Krepšelis

Straipsniai

Ked 15 liep. 0 9
Polo marškinėliai – trikotažiniai, poliesteriniai trumparankoviai arba ilgarankoviai vyriški, moteriški ar vaikiški marškinėliai su apykakle, užsivelkami per galvą. Polo marškinėliai dažniausiai viršuje užsagstomi keliomis sagelėmis. Rankovių galai d..
Dainius 08 geg. 0 30
Dirbant pavojingose sąlygose, saugumas yra pirmasis ir svarbiausias kriterijus. Ar tai statybos aikštelė, aukšti bokštai ar požeminės kasyklos, tinkamos saugos priemonės yra būtinos. Šią poreikį suvokia ir tenkina žinomas saugos priemonių gamintojas ..
Dainius 14 rugp. 0 157
Artėjus šiltajam sezonui dauguma darbuotojų keičia darbo aprangą iš šiltesnių, storesnių rūbų į plonesnę ir labiau tinkamą vasarai. Dirbant vasaros metu yra svarbu, kad rūbų medžiaga būtų kvėpuojanti, tvirta ir kokybiška. Todėl rinkdamiesi aprangą at..
Dainius 06 birž. 0 236
Sandėliavimo lentynos arba kitaip vadinami stelažai yra puikus pasirinkimas tvarkingai susidėti, sandėliuoti ir laikyti daiktus ir atsargas. Tvarkingai sudėliotos prekės yra kiekvieno prekybininko vizitinė kortelė, tad sandėliavimo lentynos yra puiku..
25 geg. 0 483
Kiekvienas, save gerbiantis, darbuotojas dėvi darbui tinkamą aprangą ir avalynę, kuri gali būti skirta tam tikroms, skirtingoms ir kartais specifinėms darbo sąlygoms. Kadangi dažname darbe  yra bent menkiausia tikimybė susižeisti, yra rekomenduojami ..
12 geg. 0 452
Viena iš svarbiausių darbo aprangos dalių tiek vyrams, tiek motermis yra kokybiškos darbo kelnės, kurios užtikrina patogumą, saugumą, produktyvumą , ko pasekoje darbas bus atliktas produktyviau. Pagrindinis darbo rūbas – darbo kelnės. Vis labiau popu..
Glovė 05 geg. 0 227
Kiekviename darbe, kur yra bent menkiausia tikimybė susižeisti, reikalaujama mūvėti avalynę su pirštų apsauga. Apsauginių darbo batų yra įvairiausių rūšių: auliniai, pusauliniai, pusbačiai, sandalai. Pastarieji vis labiau populiarėjantis variantas, t..
Glovė 28 bal. 0 1162
Atvėsus orams praktiškai visi ieško šiltesnių rūbų ar avalynės, kuri apsaugotų nuo šaltų, drėgnų ir atšiaurių oro sąlygų. Dažnas pasirenka šiltą striukę ir kelnes, tačiau net ir intensyviai dirbant sušąla. Taip gali nutikti dėl keleto priežasčių, tač..
Glovė 21 bal. 0 258
Atėjus tamsiam paros metui ar esant blogam matomumui ir prastam apšvietimui, dauguma darbuotojų dėvi gero matomumo rūbus su šviesą atspindinčiomis detalėmis ar tiesiog dėvi atšvaitinius diržus, petnešas ar liemenes. Tačiau darbuotojai, kurie dirba st..
Glovė 14 bal. 0 224
Renkantis darbo rūbus, dažnai atkreipiame dėmesį į rūbų sudėtį. Norisi, kad rūbai, su kuriais praleisime visą darbo dieną, būtų patogūs, suteiktų komfortą ir leistų nevaržomai bei patogiai jaustis. Norint, kad darbo rūbas būtų elastingas ir nevaržant..
Glovė 08 bal. 0 378
Speciali darbo apranga (spec. apranga) – specialiai pasiūta apranga (kostiumas, kombinezonas, chalatas, kt.), skirta apsaugoti nuo neigiamų aplinkos arba darbo veiksnių, sudaryti sąlygas tinkamai atlikti tam tikras darbo funkcijas ir apsaugoti darbuo..
Dainius 07 bal. 0 299
Galima sakyti, kad visais metų laikais dėvime striukes. Einant į lauką striukė yra pagrindinis rūbas, kuris apsaugo mus nuo lietaus, vėjo ar šalčio, o dirbant tamsiu paros metu, gero matomumo striukė atspindi šviesą, todėl esame geriau matomi ir apsa..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 32 (3 puslapių)