Krepšelis

TEGERA®

Gamintojas: TEGERA®
Šiltos žieminės darbo pirštinės TEGERA 6833/4 aplietos nitrilo puta, su akrilo, nailono ir poliesterio pamušalu, Patvarios, šiltos, puikiai priglunda prie rankos, Gero matomumo spalvos, Vandeniui nepralaidus delnas, Sunkiam darbui.   Tinkamos darbui su naftos produktais, šaltoms o..
7.90€
Be PVM:6.53€
Gamintojas: TEGERA®
Suvirintojo pirštinės TEGERA 19EN sertifikatai pagal : EN 388, 3143 EN 407, 41324X Karščiui atsparios suvirintojo pirštinės. Su pamušalu patogesniam darbui. 1,2-1,4 mm, Aukščiausios kokybės verstos galvyjų odos. Cat. II, kontaktas su karščiu iki 100°C, KEVLAR sustiprintos siūlės. Lank..
9.44€
Be PVM:7.80€
Gamintojas: TEGERA®
Suvirintojų pirštinės TEGERA 17Patogios, lanksčios ir patvarios. EN sertifikatai pagal : EN 388, 3223 EN 407, 413X4X Karščiui atsparios suvirintojo pirštinės. Su pamušalu patogesniam darbui. 1,2-1,4 mm, Aukščiausios kokybės verstos galvyjų odos. Cat. II, kontaktas su karščiu iki 100°C,..
9.08€
Be PVM:7.51€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

TEGERA®

TEGERA® nuotrauka

TEGERA® saugos pirštinės

TEGERA yra technologijų ir dizaino pradininkė saugos pirštinių pramonėje, kai buvo pripažintas saugesnio, patogesnio rankų apsaugos poreikis. Turėdami gilų supratimą apie medžiagas ir ergonomiką, funkcinių pirštinių technologiją paverčiame mokslu, sukurdami daugybę novatoriškų apsauginių pirštinių, kurias puikiai galima dėvėti, užtikrinti geresnę apsaugą ir, svarbiausia, po sunkios darbo dienos saugiai išsiųsti daugiau žmonių namo.

Ilgametė patirtis ir didelė aistra suteikia TEGERA stiprybės. Mūsų rūpestis sauga darbe kartu su giliomis ergonominėmis ir technologinėmis žiniomis skatina mus nuolat siūlyti itin novatoriškas ir patogias apsaugines pirštines. Mūsų gilus ir nuolatinis dialogas su dirbančiomis bendruomenėmis yra labai svarbus siekiant patenkinti atsirandančius rankų saugos ateities poreikius ir užtikrinti, kad tinkama saugos pirštinė pasiektų tinkamą žmogų.