšiu galima prisijungti prie telefono ar radijo, kad vartotojai galėtų b..
163.53€
Be PVM:135.15€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X3Aprašymas:- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo aukšto triukšmo lygio- Siauro profilio ausinių kaušeliai - Ausinėse yra naujai sukurtas tarpiklis, pagerinantis triukšmo slopinimą, nenaudojant dvigubo kaušelio- Lengvos, minkšt..
40.15€
Be PVM:33.18€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M Lite-ComAprašymas:- Apsauginės ausinės su integruota dvikrypte ryšio įranga- 8 ryšio kanalai- 38 subkanalai suteikia galimybę bendrauti kelioms naudotojų grupėms tuo pačiu kanalu,negirdint kitų grupių- PMR 446 MHz dažnių diapazonas- Elektroninis balsas imt..
879.59€
Be PVM:726.94€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X5Aprašymas:- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo itin didelio triukšmo lygio- Platūs ir gilūs kaušeliai padeda sumažinti drėgmę ir karštį - Kaušeliai patvarūs ir atsparūs smūgiams - Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės..
60.39€
Be PVM:49.91€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X4Aprašymas:- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo vidutinio ir didelio triukšmo lygio- Siauri ir lengvi ausinių kaušeliai - Naujos specialiai sukurtos garsą slopinančios pagalvėlės ir inovatyvi puta, esanti sandarinimo žieduose..
53.29€
Be PVM:44.04€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X2AAprašymas:- Apsauginės ausinės apsaugo nuo vidutinio ir didelio triukšmo lygio, tokio kaip kelio darbai, statybos ir pan.- Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės suteikia daugiau komforto ir padeda sumažinti ausų spaudimą- Dvigubas galvos lankelis yra ..
36.39€
Be PVM:30.07€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X1AAprašymas:- Apsauginės ausinės apsaugo nuo lengvo pramoninio triukšmo, pjaunant veją, gręžiant ir pan.- Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės suteikia daugiau komforto ir padeda sumažinti ausų spaudimą- Dvigubas galvos lankelis yra elektriškai izoliuo..
28.49€
Be PVM:23.55€
Gamintojas: 3M Peltor
Ausų kamšteliai 3M Earsoft dispenseriui, 500 porųAprašymas:- Vienkartinio naudojimo ausų kamšteliai naudojami dispenserių papildymui - Kamšteliai pagaminti iš išsiplečiančio ir lėtai pradinę formą atgaunačio poliuretano - Kamštelių forma suformuojama rankomis, juos sukant tarp pirštų- Įkiš..
93.10€
Be PVM:76.94€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai pakeitimui 3M 1311Aprašymas:- Ausų kamšteliai lankeliui 3M 1310- Minkšti apvalūs poroloniniai ausų kamšteliai- Nespaudžia ausų ir sandariai priglunda- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečia- Universalaus dydžioApsaugos lygis: 26dBSta..
2.50€
Be PVM:2.07€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai su lankeliu 3M 1310Aprašymas:- Ausų kamšteliai su lankeliu ir keičiamais kištukų galiukais- Minkšti apvalūs poroloniniai ausų kamšteliai- Nespaudžia ausų ir sandariai priglunda- Lankstus lankelis nespaudžia galvos- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš ..
5.19€
Be PVM:4.29€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai su virvele 3M Ear Soft SNR36Aprašymas:- Vienkartinio naudojimo ausų kamšteliai su virvele- Kamšteliai pagaminti iš išsiplečiančio ir lėtai pradinę formą atgaunačio poliuretano- Dėl lygaus paviršiau purvas nelimpa ir kamšteliai išlieka higieniški- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todė..
0.48€
Be PVM:0.40€
Gamintojas: 3M TM
Daugkartiniai ausų kamšteliai su virvele 3M Tracer SNR20Aprašymas:- Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai su metalizuota vinilo virvele- Pametus, kamštelius galima aptikti metalo detektoriumi- Puikiai tinka darbui ir maisto pramonėje- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis i..
4.49€
Be PVM:3.71€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai 3M Classic SNR28Aprašymas:- Cilindro formos ausų kamšteliai - Kamšteliai pagaminti iš minkštos polimero medžiagos - Kamšteliai suteikia puikią ilgalaikę apsaugą ir komfortą - Idealiai tinka naudoti aplinkoje su nuolatiniu triukšmu - Universalaus dydžioApsaugos lyg..
0.27€
Be PVM:0.22€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai su virvele 3M 1110Aprašymas:- Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai su virvele- Kamšteliai pagaminti iš poliuretano- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečia- Mažiau sugeria vandens drėgnoje aplinkoje, todėl ilgiau išlieka veiksmingi- Dėl ..
0.45€
Be PVM:0.37€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai su virvele 3M 1271Aprašymas:- Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai su virvele- Kamšteliai pagaminti iš minkštos ir drėgmei atsparios gumos- Universalaus dydžio- Plastikinė dėžutė gali būti tvirtinama prie diržo- Galima naudoti su kitomis AAP- Kamšteliai gali būti plaunami iki 50 ka..
2.39€
Be PVM:1.98€
Gamintojas: KASK
Apsauginis ausinės su tvirtinimu prie šalmo Kask SC2Aprašymas:- Apsauginės ausinės tvirtinamos prie KASK šalmų - Ausinės slopina nuo vidutinio iki aukšto triukšmo lygio - Šios ausinės geriausias pasirinkimas aukšto dažnio garsų slopinimui - Ausinių aukštis reguliuojamas - Patogus..
62.00€
Be PVM:51.24€
Gamintojas: KASK
Apsauginis ausinės su tvirtinimu prie šalmo Kask SC1Aprašymas:- Apsauginės ausinės tvirtinamos prie KASK šalmų - Ausinės slopina nuo žemo iki vidutinio triukšmo lygio ir nuo vidutinio iki aukšto triukšmo lygio - Ausinių aukštis reguliuojamas - Patogus, lengvas tvirtinimas - Unive..
51.35€
Be PVM:42.44€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IIIAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina itin aukšto ir žemo dažnio garsus- Apsaugo nuo ypač didelio triukšmo lygio- Puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems a..
35.92€
Be PVM:29.69€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IIAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausi..
31.35€
Be PVM:25.91€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausinės lengv..
25.50€
Be PVM:21.07€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą Optime IAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie galvos ir ausų- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausinės lengvai suderinamos su kitomis AAP- Iš plieno pagamintas lankeli..
22.55€
Be PVM:18.64€
Gamintojas: 3M TM
Šalmo tvirtinimo dirželis 3M GH4Aprašymas:- Keičiamas 3 taškų smakro dirželis GH4 skirtas 3M šalmams apsauginiam šalmui- Smakro dirželis užtikrina teisingą šalmo padėtį ir neleidžia šalmui nuslysti- Dirželio dydis reguliuojamas.Pristatymas: 1-3 d. d.Prekės pristatymas gali trukti iki 9 die..
9.39€
Be PVM:7.76€
Gamintojas: Procera
Apsauginės ausinės Procera New Silence Jandy FM-2Gamintojas: ProceraAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus- Lengvos ir patogios ausinės- Turi patvarią, reguliuojamą galvos juostą, kurios dėka lengvai prisitaiko prie galvos formos- Ausinių..
11.95€
Be PVM:9.87€
Gamintojas: Procera
Apsauginės ausinės Procera New Silence Jandy FM-3Aprašymas:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus- Lengvos ir patogios ausinės- Turi patvarią, reguliuojamą galvos juostą, kurios dėka lengvai prisitaiko prie galvos formos- Ausinių kaušeliai ir minkštos pagal..
13.04€
Be PVM:10.78€
Gamintojas: Uvex
Ausinės su lankeliu per galvą K3 Uvex 2600003, 33DBGamintojas: UvexAprašymas:- Uvex K3 ausinės su lankeliu per galvą yra lengvai reguliuojamo ilgio, kad būtų patogu dėvėti ir būtų užtikrinta optimali apsauga- Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus- Paminkštintas galvos lankelis ir minkštas ..
21.79€
Be PVM:18.01€
Gamintojas: PortWest
Darbo ausinės Portwest PS46Gamintojas: PortwestAprašymas:- Paminkštinta galvos juosta patogumui- Reguliuojamas ausinių lankelis geresniam prigulimui- SNR34dB slopinimo lygis- Lengvos ir tvirtos- CE-CAT III- CE sertifikatasPristatymas: 4-9 d. d...
17.69€
Be PVM:14.62€
Gamintojas: 3M TM
Ausų kamšteliai ED COMFORT disp. 37dB (500 porų)Aprašymas:- Ausų kamšteliai naudojami dispenserių kolbų papildymui - Supakuoti polietileniniame maišelyje, iš kurio lengvai galima perpilti į dispenserio kolbą - Vienkartiniai ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančio..
67.90€
Be PVM:56.12€
Gamintojas: PortWest
Daugkartinio naudojimo TPR ausų kaištukai Portwest EP07Gamintojas: PortwestAprašymas:- Daugkartinio naudojimo TPR (termo plastmasės guma) ausų kaištukai - Rekomenduojama naudoti maisto pramonėjeMedžiaga: termoplasto guma, PVCSpalva: mėlynaStandartai:- EN 352-2 (SNR ..
0.98€
Be PVM:0.81€
Gamintojas: PortWest
Išskirtinės kokybės darbo ausinės Portwest PS44Gamintojas: PortwestAprašymas:- Lengvos sulankstomos ausinės su paminkštinta jungtimi - Puikiai slopiną garsą, idealiai apsaugo nuo pavojingo triukšmo darbo aplinkoje - Sulankstoma į delno dydį patogesniam nešimui - Paminkš..
16.55€
Be PVM:13.68€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės ZEKLER 402Gamintojas: ZeklerAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dalyje - Ausinių kau..
17.87€
Be PVM:14.77€
Gamintojas: Uvex
Vienkartiniai ausų kamšteliai Uvex X-Fit su virvuteGamintojas: UvexAprašymas:- Ergonomiški ausų kamšteliai - Vienkartiniai ausų kamštukai, turintys labai aukštą slopinimą, todėl juos galima naudoti esant aukštam garso lygiui - Komfortiški ausų kamštukai - Pagaminti iš m..
0.39€
Be PVM:0.32€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu iš spyruokliuojančio plieno per galvą Peltor Optime IIIGamintojas: PeltorAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių dirbant ilgą laiką ir esant dideliems aplinkos tempera..
33.29€
Be PVM:27.51€
Gamintojas: 3M Peltor
Apsauginės ausinės su lankeliu iš spyruokliuojančio plieno per galvą Peltor Optime IIGamintojas: PeltorAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių dirbant ilgą laiką ir esant dideliems aplinkos temperatūtos ..
28.49€
Be PVM:23.55€
Gamintojas: Zekler
Daugkartiniai ausų kamšteliai ZEKLER 901Gamintojas: ZeklerAprašymas:- Ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir maksimalų patogumą -&nbs..
1.52€
Be PVM:1.26€
Apsauginiai ausų kamštukai dėžutėjeAprašymas:- Kamšteliai yra labai patogūs naudoti ir efektyviai apsaugo nuo triukšmo - Kontūrinė forma - Dvi poros kamšelių yra supakuotos kompaktiškoje dėžutėje, todėl yra patogu nešiotis kišenėjeStandartas:  EN 352-2Apsaugos l..
0.76€
Be PVM:0.63€
Gamintojas: Howard Leight
Apsauginiai ausų kamšteliai su dalytuvu BILSOM FOAM EARPLUGS 303Aprašymas:- Vienkartiniai kamšteliai yra pagaminti iš tamprios medžiagos, todėl švelnios ir lanksčios briaunos prisitaiko prie ausies kanalo formos ir suformuoja  apsaugą nuo garso - Kamšteliai yra patogūs, higieniški..
63.05€
Be PVM:52.11€
Gamintojas: 3M TM
Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai EAR UltrafitAprašymas:- Kamšteliai yra pagaminti iš tamprios medžiagos, todėl švelnios ir lanksčios briaunos prisitaiko prie ausies kanalo formos ir suformuoja trigubą apsaugą nuo garso - Gali būti plaunami ir pakartotinai panaudojami iki 50 kartų..
2.85€
Be PVM:2.36€
Gamintojas: 3M TM
Vienkartiniai 3M ausų kamšteliai  EAR Soft Aprašymas:- Kamšteliai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo paskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir optimalų patogumą - Vienas dydis tinka daugu..
54.99€
Be PVM:45.45€
Gamintojas: Ox-On
Vienkartiniai ausų kamštukai OX-On Comfort Gamintojas: OX-On (Danija)Aprašymas:- Patogūs, kokybiški, ergonomiški vienkartiniai ausų kamštukai - Kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo paskirtstymą ..
0.25€
Be PVM:0.21€
Gamintojas: Zekler
Daugkartiniai ausų kamšteliai ZEKLER 901 su laikikliuGamintojas: ZeklerSavybės:- Ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir maksimalų pato..
4.19€
Be PVM:3.46€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės ZEKLER 403Gamintojas: ZeklerSavybės:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dalyje - Aus..
20.53€
Be PVM:16.97€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą ZEKLER 401Gamintojas: ZeklerSavybės: - Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dal..
14.25€
Be PVM:11.78€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės su radija Zekler 412RGamintojas: ZeklerSavybės:- RADIO ausinės turi integruotą FM istereo radiją - FM dažniais galite klausyti nuo 88 iki 108 MHz stočių, tuo pačiu metu efektyviai ir patogiai apsaugodami savo klausą - Garso stiprumas iki 82 dB(A)Technin..
90.89€
Be PVM:75.12€
Gamintojas: Pesso
Apsauginės ausinės su metaliniu lankeliu per galvą PessoGamintojas: PessoStandartas: EN 352Apsaugos lygis: 28dB..
7.76€
Be PVM:6.41€
Gamintojas: Pesso
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą PessoGamintojas: PessoStandartas: EN 352Apsaugos lygis: 25d..
4.29€
Be PVM:3.55€
Gamintojas: Ox-On
Vienkartiniai ausų kamštukai OX-On Comfort Gamintojas: OX-On (Danija)Aprašymas:- Patogūs, kokybiški, ergonomiški vienkartiniai ausų kamštukai - Kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo paskirtstymą ..
39.99€
Be PVM:33.05€
Gamintojas: PortWest
Prisegama gero matomumo klausos apsauga. Tinkama naudoti su apsauginiais PortWest šalmais PS53,PS54, PW54, PS55, PW55, PV60, PV64, PV50, PV54 ir PS51. Dėmesio: garso slopinimo našumas skiriasi priklausomai nuo apsauginio šalmo modelio. CE-CAT III Lengva prisegti Gero matomumo spalv..
15.43€
Be PVM:12.75€
Gamintojas: Howard Leight
Howard Leight Sync Hi-Viz gero matomumo klausos apsaugos darbinės ausinės su AM/FM radijo ir AUX jungtimi.Howard Leight Sync tai naujos kartos skaitmeninė stereo klausos apsauga su integruotu FM/AM radijo grotuvu.  Ausinės programuoja 10 radijo kanalų ir turi papil..
95.97€
Be PVM:79.31€
Rodoma nuo 1 iki 56 iš 59 (2 puslapių)
Klausos apsaugos priemonės nuotrauka

Klausos apsaugos priemonės

Klausos apsaugos priemonės - tai ypatingai svarbus asmens apsaugos priemonių skyrius. Gera klausa yra kokybiško gyvenimo faktorius, todėl  apsauginės ausinės bei  ausų kamštukai yra būtini daugumoje pramonės, statybų ir transporto sričių.  Glovė MB atrinko kokybiškus ausų kištukus ir ausines darbui, kad pirkėjas gautų kuo geresnę klausos apsauga ir būtų užtikrintas, kad  gauna patikimas  klausos apsaugos priemones. 


 Asmeninė glove.lt vadovo patirtis tokia, kad būdamas jaunas, statybose nenaudojo klausos apsaugą užtikrinančių priemonių, todėl dabar tenka gyventi su klausos aparatu, kas nėra patogu ir ko galima buvo išvengti. Ausys - vienas iš lengviausiai pažeidžiamų ir sudėtingai pagydomų žmogaus organų, o kokybiškos klausos apsaugos priemonės internetu parduodamos labai nebrangiau, todėl pasirūpinti klausos apsauga yra būtina ir nėra brangu. 

Klausos apsaugos priemonės kategorijos D.U.K