Meniu
Krepšelis

Zekler

Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą ZEKLER 401 Gamintojas: Zekler Savybės:  - Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dal..
11.94€
Be PVM:9.87€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės ZEKLER 402 Gamintojas: Zekler Aprašymas: - Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dalyje - Ausinių kau..
14.79€
Be PVM:12.22€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės ZEKLER 403 Gamintojas: Zekler Savybės: - Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dalyje - Aus..
17.09€
Be PVM:14.12€
Gamintojas: Zekler
Apsauginiai akiniai ZEKLER 235 Gamintojas: Zekler Aprašymas: - Šie apsauginiai akiniai yra puikiai pritaikyti siauresnėms galvos formoms - Labai lengvas ir berėmis akinių modelis - Lęšiai pagaminti iš aukštos kokybės polikarbonato - Ultravioleto (UV) apsauga - HC/AF – ..
4.59€
Be PVM:3.79€
Gamintojas: Zekler
Apsauginiai akiniai ZEKLER 45 Gamintojas: Zekler Savybės: - Sportinis dizainas - Reguliojamos kojelės iš minkšto ir lankstaus plastiko - Pamikštinta nosies atramėlė maksimaliam komfortui Stiklas:  - Linzės pagamintos iš aukštos kokybės polikarbonato  - Išorinė lin..
7.22€
Be PVM:5.97€
Gamintojas: Zekler
Daugkartiniai ausų kamšteliai ZEKLER 901 Gamintojas: Zekler Aprašymas: - Ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir maksimalų patogumą -&nbs..
1.52€
Be PVM:1.26€
Gamintojas: Zekler
Daugkartiniai ausų kamšteliai ZEKLER 901 su laikikliu Gamintojas: Zekler Savybės: - Ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir maksimalų pato..
3.80€
Be PVM:3.14€
Gamintojas: Zekler
Suvirintojų apsauginiai akiniai ZEKLER 55 Gamintojas: Zekler Savybės: - Modernus sportinis dizainas - Reguliuojamas lęšių kampas - Reguliojamos kojelės iš minkšto ir lankstaus plastiko, tinka visiems veidų tipams - Pamikštinta nosies atramėlė maksimaliam komfortui ..
13.18€
Be PVM:10.89€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)