Darbo rūbai yra labai svarbūs bet kokioje pramonės šakoje. Verslo pasaulyje, nepriklausomai nuo to, kokiame sektoriuje dirbate, pirmas įspūdis gali būti labai svarbus. Darbuotojai, dirbantys ekstremalioje aplinkoje, valdantys sunkiąją techniką ar dirbantys su pavojingomis medžiagomis, turi būti aprūpinti tinkama apranga, kad darbo vietoje jiems būtų šilta, patogu ir saugu. Todėl darbo drabužių pasirinkimas neturėtų būti lengva užduotis, nes nuo to gali priklausyti jūsų darbuotojų gerovė ir įmonės reputacija. Šiame išsamiame vadove pateikiami veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, renkantis tinkamus darbinius rūbus.Apie ką reikia pagalvoti prieš perkant darbo rūbus?

Pirmiausia saugumas - Kai kalbama apie darbo rūbus, sauga turėtų būti svarbiausias Jūsų rūpestis, renkantis drabužius. Tam tikrose pramonės šakose, pavyzdžiui, statybų aikštelėse ar atliekant kelio darbus, darbuotojai privalo dėvėti asmenines apsaugos priemones, kurioms priklauso šalmai, apsauginiai batai

Dydis - Nėra tokio dalyko, kaip vienas dydis tinkantis visiems, todėl prieš perkant darbo rūbus isitikinkite, kad pasirinkote būtent tokio dydžio rūbus, kurie Jums tiks. Per dideli ar maži darbo rūbai gali sukelti papildomų pavojų ir nepatogumu darbe. Bet neišsigąskite perkant mūsų parduotuvėje, kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 30 dienų grąžinimo garantija nuo prekės išsiuntimo dienos, jei dydis Jums netiks - mielai jį pakeisime kitu. 

Gamintojas - Mes patariame rinktis gerai žinomus prekių ženklus, renkantis darbo rūbus, tokius kaip ‘Helly hansen’, ‘Pesso’, ‘Portwest’, ‘Malfini’, ‘Cerva’. Nors kartais geros reputacijos gamintojų darbo drabužiai kainuoja brangiau, jie yra kokybiškesni ir geriau apsaugo nuo darbe slypinčių pavojų. Niekada neturėtumėte rizikuoti savo saugumu vien dėl pigesnio varianto. Dažnai patikimi prekių ženklai savo darbo drabužius gamina iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinka visus įmanomus darbo drabužių saugos standartus. 

Logotipai ir prezentacija - Daugumai įmonių prekės ženklo kūrimas yra labai svarbus ir ne veltui. Logotipai ant darbo drabužių yra pigi galimybė padidinti savo įmonės prekės ženklo žinomumą ir reputaciją, neišleidžiant tūkstančius reklamai. Tai taip pat skatina darbuotojų vienybę darbovietėje. Norite spausdintų ar siuvinėtų raštų? Glove MB gali Jums padėti atsakyti į šį klausimą, o jei negalite išsirinkti kas būtų geriausia Jūsų įmonei - mūsų komanda mielai patars ir padės išsirinkti Jums geriausią variantą. 

Aplinka ir darbo sąlygos - Darbo aplinka yra labai svarbi renkantis darbo drabužių tipą. Jei daugiau laiko praleidžia lauke, rūbai turėtų būti kvėpuojantys ir nepralaidūs vandeniui ar vėjui, taip pat svarbu atsižvelgti į lauko temperatūrą ir metų laiką. Keliuose, statybose ar net sandėliuose darbuotojai privalo būti lengvai pastebimi, išvengiant nelaimingų atsitikimų. Todėl galime pasiūlyti ir rūbus su šviesą atspindinčiais elementais. Pagrindiniai darbo rūbų tipai

Kelnės - darbo kelnės su papildomomis kišenėmis užtikrina, kad reikmenys ir įrankiai būtų po ranka, o sustiprintas kelių paminkštinimas padeda apsaugoti pažeidžiamas kūno dalis. Darbinės kelnės gaminamos iš audinio, kurį lengva valyti,nesiglamžo ir yra praktiškas pasirinkimas tiek namų ūkio, tiek komercinės paskirties naudotojams. 

Kombinezonai ir puskombinezoniai - pritaikyti bet kokiam pramoniniam naudojimui. Nesvarbu, ar Jums reikia lengvo ir kvėpuojančio kombinezono, gero matomumo puskombinezonio padididintam saugumui ar pašiltinto kombinezono, dirbant šaltomis sąlygomis, Glove MB Jums padės. 

Kostiumai - Darbiniai kostiumai pagal savo funkcionalumą gali būti signaliniai, atsparūs aukštai temperatūrai, neperšlampami ir pan. Darbiniai kostiumai yra puikus įrankis formuoti įmonės įvaizdį bei reklamuotis, siuvinėjant, dedant šilkografiją su įmonės logotipais ar kitą su įmone susietą informaciją tiek ant švarkų, tiek ant kelnių. 

Liemenės - atlieka daugybę funkcijų - tinka kaip stiliaus detalės arba padeda jaustis komfortiškai ankstyvą rudenį ar vėlyną pavasarį. Didelis liemenių asortimentas- gero matomumo, medžioklės, darbinės, laisvalaikio liemenės. Jei ieškote liemenės, greičiausiai ją rasite čia. 

Striukės - paskirtis yra apsaugoti nuo vėjo, šalčio, lietaus, nuo neigiamo aplinkos ar darbo veiksnių. Galima rinktis iš itin plačios striukių pasiūlos – signalinių, šiltų, neperšlampamų, atsparių cheminėms medžiagoms, Bomber stiliaus ar ilgesnių, praktiškų bei stilingų. 

Šortai ir bridžai - Vasaros drabužiai, kai darbo specifika ne reikalauja ypatingos kojų apsaugos. Tačiau bridžai yra ilgesni už šortus, todėl dažnai kelių srityse yra vieta antkeliams, o unikaliai išdirbtos kelių sritys, leidžia puikiai jaustis, kuomet reikia priklaupti ar atsitūpti. Taip pat šortai ir bridžai dažnai pasižymi daugiafunkcionaliomis kišenėmis, taip pat dažnai turi kilpas įrankiams. 

Gero matomumo apranga - Šio tipo rūbai puikiai tinka kelininkams, statybininkams ar sandėlininkams. Tai inovatyvus ir techniškas pasirinkimas tiems, kuriems reikia stiliaus, komforto, apsaugos ir našumo. 


Neperšlampami rūbai - Kokybiški neperšlampantis darbo rūbai padės apsisaugoti nuo žvarbių oro sąlygų, vėjo ir lietaus. Pagaminti iš specialios medžiagos, kuri nepraleidžia vandens. Būtinas rūbas dirbantiems lauke. 

Specializuoti darbo rūbai - Puikus pasirinkimas dirbant pavojingomis darbo sąlygomis: atliekant suvirinimo darbus, montavime, transportavime, metalo apdirbime. Unikaliausios šių rūbų savybės - atsparumas karščiui, chemijai, įpjovimui, antistatinė apsauga. 


Vienkartiniai rūbai - Priklausomai nuo tipo, vienkartiniai drabužiai patikimai apsaugo nuo įvairių tipų sausų smulkių dalelių, norint išvengti cheminių medžiagų patekimo ant rūbų. Svarbu, kad vienkartiniai darbo drabužiai būtų kokybiški ir suteiktų reikiamą apsaugą. Pagal

savo paskirtį naudojami įvairiuose pramonės gamybos cechuose, laboratorijose, medicinoje ir pan. 

Termo rūbai - Patogios konstrukcijos rūbai padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą, garina perteklinę drėgmę ir užtikrina efektyvią oro cirkuliaciją. Ploni ir minkšti pirmojo sluoksnio drabužiai priglunda prie kūno ir nedirgina odos, gali būti dėvimi tiek laisvalaikiu, tiek darbe. Priklausomai nuo konkretaus sezono, galima rinktis tiek storesnio, tiek plonesnio audinio rūbus. 

Šilti rūbai - Specialiai pasiuta apranga, kuri yra skirta apsisaugoti nuo šalčio. Šie rūbai puikiai sudaro sąlygas tinkamai atlikti tam tikras darbo funkcijas šaltojo sezono metu. Šilti drabužiai ne tik apsaugo nuo šalčio, bet ir nuo vėjo, vandens, pasiūti taip, kad išlaikytų šilumą.