Krepšelis

Zekler

Gamintojas: Zekler
Apsauginiai akiniai ZEKLER 235Gamintojas: ZeklerAprašymas: - Šie apsauginiai akiniai yra puikiai pritaikyti siauresnėms galvos formoms - Labai lengvas ir berėmis akinių modelis - Lęšiai pagaminti iš aukštos kokybės polikarbonato - Ultravioleto (UV) apsauga - HC/AF – ..
4.59€
Be PVM:3.79€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės ZEKLER 402Gamintojas: ZeklerAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dalyje - Ausinių kau..
17.87€
Be PVM:14.77€
Gamintojas: Zekler
Daugkartiniai ausų kamšteliai ZEKLER 901Gamintojas: ZeklerAprašymas:- Ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir maksimalų patogumą -&nbs..
1.52€
Be PVM:1.26€
Gamintojas: Zekler
Daugkartiniai ausų kamšteliai ZEKLER 901 su laikikliuGamintojas: ZeklerSavybės:- Ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir maksimalų pato..
4.19€
Be PVM:3.46€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės ZEKLER 403Gamintojas: ZeklerSavybės:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dalyje - Aus..
20.53€
Be PVM:16.97€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą ZEKLER 401Gamintojas: ZeklerSavybės: - Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dal..
14.25€
Be PVM:11.78€
Gamintojas: Zekler
Apsauginės ausinės su radija Zekler 412RGamintojas: ZeklerSavybės:- RADIO ausinės turi integruotą FM istereo radiją - FM dažniais galite klausyti nuo 88 iki 108 MHz stočių, tuo pačiu metu efektyviai ir patogiai apsaugodami savo klausą - Garso stiprumas iki 82 dB(A)Technin..
90.89€
Be PVM:75.12€
Gamintojas: Zekler
Veidrodiniai apsauginiai akiniai ZEKLER 31 HC/AFGamintojas: ZeklerSavybės:- Modernus berėmis sportinis dizainas - Pilna šoninė apsaugaLinzės:  - Linzės pagamintos iš aukštos kokybės polikarbonato - Vidinė linzių pusė padengta ANTI-FOG plėvele prieš rasojimą - Išorinė li..
7.95€
Be PVM:6.57€
Gamintojas: Zekler
Apsauginiai akiniai ZEKLER 45Gamintojas: ZeklerSavybės:- Sportinis dizainas - Reguliuojamos kojelės iš minkšto ir lankstaus plastiko - Paminkštinta nosies atramėlė maksimaliam komfortuiStiklas:  - Linzės pagamintos iš aukštos kokybės polikarbonato  - Išorinė l..
10.69€
Be PVM:8.83€
Gamintojas: Zekler
Suvirintojų apsauginiai akiniai ZEKLER 55Gamintojas: ZeklerSavybės:- Modernus sportinis dizainas - Reguliuojamas lęšių kampas - Reguliojamos kojelės iš minkšto ir lankstaus plastiko, tinka visiems veidų tipams - Pamikštinta nosies atramėlė maksimaliam komfortui..
16.00€
Be PVM:13.22€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Zekler

Zekler nuotrauka

Apie Zekler

„Zekler“ yra aukščiausios kokybės Švedijos prekės ženklas, iš naujo apibrėžiantis galvos, klausos, akių ir kvėpavimo apsaugos saugumą.

"Zekler" specializuojasi profesionalių prekybininkų ir įvairių pramonės šakų darbuotojų apsaugos virš kaklo srityje. Dėl nuolatinio, į vartotoją orientuoto produktų kūrimo ir stiprios partnerystės Zekler greitai tapo geidžiamu prekės ženklu asmeninių apsaugos priemonių rinkoje.

Siūlydamas išsamų ir tarpusavyje susijusį klausos, akių, kvėpavimo takų ir galvos apsaugos diapazoną, "Zekler" visada užtikrina aukščiausius standartus – tiek saugumo, tiek vartotojo patirties požiūriu.

"Zekler" dirba su techninėmis apsauginėmis priemonėmis profesionaliems naudotojams. "Zekler" teigia: - Mūsų darbas yra viršyti lūkesčius ir mesti iššūkį išankstinėms idėjoms apie tai, kas iš tikrųjų yra sauga, naudojant produktus, kurie yra patrauklūs, prieinami ir pasižymi unikaliomis funkcijomis.

Gebėjimas dirbti sudėtingoje aplinkoje, apsaugant ausis, akis, plaučius ir galvą, ir vis tiek išlaikyti sąmoningumą bei susikaupimą – tai "Zekler" gamintojo  kasdienis iššūkis.