Krepšelis

U-Power

Gamintojas: U-Power
Apsauginiai batai U-Power Ben S3 SRCAprašymas:S3 SRC CI ESD apsaugos klasės vandenį atstumiantys apsauginiai batai BEN su mikrofibros mikropluoštu. Šie apsauginiai pusbačiai su lengvu Airtoe® aliuminio nosies apsauginiu dangteliu turi naujos kartos itin lengvą PU mišinio padą, kuris yra atsparus dil..
95.00€
Be PVM:78.51€
Gamintojas: U-Power
Odiniai darbo batai U-Power Scuro S3 SRCAprašymas:U-Group gamintojo darbo avalynė išsiskiria naujausiomis patentuotomis technologijomis, dizainu ir svarbiausia - komfortu. Didelis dėmesys skiriamas bato ergonominėms savybėms, atsižvelgiant į dirbančiojo psichofiziologines galimybes ir elgesį darbo m..
80.00€
Be PVM:66.12€
Gamintojas: U-Power
Suvirintojų darbo batai Jasper S3 SRCAprašymas:- Kokybiški suvirintojo darbo batai pagaminti Europoje iš kokybiškos perforuotos odos atsparios drėgmei- Apsauginė noselė iš plastiko XL dydžio maksimaliam patogumui- Batai papildomai apsaugoti liežuvėlio srities apsauga, užsegama Velcro lipduku- Ti..
52.00€
Be PVM:42.98€
Gamintojas: U-Power
Suvirintojų darbo batai BENNON WELDER S3 HRO SRCGamintojas: BennonYpatybės:Z-Style čekų gamintojo darbo avalynė išsiskiria kokybe ir  komfortu. Z-Style tęsia žymių čekų avalynės gamintojų Zlin avalynės tradicijas ir specializuojasi kuriant ir platinant darbo ir saugos aval..
38.80€
Be PVM:32.07€
Gamintojas: U-Power
- U-Group gamintojo darbo avalynė išsiskiria naujausiomis patentuotomis technologijomis, dizainu ir svarbiausia - komfortu - Didelis dėmesys skiriamas bato ergonominėms savybėms, atsižvelgiant į dirbančiojo psichofiziologines galimybes ir elgesį darbo metu - Batų lankstumas, lengvumas be..
65.00€
Be PVM:53.72€
Gamintojas: U-Power
Sportinio stiliaus darbo sandalai SCANDY NEW S1P SRC U-Power SK Grip CollectionU-Group gamintojo darbo avalynė išsiskiria naujausiomis patentuotomis technologijomis, dizainu ir svarbiausia - komfortu. Didelis dėmesys skiriamas bato ergonominėms savybėms, atsižvelgiant į dirbančiojo psichofiziolo..
71.85€
Be PVM:59.38€
Gamintojas: U-Power
Sportinio stiliaus darbo batai WALTER S3 SRC  U-Power Naujausia FLAT OUT kolekcijaU-Group gamintojo darbo avalynė išsiskiria naujausiomis patentuotomis technologijomis, dizainu ir svarbiausia - komfortu. Didelis dėmesys skiriamas bato ergonominėms savybėms, atsižvelgiant į dirbančiojo..
66.00€
Be PVM:54.55€
Gamintojas: U-Power
Sportinio stiliaus darbo batai AYRTON S1P SRC  U-Power Naujausia FLAT OUT kolekcijaU-Group gamintojo darbo avalynė išsiskiria naujausiomis patentuotomis technologijomis, dizainu ir svarbiausia - komfortu. Didelis dėmesys skiriamas bato ergonominėms savybėms, atsižvelgiant į dirbančiojo..
67.99€
Be PVM:56.19€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

U-Power

U-Power nuotrauka

"U-Power Group" yra asmeninių apsaugos priemonių platinimo ir rinkodaros lyderis. Jo sėkmę lėmė nuolatinis įsipareigojimas siekti meistriškumo tiek naujoviškų technologijų, tiek naudojamų medžiagų kokybės ir dizaino požiūriu, visa tai pagaminta Italijoje.

"U-Power Group" unikalumas ir netradiciškumas, nuolat orientuojantis į ateitį, ypatingą dėmesį skiria tvariems ir ekologiškiems sprendimams.

"U-Power Group" produktai yra skirti plačiai auditorijai, kuri apima visas darbuotojų sritis."U-Power Group" turi misiją, kuri visada buvo ir įsipareigojimas tiems, kurie dėvi U-POWER: kiekviena batų pora, kelnės, bliuzonas ar apsauginiai akiniai yra tikro komforto ir funkcionalumo garantija po tikro itališko dizaino ženklu.