Meniu
Krepšelis

Straipsniai

Dainius 30 birž. 0 42
Kiekvienas turi pasirūpinti tinkama darbo avalyne, nes tai gali užtikrinti pėdų saugumą, sumažėja nelaimingų atsitikimų rizika darbe ir išsaugoma sveikata bei fizinis aktyvumas. Norintiems apsaugoti kojas nuo krintančių daiktų, vinių, stiklo ir kitų ..
Dainius 27 birž. 0 44
Internetas ir išmaniosios technologijos vis labiau skverbiasi į mūsų kasdieninį gyvenimą, todėl nieko keisto, kad vis labiau populiarėja ir apsipirkimas internetinėje erdvėje. Dabar batai internetu dažniausiai yra perkami nebesidairant į fizines pard..
Dainius 23 birž. 0 53
Avalynė - tai viena svarbiausių mūsų kasdienio garderobo detalių ne tik laisvalaikio metu, bet ir darbe. Perkant apsauginius darbo batus, svarbu atsižvelgti į tam tikrus rizikos veiksnius, išvengiant kai kurių klaidų. Šiame straipsnyje aprašysime 5 d..
Dainius 20 birž. 0 73
Vienkartinių apsauginių kvėpavimo takų priemonių paskirtis - užtikrinti kvėpavimo takų apsaugą nuo grėsmės, kurią gali lemti dulkės ir ore esančios dalelės, tokios kaip įvairūs milteliai, aerozolis, virusai ir bakterijos. Kvėpavimo takų apsaugai skir..
Dainius 11 bal. 0 220
Rankų odos apsauga gali būti reikalinga labai įvairiose srityse, todėl vienkartinės pirštinės yra naudojamos ne tik medicinos įstaigose, grožio salonuose, maisto pramonėje, bet ir cheminių medžiagų gamyboje.Dėl skirtingų medžiagų ir dizaino pasirinki..
Dainius 08 bal. 0 173
Darbo rūbai yra labai svarbūs bet kokioje pramonės šakoje. Verslo pasaulyje, nepriklausomai nuo to, kokiame sektoriuje dirbate, pirmas įspūdis gali būti labai svarbus. Darbuotojai, dirbantys ekstremalioje aplinkoje, valdantys sunkiąją techniką ar dir..
Dainius 01 bal. 0 311
Dėl vakarais jaučiamo kojų nuovargio kenčia daugelis. Vieniems kojos apsunksta, kitiems tirpsta, kai kuriems pradeda smarkiai skaudėti pėdas. Tinkamai parinkta avalynė gali padėti sumažinti nuovargį ar net visiškai pašalinti vakarais jaučiamus skausm..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)