Meniu
Krepšelis

Ox-On

Gamintojas: Ox-On
Darbo pirštinės aplietos nitrilu Ox-On Flexible Supreme 1609Gamintojas: Ox-OnAprašymas: - Aukštos kokybės darbo pirštinė su taškeliais, kurie pagerina sukibimą tiek sausoje, tiek drėgnoje aplinkoje - Patvarios pirštinės - Itin plonos ir idealiai prie rankos priglundančios p..
3.75€
Be PVM:3.10€
Gamintojas: Ox-On
Pirštinės su PU OX-ON Flexible Basic 1000OX-ON Flexible Basic 1000  pirštinės tinka kada  reikia gero sukibimo atliekant lengvą kėlimą, paprastą surinkimo darbą ir darbams sandėliuose. Pirštinės turi ploną, patvarią PU dangą ant delno ir pirštų, užtikrinančia puikų miklumą. ..
0.65€
Be PVM:0.54€
Gamintojas: Ox-On
Darbo pirštinės iš perdirbto poliesterio aplietos nitrilu Ox-On 16300 Gamintojas: Ox-On- Darbo pirštinės su geru atsparumu dėvėjimuisi ir trinčiai - Idealiai prie rankos priglundančios pirštinės  - Lengvos, orui pralaidžios pirštinės - Pagaminta iš perdirbto polie..
2.87€
Be PVM:2.37€
Gamintojas: Ox-On
Darbo pirštinės aplietos nitrilu Ox-On Flexible Advanced 1901Gamintojas: Ox-OnAprašymas: - Aukštos kokybės darbo pirštinė su taškeliais, kurie pagerina sukibimą tiek sausoje, tiek drėgnoje aplinkoje - Patvarios pirštinės - Itin plonos ir idealiai prie rankos priglundančios ..
5.14€
Be PVM:4.24€
Gamintojas: Ox-On
Darbo pirštinės aplietos nitrilu Ox-On Flexible Advanced 1902Gamintojas: Ox-OnAprašymas: - Itin plonos ir idealiai prie rankos priglundančios pirštinės - Patvarios pirštinės - Atsparios nusidėvėjimui, malonios dėvėti ir patogios darbo pirštinės - Pasižymi išskirtiniu ..
3.94€
Be PVM:3.25€
Gamintojas: Ox-On
Įpjovimams atsparios darbo pirštinės Cut Advanced 9901Gamintojas: Ox-OnAprašymas: - Atsparios nusidėvėjimui, malonios dėvėti ir patogios darbo pirštinės - Itin plonos ir idealiai prie rankos priglundančios pirštinės - Įpjovimams atsparios pirštinės - Pasižymi išskirtiniu p..
9.34€
Be PVM:7.72€
Gamintojas: Ox-On
Vienkartinis sulankstomas respiratorius su vožtuvu OX-ON FFP2 NR DGamintojas: Ox-OnGamintojas:- Gerai filtruojantis ir patogus respiratorius su vožtuvu - Tinka nauduoti apsaugai nuo kietųjų dalelių bei skystų aerozolių, kurių riba yra <5 mg / m3 - Gali būtį ..
2.74€
Be PVM:2.27€
Gamintojas: Ox-On
Chemijai atsparios lateksinės pirštinės Ox-On Emperor Me 107Gamintojas: Ox-OnAprašymas:- Chemijai atsparios lateksinės pirštinės - Pasižymi puikiu atsparumu mechaniniams poveikiams - Vidinė pusė su pamušalu - Lanksčios ir elastingos pirštinės - Atsparios įbrėžimams - Chlor..
60.63€
Be PVM:50.11€
Gamintojas: Ox-On
Vienkartiniai ausų kamštukai OX-On Comfort Gamintojas: OX-On (Danija)Aprašymas:- Patogūs, kokybiški, ergonomiški vienkartiniai ausų kamštukai - Kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo paskirtstymą ..
0.29€
Be PVM:0.24€
Gamintojas: Ox-On
Vienkartiniai ausų kamštukai OX-On Comfort Gamintojas: OX-On (Danija)Aprašymas:- Patogūs, kokybiški, ergonomiški vienkartiniai ausų kamštukai - Kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo paskirtstymą ..
33.02€
Be PVM:27.29€
Gamintojas: Ox-On
Ox-On premium darbo pirštinės Extreme Comfort 10/XL 4301 Delnas iš labai minkšto ir malonaus PU. plaštakos viršus iš jaukaus Spandex'o. Rankogalis iš 100% poliesterio.Standartai: Kat.II: EN 420 EN388Dydžiai: 10/XL - sandėliuojamas 9/L, 11/XL, 12/XXL - užsakomi dydžiai. ..
7.32€
Be PVM:6.05€
Gamintojas: Ox-On
Vaikiškos darbo pirštinės Ox-On Junior 10001. Danija Apsaugokime mūsų mažųjų pagalbininkų rankas!Delnas ir nykštis pagaminti iš minkšto ir patvaraus PU, o viršutinė dalis - iš medvilnės. ​Rankogaliai su PE apvalkalu didesniam komfortui. Atitinka standartą:   EN71..
4.51€
Be PVM:3.73€
Gamintojas: Ox-On
 Moteriškos darbo pirštinės ilgos Ox-On Garden Supreme 5602OX-ON Garden Supreme 5602 tai verstos odos pusiau aplietos pirštinės. Pirštų galai ir delnas sustiprinti PVC Pirštinės skirtos sodo, ūkio darbams. Nesudėtingiems statybų, surinkimo darbams.  Itin patogios ir komfortiško..
9.99€
Be PVM:8.26€
Gamintojas: Ox-On
Šiltos darbo pirštinės Ox-On Winter Basic 3000. Akrilo mezginys suteikia šilumą ir jaukumą. Tuo pačiu yra lengvas ir lankstus, Darbo pirštinių delnas ir pirštų galai aplieti grublėtu lateksu geresniai apsaugai nuo dregmės ir užtikrintam daiktų suėmimui.Standartai: Kategorija ..
3.76€
Be PVM:3.11€
Gamintojas: Ox-On
Šiltos žieminės pirštinės iš ožkos odos ir SoftShell Ox-On Ice Cube, Danija.Žieminių darbo pirštinių Ox-On Ice delnas pagamintas iš minkštos ir lanksčios ožkos odos, Pirštinių nugarinė dalis iš vėjui ir vandeniui atsparios pilkos/fluoroscencinės SoftShell poliesterio medžiagos, Žieminis p..
17.02€
Be PVM:14.07€
Gamintojas: Ox-On
Šiltos žieminės pirštinės iš ožkos odos ir SoftShell Ox-On Ice Ultra, Danija.Žieminių darbo pirštinių Ox-On Ice delnas pagamintas iš minkštos ir lanksčios ožkos odos, Pirštinių nugarinė dalis iš vėjui ir vandeniui atsparios pilkos SoftShell poliesterio medžiagos, Žieminis pamušalas su 150..
19.33€
Be PVM:15.98€
Gamintojas: Ox-On
Šiltos žieminės pirštinės iš ožkos odos ir SoftShell Ox-On Ice, Danija.Žieminių darbo pirštinių Ox-On Ice delnas pagamintas iš minkštos ir lanksčios ožkos odos, Pirštinių nugarinė dalis iš vėjui ir vandeniui atsparios pilkos SoftShell poliesterio medžiagos, Žieminis pamušalas su 150g ..
22.04€
Be PVM:18.21€
Gamintojas: Ox-On
Lateksu aplietos apsauginės pirštinės Ox-On Summer Grip.Poliesterio minkštas ir patogus pirštinių vidus, Pirštinės padengtos lateksu, kuris užtikrina apsaugą nuo drėgmės, purvo, tepalų ir kitų skysčių,Standartai: Kategorija II,  EN420,  EN388Atsparumas:  Susidėvė..
2.19€
Be PVM:1.81€
Gamintojas: Ox-On
Lateksu aplietos apsauginės pirštinės Ox-On Flexible Comfort.Medvilės ir poliesterio minkštas ir patogus pirštinių vidus, Pirštinės padengtos lateksu, kuris užtikrina apsaugą nuo drėgmės, purvo, tepalų ir kitų skysčių, Nykštys visiškai padengtas lateksu.Standartai: Kategorija II, &n..
2.95€
Be PVM:2.44€
Gamintojas: Ox-On
Apsauginiai akiniai Ox-On 330.53, skaidrūs.Skaidrūs apsauginiai akiniai pagaminti iš polikarbonato. Turi šoninę apsaugą. Gali būtį naudojami virš kasdieninių akinių. Tinkami naudoti kaip lankytojų akiniai.Standartai:  EN166..
1.88€
Be PVM:1.55€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 43 (3 puslapių)

Ox-On

Ox-On nuotrauka

Aukštos kokybės asmens apsaugos priemonės, darbo pirštinės, galvos apsaugos, aukštalipių ir kitos priemonės. Įmonė įkurta 1983 metais. Pradžioje buvo gaminamos pirštinės ir kitos priemonės. Šiuo metu OX-ON A/S yra viena iš Danijos lyderių Asmens apsaugos priemonių gamyboje ir tiekime.