Krepšelis

Straipsniai

Dainius 26 kov. 0 6
Apsauginiai akiniai yra svarbi asmeninių apsaugos priemonių dalis. Dirbant specialius darbus, kurių metu padidėja rizika susižeisti akis, apsauginiai akiniai yra vienintelis būdas nuo to apsisaugoti ( akių obuoliai gali būti pažeidžiami metalo ar med..
Dainius 21 kov. 0 51
Turbūt daugelis iš mūsų žinome, kad egzistuoja toks dalykas kaip ausų kamštukai. Žmogui yra labai svarbūs tokie jutimai kaip lytėjimas, rega ir klausa. Pastarąją turime saugoti dirbant labai triukšmingose sąlygose, todėl neretai žmonės naudoja ausų k..
Dainius 14 kov. 1 18
Darbo aprangos specifiškumą lemia vieta, kur drabužiai bus dėvimi. Vieni geriausiai tinka darbui su maistu, konditerija, kiti – medicininėse įstaigose, treti dėvimi, kai dirbama kelyje arba kitose pavojingose vietose, galiausiai, statybų sektoriuje. ..
Dainius 08 kov. 0 19
Kaip ir darbo batai ar rūbai daugelių darbų metu svarbu yra dėvėti tinkamas pirštines, kadangi jos gali apsaugoti rankas nuo įvairių sužeidimų, nuo karščio, galiausiai, užtikrinti sterilumą bei higieną, kuri yra būtina ne tik medicinos įstaigose, tač..
Dainius 01 kov. 0 16
Darbo avalynės pasirinkimas gali būti sudėtingas procesas, nes reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, tokių kaip darbo sritis, reikalavimai saugai ir sveikatai, darbo sąlygos ir asmeniniai poreikiai. Pasirinkti tinkamus darbo batus yra svarbu ne tik ..
Glovė 11 vas. 0 38
Atrodo dar visai neseniai apie darbo aprangą, tokią kokia ji yra dabar, mažai kas žinojo. Dar daug kas prisimena, kad statybininkas - tai cementuotas vyras su treningais arba džinsais. Bet laikai pasikeitė ir vis dažniau matome tvarkingus darbininkus..
Dainius 07 vas. 0 84
Darbo rūbai yra specialiai sukurti drabužiai, kuriuos darbuotojai naudoja dirbdami. Jie privalo atitikti tam tikrus standartus ir reikalavimus, kad užtikrintų darbuotojų saugumą dirbant.Standartai ir reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo darbo s..
Dainius 09 lapkr. 0 140
Termo drabužiai dar vadinami "ilgaisiais apatiniais" arba “termopaltais” dėl savo išvaizdos - pailgų apatinių drabužių, kurie priglunda prie viso kūno. Yra daugybė priežasčių, kodėl žiemą svarbu dėvėti termo drabužius. Termo drabužiai paprastai gamin..
Dainius 27 spal. 0 84
Darbiniai batai yra būtini, kad apsaugotų mūsų kojas nuo darbe slypinčių pavojų ir yra privalomi beveik kiekviename fiziniame darbe Lietuvoje. Dauguma apsauginių batų yra tvirti, su sustiprintą nosele, kuri apsaugo nuo galimų kojų pirštų pažeidimų. P..
Dainius 25 spal. 0 80
Po Covid-19 daugelis medicinos, priežiūros ir grožio pramonės atstovų, kurie anksčiau nedėvėjo medicininės aprangos, dabar turi dėvėti papildomas asmenines apsaugos priemones, kad užtikrintų savo ir klientų saugumą. Nesvarbu, ar jūs perkate medicinin..
Dainius 04 spal. 0 72
Žiemos sąlygomis darbui lauke kyla ypatingų iššūkių, į kuriuos turi atsižvelgti ne tik darbdavys, bet ir darbuotojas. Dėl šalto oro visi patiria riziką, jei nėra tinkamai pasirengę. Tinkami šilti darbo rūbai padės apsisaugoti nuo peršalimo, paslydimų..
Dainius 01 rugs. 0 117
Beveik kiekviena pramonės šaka turi tam tikrų pavojų ir galimų rizikų, taigi ir tam tikrų taisyklių, susijusių su darbo rūbais. Pavyzdžiui, verslo pasaulyje darbo uniformos atrodo profesionaliai ir užtikrina darbuotojų saugumą. Tam tikrų profesijų at..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 19 (2 puslapių)