Krepšelis

Guide

Gamintojas: Guide
Darbo pirštinės Guide 5001 Heavy DutyGamintojas: GuideAprašymas:- Atsparios vandeniui, vėjui ir su odai leidžiančia kvėpuoti membrana- Trisluoksnio sudėtingo sukirpimo pirštinė leidžia rankai ir pirštams ergonomiškai patogiai judėti- Ergonominės savybės: Puikus sukibimas esant sausi..
14.99€
Be PVM:12.39€
Gamintojas: Guide
Megztos nailoninės darbo pirštinės aplietos  PU Guide 404Gamintojas: GuideSavybės:- Itin plono besiūlio mezgimo nailoninės pirštinės - Pirštų galiukai dengti PU sluoksniu - Nailoninės pirštinės su ESD apsauga - Elastiškos ir patogios pirštinės atsparios dilimui..
2.59€
Be PVM:2.14€
Gamintojas: Guide
Pastiprintos verstos odos darbo pirštinės Guide 960Gamintojas: GuideSavybės:- Viršutinė pirštinių pusė, krumpliai  ir rankogaliai  iš verstos odos - Nykštys, rodomasis pirštas ir delnas iš lygios odos - Sustiprintos siūlės ir rodomasis pirštas - Be pamušaloTinka nau..
6.98€
Be PVM:5.77€
Gamintojas: Guide
Itin patvarios, elastingos sintetinės odos žieminės darbo pirštinės Guide 5148W Gamintojas: GuideSavybės: - Šiltos, vėjui ir vandeniui atsparios žieminės itin ryškau smatomumo pirštinės - Itin ryškaus matomumo signalinio audinio detalėsViršus: sintetinės odo..
9.69€
Be PVM:8.01€
Gamintojas: Guide
Itin gerai priglundančios ožkos odos ir nailono darbo pirštinės Guide 5053Gamintojas: GuideSavybės: puikus sukibimas, net ir tada kai paviršius šlapiasDelnas: elastinga minšta ožkos odaViršus: viršutinė pirštinių pusė yra tampri ir apsaugota Spandex'o medžiagaRankogalis..
25.55€
Be PVM:21.11€
Gamintojas: Guide
Ožkos odos suvirintojų pirštinės Guide 225Gamintojas: GuideTai konfortiškos ir išlaikančios pirštų jautrumą pirštinėsSavybės: - Pirštinės apsaugo nuo mechaninio poveikio (pagal EN388 standartą) - Viršus: viršutinė pirštinių pusė iš švelnaus ožkos pluošto, patogiam dėvėjimui - Delnas: ..
8.90€
Be PVM:7.35€
Gamintojas: Guide
Megztos nailoninės darbo pirštinės aplietos  PU Guide 650Itin plono besiūlio mezgimo nailoninės pirštinės dengtos PU sluoksniu. Elastiškos ir patogios pirštinės atsparios dilimui.  Vientisas nailoninis mezgimas.  Delnas ir pirštų galiukai padengti mikroporingu..
2.15€ 2.79€
Be PVM:1.78€
Gamintojas: Guide
Lanksčios ir patogios pirštinės Guide 761 iš sintetinio Amara audinio  Savybės:    Puikus sukibimas, net ir tada kai paviršius šlapias. Nugarėlė:   Viršutinė pirštinių pusė iš švelnaus pluošto, patogiam dėvėjimui. Delnas:   Delnas iš lankst..
3.48€
Be PVM:2.88€
Gamintojas: Guide
Patogios ir lanksčios pirštinės su Fleece pamušalu Guide 764, dirbtinės odos.Savybės: Puikus sukibimas, net ir tada kai paviršius šlapias.  Viršus: Viršutinė pirštinių pusė iš švelnaus pluošto, patogiam dėvėjimui. Delnas: Delnas iš lankstaus ir stipraus sintenio odos &..
6.20€
Be PVM:5.12€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Guide

Guide nuotrauka

Apie Guide

Guide daugiau nei 30 metų misija buvo apsaugoti ir pagerinti darbą rankomis. Būdami greičiausiu, tvariausiu ir inovatyviausiu aukščiausios kokybės darbo pirštinių gamintoju įvairioms pramonės šakoms, Guide siekia, kad žmonės darbe būtų saugesni ir sveikesni. Gamintojas tai daro naudodami pažangiausias technologijas, į vartotoją orientuotą produktų kūrimą ir daug dėmesio skiria naujoms idėjoms.

Guide nuolat dirba kurdami naujus gaminius ir medžiagas, siekdami patenkinti dabartinius ir būsimus apsaugos ir aplinkai nekenksmingos gamybos poreikius. Taip pat gamintojas siekia nukreipti klientus į tinkamą pirštinių pasirinkimą ir tinkamą naudojimą, o tai savo ruožtu padeda pagerinti individualią vartotojo patirtį. ir bendra darbo sauga.

Guide yra "Bergman &Beving", vienos iš pirmaujančių Šiaurės Europos nišinių, tvarių ir vertę kuriančių produktų ir paslaugų tiekėjų pramonės ir statybos sektoriams, dalis. "Bergman &Beving" valdo įmones, kurių tikslas – užimti pirmaujančią poziciją rinkoje pasirinktose nišose pagrindinėse rinkose.