Po Covid-19 daugelis medicinos, priežiūros ir grožio pramonės atstovų, kurie anksčiau nedėvėjo medicininės aprangos, dabar turi dėvėti papildomas asmenines apsaugos priemones, kad užtikrintų savo ir klientų saugumą. Nesvarbu, ar jūs perkate medicinine apranga pirma kartą, ar jums tiesiog reikia atnaujinti informaciją apie tai, ką galima įsigyti sau ir savo komandai, jums gali prireikti patarimų, kas jums geriausiai tinka ir ką galima įsigyti šiuolaikinėje rinkoje.

Kas yra medicininė apranga ir kuo ji skiriasi?

Tai lengvai dėvimi ir lengvai skalbiami darbo drabužiai, skirti dėvėti medicinos pramonėje, o tiksliau - pacientų priežiūrą vykdantiems asmenims. Specialiai skirti sukurti barjerą tarp juos dėvinčio asmens ir bet kokių pavojingų medžiagų ir (arba) cheminių medžiagų, su kuriomis jis gali susidurti. Tokia apranga dažniausiai naudojama slaugytojų, daktarų, veterinarijos gydytojų, odentologų, slaugos sferos darbuotojų, akušerių, kosmetologų ir spa darbuotojų..

Pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant medicininę aprangą

Stilius - Negalima paneigti fakto, kad pirmas įvaizdys yra svarbus, o tokioje svarbioje profesijoje kaip medicinos darbuotojas, tai gali smarkiai palengvinti jūsų darbą. Kodėl? Argi nesijaustumėte saugiau ir patikimiau nuėję į daktaro kabinetą ir pamate profesionaliai apsirengusį/ią gydytoją?

Praktiškumas - Nors gerai atrodyti ir jaustis yra puiku, bet svarbiausias yra praktiškumas. Jūs jau tikriausiai skaitėte apie daugybę aprangos panaudojimo būdų įvairiose profesijose, tiek medicinos, tiek kitose, skaitėte apie unikalias medžiagas ir audinių technologijas, kurios užtikrins švarą ir saugumą darbe, skaitėte apie didelę įvairovę stilių ir dydžių tinkančių visiems kūno tipams, tačiau pasinerkime šiek tiek giliau į smulkmenas, dėl kurių medicininė apranga yra puikus pasirinkimas ne tik sveikatos priežiūros specialistams. Dauguma mūsų siūlomu medicininės aprangos prekių, turi papildomas kišenes ir šonines ventiliacijos angas kurios sukuria papildomą judėjimo laisvę.

Medžiaga - Šiais laikais galite rinktis iš labai plataus siuvamų medžiagų asortimento, bet dažniausiai naudojamos medžiagos būna medvilnė ir poliesteris, tačiau pastebėta, jog vis daugiau žmonių mieliau ieško aprangos su elastanu.

Prekės ženklas - Siūlome geriausiai žinomus medicininės aprangos gamintojų prekes, tokių kaip Portwest, Glove, Lija rūbai ir Malfini. Visada stengiames reguliariai papildyti savo siūlomą prekių asortimentą

Personalizavimas - Daugumai įmonių medicininės aprangos personalizavimas yra ypač svarbus ir ne veltui. Norite kad jūsų vardas ar logotipas būtų ant aprangos? Jokių problemų mes tuo pasirūpinsime!


Apibendrinimas

Medicininė apranga yra geriausias pasirinkimas patogiai ir praktiškai sveikatos priežiūrai - jų audinių technologijos užtikrina jūsų ir pacientų saugumą, spalvų ir dydžių įvairovė tinka visai komandai, be to, galite rinktis iš daugybės variantų, kad apranga būtų individuali. Užsisakykite iš mūsų plataus asortimento jau šiandien ir nepamirškite, kad užsakymus, viršijančius 100 eurų, nemokamai pristatome visoje Lietuvoje. O jei dydis netiko, pakeisime nemokamai.