Krepšelis

Granberg

Gamintojas: Granberg
Darbo pirštinės Granberg 114.0811Aprašymas:- Pirštinės aplietos nitrilo sluoksniu, kuri užtikrina puikų sukibimą su įvairiais paviršiais- Puikiai priglunda prie rankos- Padidina patogumą ir vikrumą atliekant įvairius darbus- Pirštinės pasižymi itin geromis mechaninio atsparumo savybėmis- Atlaik..
1.03€
Be PVM:0.85€
Gamintojas: Granberg
Darbo pirštinės Granberg SoftpalmAprašymas:- Pirštinės aplietos minkštu poliuretano ir nitrilo mikroputų mišiniu- Itin elastingos, puikiai priglunda prie rankos.- Mikroputų mišinys leidžia išgarinti drėgmę, todėl rankos mažiau prakaituoja- Specialios sudėties dėka pirštinės pasižymi itin geromis mec..
2.80€
Be PVM:2.31€
Gamintojas: Granberg
Žieminės darbo pirštinės Granberg 113.1051Aprašymas:- Aukščiausios kokybės žieminės darbo pirštinės su pašiltinimu- Itin tvirtos ir ilgaamžės- Su inovatyvia ProTex® membrana, nepraleidžiančia drėgmės ir šalčio iš išorės ir leidžiančia odai kvėpuoti- Tai puiki apsauga dirbantiems šaltomis ir atš..
21.52€
Be PVM:17.79€
Gamintojas: Granberg
Darbo pirštinės Granberg 100.0401Gamintojas: GranbergAprašymas:- Itin tvirtos, patvarios, pralaidžios orui darbo pirštinės - Minkštos pirštinės puikiai priglunda prie rankos - Pirštinių sudėtyje nėra MDF- Besiūlės pirštinės yra atsparios dilimui - Delnas dengtas vandens pagrindo poliuretan..
2.90€
Be PVM:2.40€
Gamintojas: Granberg
Žieminės pirštinės Granberg Alpine SkiAprašymas:- Šalčiui ir drėgmei atsparios žieminės pirštinės- Pirštinės pritaikytos ekstremalioms sąlygoms - Natūralios ožkos odos pirštinės su nailoniniu viršumi - Ilgi rankogaliai- Išimamas storas ir šiltas "Polarfleece" pašiltinimas- "Polarfleece" pa..
55.59€
Be PVM:45.94€
Gamintojas: Granberg
Cheminėms medžiagoms atsparios vienkartinės nitrilinės pirštinės Chemstar, 100 vnt., oranžinėsAprašymas:- Aukščiausios kokybės vienkartinės nitrilinės darbo pirštinės CHEMSTAR (114.940) atsparios įvairioms cheminėms medžiagoms- Nesukelia alerginių reakcijų ir yra itin švelnios rankai- Atspar..
22.95€
Be PVM:18.97€
Gamintojas: Granberg
Šiltos darbo pirštinės WINTER LITE, aplietos nitriluGamintojas: StepoAprašymas: - Megztos žieminės pirštinės aplietos minkštu nitrilo putų sluoksniu - Specialios sudėties nitrilo putų dėka, pirštinės nepraranda lankstumo savybių net ir prie žemų temperatūrų - Prit..
2.69€
Be PVM:2.22€
Gamintojas: Granberg
Įpjovimams atsparios darbo pirštinės Granberg ProtectorGamintojas: GranbergAprašymas:- Itin tvirtos darbo pirštinės, skirtos dirbantiems ekstremaliomis sąlygomis - Ypatingai tvirtas Typhoon® audinys apsaugo nuo įpjovimų - Atsparios dilimui ir plyšimams - Sanitized®..
4.99€
Be PVM:4.12€
Gamintojas: Granberg
Žieminės darbo pirštinės Granberg Wetgrip, su membranaGamintojas: GranbergAprašymas:- Aukščiausios kokybės žieminės MicroSkin Shield® sintetinės odos darbo pirštinės, su membrana - Nepraleidžiančia drėgmės iš išorės, tačiau leidžia odai kvėpuoti - Kombinuotos su elastini..
8.45€
Be PVM:6.98€
Gamintojas: Granberg
Žieminės montažinės darbo pirštinės Granberg MOTORMAN WINTERGamintojas: GranbergAprašymas:- Žieminės montažinės darbo pirštinėspilnai padengtos aukščiausios kokybės nitrilo mikroputa - Puiki alternatyva odinėms “vairuotojų” pirštinėms - Atsparios vandeniui ir t..
9.98€
Be PVM:8.25€
Gamintojas: Granberg
Žieminės darbo pirštinės MicroSkin, su membranaGamintojas: GranbergAprašymas:- Aukščiausios kokybės žieminės sintetinės odos darbo pirštinės, su membrana, nepraleidžiančia drėgmės iš išorės, tačiau leidžia odai kvėpuoti - Kombinuotos su elastiniu nailono viršumi, užs..
14.50€
Be PVM:11.98€
Gamintojas: Granberg
Žieminės darbo pirštinės Granberg AMARA WINTERGamintojas: GranbergAprašymas:- Itin tvirtos ir ilgaamžės aukščiausios kokybės žieminės darbo pirštinės, pagamintos iš MacroSkin Pro® sintetinės odos - Puikiai tinka montažiniams, kruopštumo reikalaujantiems darbams - Ko..
4.35€
Be PVM:3.60€
Gamintojas: Granberg
Darbo pirštinės Granberg AMARAGamintojas: GranbergAprašymas:- Itin tvirtos ir ilgaamžės aukščiausios kokybės darbo pirštinės, pagamintos iš MacroSkin Pro® sintetinės odos, puikiai tinka montažiniams, kruopštumo reikalaujantiems darbams - Kombinuotos su elastiniu..
3.49€
Be PVM:2.88€
Gamintojas: Granberg
Darbo pirštinės Granberg VELCRO AMARAGamintojas: GranbergAprašymas:- Itin tvirtos ir ilgaamžės aukščiausios kokybės darbo pirštinės, pagamintos iš MacroSkin Pro® sintetinės odos, puikiai tinka montažiniams, kruopštumo reikalaujantiems darbams - Kombinuotos su el..
4.40€
Be PVM:3.64€
Gamintojas: Granberg
Darbo pirštinės Granberg EX ZONEGamintojas: GranbergAprašymas:- Itin tvirtos ir ilgaamžės aukščiausios kokybės darbo pirštinės, sustiprintu delnu ir pirštų sritimi - Pagamintos iš MacroSkin Pro® sintetinės odos – gali būti naudojamos tiek montažiniams, kruopštumo reikalau..
12.52€
Be PVM:10.35€
Gamintojas: Granberg
Antivibracinės darbo pirštinės Granberg VIBRATION Gamintojas: GranbergAprašymas:- Itin tvirtos ir ilgaamžės aukščiausios kokybės antivibracinės pirštinės apsaugo nuo mechaninio poveikio ir mažina vibracijos efektą - Plonesnės nei dauguma analogiškų produktų, todėl yr..
40.39€
Be PVM:33.38€
Gamintojas: Granberg
Bambuko pluošto darbo pirštinės Granberg BAMBOOGamintojas: GranbergAprašymas:- Ypatingu komfortu ir švelnumu išsiskiriantis produktas darbo pirštinių rinkoje - Bambuko skaidulų pirštinės aplietos minkštu porėto latekso sluoksniu yra 100% biologiškai susiskaidantis – ECO-FRIENDLY – ..
3.11€
Be PVM:2.57€
Gamintojas: Granberg
Verstos odos suvirintojų pirštinės Granberg WELD ZONE Gamintojas: GranbergAprašymas:- Kokybiškos ir ilgaamžės verstos jaučio odos suvirintojų pirštinės darbui su pamušalu - Susiūtos karščiui atspariomis Kevlar® siūlėmis - Sustiprinta labiausiai pažeidžiama viet..
8.99€
Be PVM:7.43€
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)

Granberg

Granberg nuotrauka

Apie Granberg

Turėdami daugiau nei 60 metų patirtį apsaugant darbuotojus sudėtingomis Norvegijos klimato sąlygomis, Granberg gamina ir parduoda darbo pirštines daugelyje pasaulio vietų.

Granberg misija yra pasiūlyti tinkamą rankų apsaugą per klientų artumą, reagavimą, žinias ir technologines naujoves. Gamintojas turime daugiau nei 250 saugos pirštinių, skirtų apsaugoti įvairių pramonės šakų, įskaitant maisto perdirbimo ir medicinos sritis, darbuotojus, pasirinkimą. 

"Mūsų produktai yra suprojektuoti ir pagaminti naudojant naujausias technologijas ir pažangiausias turimas medžiagas."

Granberg prekės ženklai apima platų pritaikymo spektrą. Nepriklausomai nuo darbo ir rankų apsaugos poreikio, Granberg darbo pirštinės padės jums dirbti be baimės. Sunkioji ir lengvoji pramonė, nafta ir dujos, statyba, žvejyba, maisto perdirbimas ir sveikatos apsauga – tai tik kelios gamintojo apimamos rinkos. Granberg nuolat kuria ir tobulina savo gaminius, kad atitiktų griežtus rinkos reikalavimus ir nuolat kintančius klientų poreikius.

Nesvarbu, koks yra darbo pobūdis ar iššūkiai, Granberg yra įsipareigoję padėti jums rasti geriausią rankų apsaugą pagal jūsų poreikius.