Meniu
Krepšelis

Straipsniai

Dainius 09 lapkr. 0 11
Termo drabužiai dar vadinami "ilgaisiais apatiniais" arba “termopaltais” dėl savo išvaizdos - pailgų apatinių drabužių, kurie priglunda prie viso kūno. Yra daugybė priežasčių, kodėl žiemą svarbu dėvėti termo drabužius. Termo drabužiai paprastai gamin..
Dainius 27 spal. 0 21
Darbiniai batai yra būtini, kad apsaugotų mūsų kojas nuo darbe slypinčių pavojų ir yra privalomi beveik kiekviename fiziniame darbe Lietuvoje. Dauguma apsauginių batų yra tvirti, su sustiprintą nosele, kuri apsaugo nuo galimų kojų pirštų pažeidimų. P..
Dainius 25 spal. 0 24
Po Covid-19 daugelis medicinos, priežiūros ir grožio pramonės atstovų, kurie anksčiau nedėvėjo medicininės aprangos, dabar turi dėvėti papildomas asmenines apsaugos priemones, kad užtikrintų savo ir klientų saugumą. Nesvarbu, ar jūs perkate medicinin..
Dainius 04 spal. 0 27
Žiemos sąlygomis darbui lauke kyla ypatingų iššūkių, į kuriuos turi atsižvelgti ne tik darbdavys, bet ir darbuotojas. Dėl šalto oro visi patiria riziką, jei nėra tinkamai pasirengę. Tinkami šilti darbo rūbai padės apsisaugoti nuo peršalimo, paslydimų..
Dainius 01 rugs. 0 76
Beveik kiekviena pramonės šaka turi tam tikrų pavojų ir galimų rizikų, taigi ir tam tikrų taisyklių, susijusių su darbo rūbais. Pavyzdžiui, verslo pasaulyje darbo uniformos atrodo profesionaliai ir užtikrina darbuotojų saugumą. Tam tikrų profesijų at..
Dainius 30 birž. 0 145
Kiekvienas turi pasirūpinti tinkama darbo avalyne, nes tai gali užtikrinti pėdų saugumą, sumažėja nelaimingų atsitikimų rizika darbe ir išsaugoma sveikata bei fizinis aktyvumas. Norintiems apsaugoti kojas nuo krintančių daiktų, vinių, stiklo ir kitų ..
Dainius 27 birž. 0 135
Internetas ir išmaniosios technologijos vis labiau skverbiasi į mūsų kasdieninį gyvenimą, todėl nieko keisto, kad vis labiau populiarėja ir apsipirkimas internetinėje erdvėje. Dabar batai internetu dažniausiai yra perkami nebesidairant į fizines pard..
Dainius 23 birž. 0 113
Avalynė - tai viena svarbiausių mūsų kasdienio garderobo detalių ne tik laisvalaikio metu, bet ir darbe. Perkant apsauginius darbo batus, svarbu atsižvelgti į tam tikrus rizikos veiksnius, išvengiant kai kurių klaidų. Šiame straipsnyje aprašysime 5 d..
Dainius 20 birž. 0 215
Vienkartinių apsauginių kvėpavimo takų priemonių paskirtis - užtikrinti kvėpavimo takų apsaugą nuo grėsmės, kurią gali lemti dulkės ir ore esančios dalelės, tokios kaip įvairūs milteliai, aerozolis, virusai ir bakterijos. Kvėpavimo takų apsaugai skir..
Dainius 11 bal. 0 500
Rankų odos apsauga gali būti reikalinga labai įvairiose srityse, todėl vienkartinės pirštinės yra naudojamos ne tik medicinos įstaigose, grožio salonuose, maisto pramonėje, bet ir cheminių medžiagų gamyboje.Dėl skirtingų medžiagų ir dizaino pasirinki..
Dainius 08 bal. 0 279
Darbo rūbai yra labai svarbūs bet kokioje pramonės šakoje. Verslo pasaulyje, nepriklausomai nuo to, kokiame sektoriuje dirbate, pirmas įspūdis gali būti labai svarbus. Darbuotojai, dirbantys ekstremalioje aplinkoje, valdantys sunkiąją techniką ar dir..
Dainius 01 bal. 0 466
Dėl vakarais jaučiamo kojų nuovargio kenčia daugelis. Vieniems kojos apsunksta, kitiems tirpsta, kai kuriems pradeda smarkiai skaudėti pėdas. Tinkamai parinkta avalynė gali padėti sumažinti nuovargį ar net visiškai pašalinti vakarais jaučiamus skausm..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)