Meniu
Krepšelis

Guide

Gamintojas: Guide
Itin gerai priglundančios ožkos odos ir nailono darbo pirštinės Guide 5053 Gamintojas: Guide Savybės: puikus sukibimas, net ir tada kai paviršius šlapias Delnas: elastinga minšta ožkos oda Viršus: viršutinė pirštinių pusė yra tampri ir apsaugota Spandex'o medžiaga Rankogalis..
23.17€
Be PVM:19.15€
Gamintojas: Guide
Itin patvarios, elastingos sintetinės odos žieminės darbo pirštinės Guide 5148W  Gamintojas: Guide Savybės:  - Šiltos, vėjui ir vandeniui atsparios žieminės itin ryškau smatomumo pirštinės - Itin ryškaus matomumo signalinio audinio detalės Viršus: sintetinės odo..
8.06€
Be PVM:6.66€
Gamintojas: Guide
Lanksčios ir patogios pirštinės Guide 761 iš sintetinio Amara audinio   Savybės:    Puikus sukibimas, net ir tada kai paviršius šlapias. Nugarėlė:   Viršutinė pirštinių pusė iš švelnaus pluošto, patogiam dėvėjimui. Delnas:   Delnas iš lankst..
3.16€
Be PVM:2.61€
Gamintojas: Guide
Lanksčios ir patogios pirštinės Guide 763 iš sintetinio Amara audinio   Savybės:    Puikus sukibimas, net ir tada kai paviršius šlapias. Nugarėlė:   Viršutinė pirštinių pusė iš švelnaus pluošto, patogiam dėvėjimui. Delnas:   Delnas iš l..
3.39€
Be PVM:2.80€
Gamintojas: Guide
Megztos nailoninės darbo pirštinės aplietos  PU Guide 404 Gamintojas: Guide Savybės: - Itin plono besiūlio mezgimo nailoninės pirštinės - Pirštų galiukai dengti PU sluoksniu - Nailoninės pirštinės su ESD apsauga - Elastiškos ir patogios pirštinės atsparios dilimui ..
2.35€
Be PVM:1.94€
Gamintojas: Guide
Megztos nailoninės darbo pirštinės aplietos  PU Guide 650 Itin plono besiūlio mezgimo nailoninės pirštinės dengtos PU sluoksniu.  Elastiškos ir patogios pirštinės atsparios dilimui.  Vientisas nailoninis mezgimas.  Delnas ir pirštų galiukai padengti mikroporingu..
2.15€ 2.53€
Be PVM:1.78€
Gamintojas: Guide
Megztos nailoninės darbo pirštinės su PU Guide 404, ESD apsauga Itin plono besiūlio mezgimo nailoninės pirštinės, pirštų galiukai dengti PU sluoksniu,  Nailoninės pirštinės su ESD apsauga. Elastiškos ir patogios pirštinės atsparios dilimui. Vientisas nailoninis mezgimas. Pirštų gal..
2.55€
Be PVM:2.11€
Gamintojas: Guide
Ožkos odos suvirintojų pirštinės Guide 225 Gamintojas: Guide Tai konfortiškos ir išlaikančios pirštų jautrumą pirštinės Savybės: - Pirštinės apsaugo nuo mechaninio poveikio (pagal EN388 standartą) - Viršus: viršutinė pirštinių pusė iš švelnaus ožkos pluošto, patogiam dėvėjimui - Delnas: ..
8.07€
Be PVM:6.67€
Gamintojas: Guide
Pastiprintos verstos odos darbo pirštinės Guide 960 Gamintojas: Guide Savybės: - Viršutinė pirštinių pusė, krumpliai  ir rankogaliai  iš verstos odos - Nykštys, rodomasis pirštas ir delnas iš lygios odos - Sustiprintos siūlės ir rodomasis pirštas - Be pamušalo Tinka nau..
6.33€
Be PVM:5.23€
Gamintojas: Guide
Patogios ir lanksčios pirštinės su Fleece pamušalu Guide 764, dirbtinės odos. Savybės: Puikus sukibimas, net ir tada kai paviršius šlapias.  Viršus: Viršutinė pirštinių pusė iš švelnaus pluošto, patogiam dėvėjimui. Delnas: Delnas iš lankstaus ir stipraus sintenio odos &..
5.34€
Be PVM:4.41€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)